TVP Kraków zaprasza na dzień otwarty (8 września)

Każdego dnia TVP Kraków gości w Waszych domach. Ale jest taki wyjątkowy dzień w roku, kiedy to nasi Widzowie są gośćmi Telewizji. Zwiedzają studia, osobiście spotykają się z twórcami naszych programów. Nie czekaj – zostań naszym gościem w dniu Otwartym TVP Kraków!

Dzień Otwarty TVP Kraków odbędzie się w sobotę 8 września w godzinach 10:00-18:00.

Podobnie jak w latach ubiegłych, na przybyłych będzie czekało wiele atrakcji m.in. zwiedzanie: newsroomu, studia, rekwizytorni, tzw. reżyserek, działu emisji. Poza tym wszyscy zwiedzający będą mogli spotkać się z ulubionymi prezenterami telewizyjnymi, dziennikarzami oraz twórcami programów. Zgłoszenia osób indywidualnych oraz grup (liczba osób, proponowana godzina) chcących zwiedzać TVP Kraków należy dokonać dzwoniąc pod nr tel. 12/261- 52-99 oraz wysyłając zgłoszenie drogą mailową na adres: Julita.Majcher@tvp.pl

Dodatkową atrakcją Dnia Otwartego będzie spotkanie z partnerami TVP Kraków. W leśnym uroczysku, czyli za specjalnych stoiskach edukacyjnych przygotowanych przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Krakowie, leśnicy pokażą las na poszczególnych etapach jego życia, zaprezentują trudną pracę leśników, przedstawią dobra, które las daje człowiekowi oraz ukażą jego piękno. Dzieci nauczą rozpoznawania gatunków drzew poprzez prezentację i dotyk liści, fragmentów drewna i kory, a także nasłuchiwania odgłosów ptaków i innych zwierząt żyjących w polskich lasach. Dorosłych z kolei mogą zainteresować sadzonki ze szkółek leśnych oraz fachowe porady, co można posadzić przy domowym ogródku i jak zielone piękno pielęgnować. Sygnaliści zagrają na rogach myśliwskich, leśnicy pasjonaci opowiedzą o swoich zainteresowaniach, a Technikum Leśne w Starym Sączu przedstawi swoją ofertę edukacyjną.

Nie zabraknie też ciekawostek wojskowych. Czerwone Berety czyli 6. Brygada Desantowo-Szturmowa zaprezentuje swój sprzęt używany podczas różnych misji specjalnych. Szczególną atrakcją będą nowinki z dalekiego Afganistanu.

Dla fanów motoryzacji pojawi się możliwość obejrzenia nowych samochodów sportowych.

Na scenie przed budynkiem TVP Kraków swoje lokalne atrakcje pokażą gminy współpracujące z naszą telewizją. Całości towarzyszyć będą występy artystyczne.

Dla swoich gości Telewizja Kraków oraz jej partnerzy przygotowali drobne upominki. Zapraszamy!

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *