TVN z premierami na Wielkanoc 2016

W tym roku Wielkanoc będzie niezwykła i zadowoli gusta całej rodziny. A wszystko za sprawą niesamowitej ilości premier filmowych oraz nowej dawki emocji w gronie najmłodszych uczestników programów TVN.

Wielkanocny weekend TVN rozpocznie mocną, oscarową premierą w doborowej obsadzie, czyli „Grawitacją” (piątek, 25 marca, godzina 20:00). Czy Sandra Bullock i George Clooney wrócą bezpiecznie na Ziemię po misji na przestarzałym wahadłowcu? Na kosmiczną wyprawę zaprasza najlepszy reżyser i zdobywca Oscara 2014 Alfonso Cuarón Orozco. A tuż po lądowaniu astronautów TVN zaprasza na kolejną dawkę emocji z „Eagle Eye” (godzina 21:55). Jerry Shaw (Shia LaBeouf) i Rachel Holloman (Michelle Monaghan) będą próbować przechytrzyć tajemniczą kobietę, która kontroluje każdy ich krok, a grożąc śmiercią zmusza do uczestniczenia w niebezpiecznych wydarzeniach.

W sobotni wieczór w doskonały humor wprawią nas dzieciaki z „Małych Gigantów” (sobota, 26 marca, godzina 20:00). Po kolejnej odsłonie w zabawę „Kim jestem?”, zaśpiewaniu piosenki i rozmowie z gościem specjalnym będziemy musieli się niestety pożegnać z kolejną drużyną. Po werdykcie jury, nerwy choć na chwilę ukoimy w starożytnych „Pompejach” (godzina 21:55). Po raz pierwszy na antenie TVN, gladiator Milo (Kit Harington, znany z „Gry o tron” i „Silent Hill: Apokalipsa”) będzie musiał wydostać się z krwawej areny by uratować ukochaną kobietę Cassię (Emily Browning) i siebie przed gorącą lawą wydobywającą się z Wezuwiusza. Tuż po północy na ekranie klasyka polskiego kina – druga odsłona przygód Jurka Kilera (Cezary Pazura) czyli „Kilerów 2-óch” (godzina 00:05).

Wielkanocny poranek z całą pewnością będzie należeć do najmłodszych widzów i fanów animacji. O godzinie 8:15 premierowa odsłona przygód „Różowej Pantery”. Tuż po niej TVN zaprasza do Parku Jellystone. „Miś Yogi” (godzina 8:40) razem ze swoim przyjacielem Boo Boo uczyni wszystko, żeby obchody rocznicy 100-lecia parku nie były ostatnimi i pokrzyżować plany burmistrzowi, który zamierza go sprzedać. Po przygodach brawurowego archeologa (Harrison Ford) („Indiana Jones i królestwo kryształowej czaszki”, niedziela, 27 marca, godzina 10:25) salwy śmiechu zapewni Joe Kingman (Dwayne Johnson), gwiazdor amerykańskiego futbolu z ego większym od boiska. Okaże się, że największym zwycięstwem w jego karierze wcale nie będzie złote trofeum sportowe, lecz droga do serca córki („Plan gry”, godzina 16:45), która wywróciła jego życie do góry nogami. Ale to nie koniec premier tego dnia. W kuchni Masterchefa Juniora już czekają najmłodsi kucharze w Polsce (godzina 20:00). A w ich towarzystwie będzie z pewnością przepysznie i niebanalnie, zwłaszcza wtedy gdy będą im pomagać finaliści IV edycji Masterchefa – Damian Kordas i Adam Kozanecki. Dalsza część wieczoru pozostanie jednak filmowa. Patryk Vega w swojej komedii zabierze nas na wakacje do Egiptu („Last Minute”, godzina 21:35). Do czego jest zdolna polska rodzina, gdy okazuje się że wyjazd jest farsą? Tomek (Wojtek Mecwaldowski) i jego najbliżsi znajdą sposób na to, aby wrócić jak najszybciej do domu. Gdyby jednak mało było emocji tego dnia, nie musimy się martwić. W gangsterską atmosferę Los Angeles wprowadzą nas „Pogromcy mafii” (godzina 23:15). Czy Mickey Cohen (Sean Penn) utrzyma władzę w Mieście Aniołów? Policjanci (Josh Brolin, Ryan Gosling) spróbują zniszczyć jego imperium…

W tym roku może się okazać, że być może unikniemy mokrego śmigusa-dyngusa. Dzieciaki od samego rana będą śledzić kolejne przygody „Różowej Pantery” (poniedziałek, 28 marca, od godziny 7:45, dwa odcinki), a potem sympatycznej pandy Po („Kung Fu Panda II”, godzina 8:45), a więc istnieje nadzieja na małe odejście od tradycji. Przed telewizory TVN zaprasza także pozostałą część rodziny. „Mój przyjaciel delfin” (godzina 10:40) to poruszająca historia delfina, który stracił płetwę i jego przyjaźni z chłopcem oraz błyskotliwym protetykiem (Morgan Freeman). Następnie będziemy śledzić (premierowo) poczynania księżniczki Giselle, która trafia z magicznego, animowanego świata Andalazji do współczesnego Nowego Jorku („Zaczarowana”, godzina 12:55). Kolejna animacja będzie miała miejsce już popołudniu. Do głosu dojdzie wytwórnia Pixar i Disney. „Potwory i spółka” to film, o którym można mówić godzinami (godzina 17:15). Każdy z nas, będąc małym dzieckiem miał stwory, które przerażały na samą myśl o nich. A jak poradzi sobie mała dziewczynka Boo, gdy stanie z nimi oko w oko?

Na koniec świątecznego odpoczynku coś dla fanów komiksów Marvela – „Thor” (godzina 20:00) w gwiazdorskiej obsadzie: Chris Hemsworth, Anthony Hopkins, Natalie Portman, Stellana Skarsgarda, Rene Russo. O godzinie 22:20 walkę na śmierć i życie stoczy Scott Roper (Eddie Murphy), wyjątkowo wygadany negocjator policyjny z San Francisco („Gliniarz z metropolii”, godzina 22:20)

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *