TVN, TVN 7 i TTV z ofertą na Wielkanoc 2015

Wielkanoc w TVN to kilka dni premier filmowych, nowych odcinków programów i seriali oraz kultowych, znanych i lubianych pozycji filmowych. Nie zabraknie też nowości w TTV.

W piątek 3 kwietnia o godzinie 20:00 TVN przypomni drugą część przygód Shreka i jego przyjaciół. Po pokonaniu smoka, zmaganiach z lordem Farquatem i ślubie, Shrek i Fiona mają nadzieję na swoje „długo i szczęśliwie”. Nic z tego! Po podróży poślubnej czeka ich wizyta w domu panny młodej. Nie jadą jednak sami, na zamku będzie im towarzyszył Osioł. Jak Ogr ułoży sobie stosunki z teściami?

W sobotę 4 kwietnia w TVN o godzinie 20:00 kolejny odcinek „Małych Gigantów”. Do walki staną drużyny Natalii Lesz (Tytani), Uli Chincz (Super Mocni) i Czesława Mozila (Gang Olafa). W tym odcinku nikt nie odpadnie. Po programie Kate Hudson pokaże „Jak stracić chłopaka w 10 dni”. Andie (Kate Hudson) w ramach zakładu z szefową wpada na pomysł, że poderwie wybranego faceta, uwiedzie go, a następnie zrobi wszystko, aby ten ją porzucił. W 10 dni. Cały proces uwodzenia i zniechęcania Andie opisze w artykule. W tym samym czasie Ben zakłada się z kolegami, że uwiedzie wybraną dziewczynę. Obie strony bardzo poważnie podchodzą do zadania, nie mając pojęcia, że oszukują siebie nawzajem.

W TVN 7 natomiast klasyki dla kinomanów: o godzinie 19:30 „Uwierz w ducha”, a o godzinie 22:10 komedia brytyjska z Hugh Grantem czyli „Cztery wesela i pogrzeb”.

Niedziela 5 kwietnia będzie w TVN filmową ucztą dla całej rodziny. Od rana, a dokładnie o godzinie 8:55, najmłodsi widzowie odwiedzą Misia Yogi i jego przyjaciół w 100-letnim parku Jellystone. Niestety może to być ostatnia rocznica, ponieważ liczba osób odwiedzających park spada. Burmistrz Brown myśli aby zamknąć park i sprzedać ziemię. Czy przyjaciołom uda się ocalić park?

Zaraz po wycieczce do Jellystone, o godzinie 10:40 widzowie wybiorą się na „Bardzo dziki zachód”. West (Will Smith) i Gordon (Kevin Kline) są agentami rządowymi, których nic poza pracą nie łączy. A jednak to właśnie im sam prezydent USA powierza nadzwyczaj ważną misję. Ochronę jego życia. Doktor Loveless (Kenneth Branagh) zaplanował zamach na prezydenta. W tym celu skonstruował potężną mechaniczną tarantulę. Czy agenci poradzą sobie z wrogiem?

Dzień hitów filmowych zamknie premiera dla całej rodziny – „Plan Gry” o godzinie 14:40. Joe Kingman (Dwayne Johnson), gwiazdor sportu z ego większym od boiska, przygotowuje się właśnie do meczu o mistrzostwo. Nic i nikt nie jest w stanie powstrzymać go od realizacji planu zdobycia pucharu. Nikt, poza 8-letnią córką, która przybywa do jego mieszkania przewracając mu życie do góry nogami…

To jednak nie koniec niedzielnych atrakcji w TVN. Od godziny 20:00 premiery nowych odcinków „Mamy Cię!” i seriali: „Nie rób scen” oraz „Mąż czy nie mąż”. Opcja filmowa czeka na widzów w TVN 7: o godzinie 20:00 kanał pokaże głośny film „Troja” z Bradem Pittem.

Również w niedzielę w TTV premiera nowych odcinków „Bagażu Osobistego”, gdzie zobaczymy m.in. Magdę Gessler. Ze szczerej rozmowy z Andrzejem Sołtysikiem powstał portret kobiety aktywnej, wielozadaniowej i po ludzku dzielnej. Wychowanie przez dziadków, strata dziecka, śmierć ukochanego męża, to bagaż osobisty Magdy. I niezwykła siła, by obronną ręką wychodzić z najtrudniejszych sytuacji życiowych. Mądra, ciepła, chwytająca za serce, szczera – taka jest ta rozmowa. Premiera o godzinie 10:35.

W poniedziałek wielkanocny uczta dla najmłodszych w TVN. Startujemy od „Na tropie Marsupilami” o godzinie 14:35. Przygoda zaczyna się, gdy nieustraszony reporter Dan dostaje zlecenie przeprowadzenia wywiadu z wodzem dzikiego plemienia Payów i w tym celu wyrusza do egzotycznej Polombii. Mając za przewodnika lokalnego cwaniaczka Pablito (Jamel Debbouze), niespodziewanie odkryje istnienie mitycznego stworzenia – Marsupilami.

O godzinie 16:50 po wyprawie do Polombii widzów czeka wycieczka na Antarktykę z „Happy Feet II: tupot małych stóp”. Znów zobaczymy bajeczne krajobrazy Antarktyki i spotkamy się z najpopularniejszym stepującym pingwinem Mambo (Elijah Wood), miłością jego życia Glorią (Alecia Moore {Pink}) i ich starymi znajomymi Ramonem i Lovelace’em (Robin Williams).

W poniedziałkowy wieczór o godzinie 21:30 odwiedzimy tancerzy „You Can Dance – Po Prostu Tańcz!” w Sewilli. Będziemy obserwować ich zmagania o miejsce w finałowej czternastce podczas warsztatów z najlepszymi choreografami na świecie.

Świąteczny weekend w TVN zamknie film „Adrenalina” o godzinie 23:30. Chev Chelios to płatny zabójca, który zamierza porzucić swoją profesję i rozpocząć nowe życie ze swoją dziewczyną Eve. Pewnego ranka budzi go telefon, a głos w słuchawce oznajmia, że kiedy spał została mu wstrzyknięta trucizna i ma zaledwie godzinę życia. Aby przeżyć Chev musi być w ciągłym ruchu, bo tylko duża dawka adrenaliny pozwala na normalną pracę jego serca. Co zrobi, aby przeżyć?

W TVN 7 o godzinie 20:00 propozycje świąteczne zamknie z kolei film „Cast Away: Poza światem” ze znakomitą rolą Toma Hanksa.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *