TVP INFO na nowej pozycji w sieci Vectra

Abonenci Vectry będą mogli oglądać kanał informacyjny TVP INFO na nowej, wyższej pozycji w elektronicznym przewodniku po programach (EPG). Do tej pory program dostępny był na pozycji 135 oraz 803, a po zmianie, która ma nastąpić 10.10.2017 r. pojawi się na pozycji 103 w grupie kanałów ogólnych tuż za kanałami TVP1 i TVP2. Oprócz tego kanał pozostanie na pozycji 803 w grupie kanałów informacyjnych.

Sprawdź ofertę kanału TVP INFO w PROGRAMIE TV

Zmiana pozycji TVP Info to konsekwentna praca TVP na rzecz wzmocnienia obecności misji publicznej w sieciach kablowych i platformach satelitarnych – podkreśla Maciej Stanecki, Członek zarządu TVP.

Tego typu zmiany na rynku reemisyjnym w Polsce zdarzają się niezwykle rzadko, a praktycznie nie występują w przypadku pierwszej piątki w EPG operatorów. Nowa pozycja pozwoli na lepszą identyfikację i lokalizację TVP INFO wśród abonentów sieci oraz może pozytywnie wpłynąć na wyniki oglądalności kanału informacyjnego nadawcy publicznego – mówi Monika Karasek, dyrektor Biura Handlu i Współpracy Międzynarodowej TVP S.A.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *