Telewizja Polska opublikowała ramówkę na pierwsze dziewięć dni nadawania nowego kanału tematycznego – dziecięcego TVP ABC. Z ramówki TVP ABC wynika, że stacja ruszy 15 lutego 2014 roku o godzinie 6:35. Nowy dziecięcy kanał publicznego nadawcy od samego początku będzie dostępny na pierwszym multipleksie (MUX-1) Naziemnej Telewizji Cyfrowej.

Aktualizacja: Telewizja Polska od pierwszej publikacji ramówki kanału TVP ABC już kilkukrotnie ją zmieniała. Ostatnia modyfikacja ramówki wskazuje, że stacja ruszy 15 lutego br. o godzinie 7:00.

Logotyp TVP ABC

tvpabclogo

Ramówka TVP ABC na pierwsze dziewięć dni nadawania:

Sobota (15 lutego)
06:35 Lippy&Messy
06:40 TIK – TAK
07:05 Kasztaniaki
07:15 Maurycy i Hawranek; serial animowany
07:30 Baś›nie i bajki polskie
07:40 Budzik
08:10 Tabaluga kraj prod.Niemcy
08:35 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
09:00 Miś› Uszatek; serial animowany
09:10 Listonosz Pat
09:25 Dziwne przygody Kozioł‚ka Matoł‚ka
09:35 Masza i Niedźwiedź
09:40 Lippy&Messy
09:45 TIK – TAK
10:15 Kasztaniaki
10:25 Maurycy i Hawranek; serial animowany
10:35 Baś›nie i bajki polskie
10:50 Budzik
11:15 Tabaluga kraj prod.Niemcy
11:40 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
12:10 Miś Uszatek; serial animowany
12:15 Listonosz Pat
12:35 Dziwne przygody Koziołka Matoł‚ka
12:45 Masza i Niedźwiedź
12:50 Lippy&Messy
12:55 TIK – TAK
13:20 Kasztaniaki
13:30 Maurycy i Hawranek; serial animowany
13:40 Baśnie i bajki polskie
13:55 Budzik
14:20 Tabaluga kraj prod.Niemcy
14:50 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
15:15 Miś› Uszatek; serial animowany
15:25 Listonosz Pat
15:40 Dziwne przygody Kozio‚łka Matołka
15:50 Masza i Niedźwiedź
15:55 Stawiam na Tolka Banana
16:30 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
17:00 Lippy&Messy
17:05 Babcia Róża i Gryzelka; program dla dzieci
17:15 Nela Mała Reporterka; magazyn
17:30 Kasztaniaki
17:40 Maurycy i Hawranek; serial animowany
17:50 Baśnie i bajki polskie
18:05 Wirtul@ndia
18:30 Tabaluga kraj prod.Niemcy
19:00 Wieczorynka – Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
19:25 Miś› Uszatek; serial animowany
19:35 Listonosz Pat
19:50 Dziwne przygody Koziołka Matoł‚ka
20:00 Masza i Niedźwiedź
20:05 Stawiam na Tolka Banana
20:40 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
21:10 Zakończenie dnia

Niedziela (16 lutego)
06:40 Lippy&Messy
06:45 Babcia Róża i Gryzelka; program dla dzieci
07:00 Nela Mała Reporterka; magazyn
07:10 Kasztaniaki
07:25 Maurycy i Hawranek; serial animowany
07:35 Baś›nie i bajki polskie
07:45 Wirtul@ndia
08:15 Tabaluga
08:40 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
09:05 Domisie
09:30 Dziwne przygody Kozioł‚ka MatoĹłka
09:40 Masza i Niedźşwiedź
09:45 Lippy&Messy
09:50 Babcia Róża i Gryzelka; program dla dzieci
10:05 Nela Mała Reporterka; magazyn
10:15 Kasztaniaki
10:30 Maurycy i Hawranek; serial animowany
10:40 Baś›nie i bajki polskie
10:50 Wirtul@ndia
11:20 Tabaluga
11:45 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
12:10 Miś› Uszatek
12:20 Listonosz Pat
12:35 Dziwne przygody Koziołka Matołka
12:45 Masza i Niedźwiedź
12:50 Lippy&Messy
12:55 Babcia Róża i Gryzelka; program dla dzieci
13:10 Nela Mała Reporterka; magazyn
13:25 Kasztaniaki
13:35 Maurycy i Hawranek; serial animowany
13:45 Baśnie i bajki polskie
14:00 Wirtul@ndia
14:25 Tabaluga
14:50 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
15:15 Miś› Uszatek
15:25 Listonosz Pat
15:40 Dziwne przygody Kozioł‚ka Matoł‚ka
15:50 Masza i Niedźwiedź
15:55 Stawiam na Tolka Banana
16:30 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
17:00 Lippy&Messy
17:05 Ziarno
17:30 Kasztaniaki
17:40 Maurycy i Hawranek; serial animowany
17:50 Baś›nie i bajki polskie
18:05 Domisie
18:30 Tabaluga kraj prod.Niemcy
19:00 Wieczorynka – Film dla dzieci
19:10 Wieczorynka – Film dla dzieci
19:25 Miś› Uszatek; serial animowany
19:35 Listonosz Pat
19:50 Dziwne przygody Kozioł‚ka Matoł‚ka
20:00 Masza i Niedźwiedź
20:05 Stawiam na Tolka Banana
20:40 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
21:10 Zakończenie dnia

Poniedziałek (17 lutego)
06:25 Lippy&Messy
06:30 Ziarno
06:55 Kasztaniaki
07:05 Maurycy i Hawranek; serial animowany
07:15 Baś›nie i bajki polskie
07:30 Mama i ja
07:45 Mama i ja
08:00 Tabaluga kraj prod.Niemcy
08:25 Film dla dzieci
08:40 Film dla dzieci
08:55 Miś› Uszatek; serial animowany
09:00 Listonosz Pat
09:20 Dziwne przygody Kozioł‚ka Matołka
09:30 Masza i Niedźwiedź
09:35 Lippy&Messy
09:40 Ziarno
10:05 Kasztaniaki
10:15 Maurycy i Hawranek; serial animowany
10:25 Baśnie i bajki polskie
10:40 Mama i ja
10:55 Mama i ja
11:10 Tabaluga kraj prod.Niemcy
11:40 Film dla dzieci
11:50 Film dla dzieci
12:05 Miś› Uszatek; serial animowany
12:15 Listonosz Pat
12:30 Dziwne przygody Koziołka Matołka
12:40 Masza i Niedźwiedź
12:45 Lippy&Messy
12:50 Ziarno
13:15 Kasztaniaki
13:25 Maurycy i Hawranek; serial animowany
13:40 Baś›nie i bajki polskie
13:50 Mama i ja
14:05 Mama i ja
14:25 Tabaluga kraj prod.Niemcy
14:50 Film dla dzieci
15:00 Film dla dzieci
15:15 Miś› Uszatek; serial animowany
15:25 Listonosz Pat
15:40 Dziwne przygody Koziołka Matoł‚ka
15:50 Masza i Niedźwiedź
15:55 Stawiam na Tolka Banana
16:30 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
17:00 Lippy&Messy
17:05 Zygzaki; program dla dzieci
17:30 Kasztaniaki
17:40 Maurycy i Hawranek; serial animowany
17:50 Baśnie i bajki polskie
18:05 Kuchcikowo – gotowanie na ekranie; program dla dzieci
18:20 Moliki książkowe; magazyn
18:30 Tabaluga kraj prod.Niemcy
19:00 Wieczorynka – Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
19:25 Miś Uszatek; serial animowany
19:35 Listonosz Pat
19:50 Dziwne przygody Koziołka Matoł‚ka
20:00 Masza i Niedźwiedź
20:05 Stawiam na Tolka Banana
20:40 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
21:10 Zakoń„czenie dnia

Wtorek (18 lutego)
06:35 Lippy&Messy
06:40 Zygzaki; program dla dzieci
07:05 Kasztaniaki
07:15 Maurycy i Hawranek; serial animowany
07:30 Baśnie i bajki polskie
07:40 Kuchcikowo – gotowanie na ekranie; program dla dzieci
07:55 Moliki książkowe; magazyn
08:10 Tabaluga kraj prod.Niemcy
08:35 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
09:00 Mi›ś Uszatek; serial animowany
09:10 Listonosz Pat
09:25 Dziwne przygody Kozioł‚ka Matoł‚ka
09:35 Masza i Niedźwiedź
09:40 Lippy&Messy
09:45 Zygzaki; program dla dzieci
10:15 Kasztaniaki
10:25 Maurycy i Hawranek; serial animowany
10:35 Baśnie i bajki polskie
10:50 Kuchcikowo – gotowanie na ekranie; program dla dzieci
11:00 Moliki książkowe; magazyn
11:15 Tabaluga kraj prod.Niemcy
11:40 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
12:10 Miś› Uszatek; serial animowany
12:15 Listonosz Pat
12:35 Dziwne przygody Kozioł‚ka Matołka
12:45 Masza i Niedźwiedź
12:50 Lippy&Messy
12:55 Zygzaki; program dla dzieci
13:20 Kasztaniaki
13:30 Maurycy i Hawranek; serial animowany
13:40 Baśnie i bajki polskie
13:55 Kuchcikowo – gotowanie na ekranie; program dla dzieci
14:10 Moliki książkowe; magazyn
14:25 Tabaluga kraj prod.Niemcy
14:50 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
15:15 Miś Uszatek; serial animowany
15:25 Listonosz Pat
15:40 Dziwne przygody Koziołka Matoł‚ka
15:50 Masza i Niedźwiedź
15:55 Stawiam na Tolka Banana
16:30 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
17:00 Lippy&Messy
17:05 Domowe przedszkole
17:30 Kasztaniaki
17:40 Maurycy i Hawranek; serial animowany
17:50 Baśnie i bajki polskie
18:05 Ala i As; program dla dzieci
18:30 Tabaluga kraj prod.Niemcy
19:00 Wieczorynka – Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
19:25 Miś› Uszatek; serial animowany
19:35 Listonosz Pat
19:50 Dziwne przygody Kozioł‚ka Matołka
20:00 Masza i Niedźwiedź
20:05 Stawiam na Tolka Banana
20:40 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
21:10 Zakończenie dnia

Środa (19 lutego)
06:35 Lippy&Messy
06:40 Domowe przedszkole
07:05 Kasztaniaki
07:15 Maurycy i Hawranek; serial animowany
07:30 Baśnie i bajki polskie
07:40 Ala i As; program dla dzieci
08:10 Tabaluga kraj prod.Niemcy
08:35 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
09:00 Miś Uszatek; serial animowany
09:10 Listonosz Pat
09:25 Dziwne przygody Kozioł‚ka Matoł‚ka
09:35 Masza i Niedźwiedź
09:40 Lippy&Messy
09:45 Domowe przedszkole
10:15 Kasztaniaki
10:25 Maurycy i Hawranek; serial animowany
10:35 Baś›nie i bajki polskie
10:50 Ala i As; program dla dzieci
11:15 Tabaluga kraj prod.Niemcy
11:40 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
12:10 Miś› Uszatek; serial animowany
12:15 Listonosz Pat
12:35 Dziwne przygody Kozioł‚ka Matoł‚ka
12:45 Masza i Niedźwiedź
12:50 Lippy&Messy
12:55 Domowe przedszkole
13:20 Kasztaniaki
13:30 Maurycy i Hawranek; serial animowany
13:40 Baśnie i bajki polskie
13:55 Ala i As; program dla dzieci
14:20 Tabaluga kraj prod.Niemcy
14:50 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
15:15 Miś› Uszatek; serial animowany
15:25 Listonosz Pat
15:40 Dziwne przygody Kozioł‚ka Matołka
15:50 Masza i Niedźwiedź
15:55 Stawiam na Tolka Banana
16:30 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
17:00 Lippy&Messy
17:05 Jedynkowe Przedszkole; program dla dzieci
17:30 Kasztaniaki
17:40 Maurycy i Hawranek; serial animowany
17:50 Baś›nie i bajki polskie
18:05 Dlaczego? Po co? Jak?; magazyn
18:20 I kudłate i Ł‚aciate; program dla dzieci
18:30 Tabaluga kraj prod.Niemcy
19:00 Wieczorynka – Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
19:25 Miś› Uszatek; serial animowany
19:35 Listonosz Pat
19:50 Dziwne przygody Koziołka Matołka
20:00 Masza i Niedźwiedź
20:05 Stawiam na Tolka Banana
20:40 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
21:10 Zakończenie dnia

Czwartek (20 lutego)
06:35 Lippy&Messy
06:40 Jedynkowe Przedszkole; program dla dzieci
07:05 Kasztaniaki
07:15 Maurycy i Hawranek; serial animowany
07:30 Baśnie i bajki polskie
07:40 Dlaczego? Po co? Jak?; magazyn
07:55 I kudłate i Ł‚aciate; program dla dzieci
08:10 Tabaluga kraj prod.Niemcy
08:35 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
09:00 Miś› Uszatek; serial animowany
09:10 Listonosz Pat
09:25 Dziwne przygody Kozioł‚ka Matołka
09:35 Masza i Niedźwiedź
09:40 Lippy&Messy
09:45 Jedynkowe Przedszkole; program dla dzieci
10:15 Kasztaniaki
10:25 Maurycy i Hawranek; serial animowany
10:35 Baśnie i bajki polskie
10:50 Dlaczego? Po co? Jak?; magazyn
11:00 I kudł‚ate i Łaciate; program dla dzieci
11:15 Tabaluga kraj prod.Niemcy
11:40 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
12:10 Miś Uszatek; serial animowany
12:15 Listonosz Pat
12:35 Dziwne przygody Kozioł‚ka Matoł‚ka
12:45 Masza i Niedźwiedź
12:50 Lippy&Messy
12:55 Jedynkowe Przedszkole; program dla dzieci
13:20 Kasztaniaki
13:30 Maurycy i Hawranek; serial animowany
13:40 Baśnie i bajki polskie
13:55 Dlaczego? Po co? Jak?; magazyn
14:10 I kudłate i Ł‚aciate; program dla dzieci
14:20 Tabaluga kraj prod.Niemcy
14:50 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
15:15 Miś› Uszatek; serial animowany
15:25 Listonosz Pat
15:40 Dziwne przygody Kozioł‚ka Matoł‚ka
15:50 Masza i Niedźwiedź
15:55 Stawiam na Tolka Banana
16:30 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
17:00 Lippy&Messy
17:05 Mama i ja
17:20 6-latki – pierwsza klasa!
17:30 Kasztaniaki
17:40 Maurycy i Hawranek; serial animowany
17:50 Baśnie i bajki polskie
18:05 Dźwię™kogra
18:30 Tabaluga kraj prod.Niemcy
19:00 Wieczorynka – Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
19:25 Miś Uszatek; serial animowany
19:35 Listonosz Pat
19:50 Dziwne przygody Kozioł‚ka Matołka
20:00 Masza i Niedźwiedź
20:05 Stawiam na Tolka Banana
20:40 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
21:10 Zakończenie dnia

Piątek (21 lutego)
06:35 Lippy&Messy
06:40 Mama i ja
06:55 6-latki – pierwsza klasa!
07:05 Kasztaniaki
07:15 Maurycy i Hawranek; serial animowany
07:30 Baśnie i bajki polskie
07:40 Dźwię™kogra
08:10 Tabaluga kraj prod.Niemcy
08:35 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
09:00 Miś› Uszatek; serial animowany
09:10 Listonosz Pat
09:25 Dziwne przygody Kozioł‚ka Matołka
09:35 Masza i Niedźwiedź
09:40 Lippy&Messy
09:45 Mama i ja
10:00 6-latki – pierwsza klasa!
10:15 Kasztaniaki
10:25 Maurycy i Hawranek; serial animowany
10:35 Baś›nie i bajki polskie
10:50 Dźwiękogra
11:15 Tabaluga kraj prod.Niemcy
11:40 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
12:10 Miś Uszatek; serial animowany
12:15 Listonosz Pat
12:35 Dziwne przygody Koziołka Matołka
12:45 Masza i Niedźwiedź
12:50 Lippy&Messy
12:55 Mama i ja
13:10 6-latki – pierwsza klasa!
13:20 Kasztaniaki
13:30 Maurycy i Hawranek; serial animowany
13:40 Baśnie i bajki polskie
13:55 Dźwię™kogra
14:20 Tabaluga kraj prod.Niemcy
14:50 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
15:15 Miś Uszatek; serial animowany
15:25 Listonosz Pat
15:40 Dziwne przygody Kozioł‚ka Matołka
15:50 Masza i Niedźwiedź
15:55 Stawiam na Tolka Banana
16:30 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
17:00 Lippy&Messy
17:05 TIK – TAK
17:30 Kasztaniaki
17:40 Maurycy i Hawranek; serial animowany
17:50 Baśnie i bajki polskie
18:05 Budzik
18:30 Tabaluga kraj prod.Niemcy
19:00 Wieczorynka – Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
19:25 Miś› Uszatek; serial animowany
19:35 Listonosz Pat
19:50 Dziwne przygody Kozioł‚ka Matoł‚ka
20:00 Masza i Niedźwiedź
20:05 Stawiam na Tolka Banana
20:40 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
21:10 Zakończenie dnia

Sobota (22 lutego)
06:35 Lippy&Messy
06:40 TIK – TAK
07:05 Kasztaniaki
07:15 Maurycy i Hawranek; serial animowany
07:30 Baś›nie i bajki polskie
07:40 Budzik
08:10 Tabaluga kraj prod.Niemcy
08:35 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
09:00 Miś Uszatek; serial animowany
09:10 Listonosz Pat
09:25 Dziwne przygody Kozioł‚ka Matoł‚ka
09:35 Masza i Niedźwiedź
09:40 Lippy&Messy
09:45 TIK – TAK
10:15 Kasztaniaki
10:25 Maurycy i Hawranek; serial animowany
10:35 Baśnie i bajki polskie
10:50 Budzik
11:15 Tabaluga kraj prod.Niemcy
11:40 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
12:10 Miś› Uszatek; serial animowany
12:15 Listonosz Pat
12:35 Dziwne przygody Kozioł‚ka Matoł‚ka
12:45 Masza i Niedźwiedź
12:50 Lippy&Messy
12:55 TIK – TAK
13:20 Kasztaniaki
13:30 Maurycy i Hawranek; serial animowany
13:40 Baś›nie i bajki polskie
13:55 Budzik
14:20 Tabaluga kraj prod.Niemcy
14:50 Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
15:15 Miś› Uszatek; serial animowany
15:25 Listonosz Pat
15:40 Dziwne przygody Kozioł‚ka Matoł‚ka
15:50 Masza i Niedźwiedź
15:55 Stawiam na Tolka Banana
16:30 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
17:00 Lippy&Messy
17:05 Babcia Róża i Gryzelka; program dla dzieci
17:15 Nela Mała Reporterka; magazyn
17:30 Kasztaniaki
17:40 Maurycy i Hawranek; serial animowany
17:50 Baś›nie i bajki polskie
18:05 Wirtul@ndia
18:30 Tabaluga kraj prod.Niemcy
19:00 Wieczorynka – Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
19:25 Miś› Uszatek; serial animowany
19:35 Listonosz Pat
19:50 Dziwne przygody Kozioł‚ka Matoł‚ka
20:00 Masza i Niedźwiedź
20:05 Stawiam na Tolka Banana
20:40 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
21:10 Zakończenie dnia

Niedziela (23 lutego)
06:40 Lippy&Messy
06:45 Babcia Róża i Gryzelka; program dla dzieci
07:00 Nela Mała Reporterka; magazyn
07:10 Kasztaniaki
07:25 Maurycy i Hawranek; serial animowany
07:35 Baśnie i bajki polskie
07:45 Wirtul@ndia
08:15 Tabaluga
08:40 Smerfy
09:05 Domisie
09:30 Dziwne przygody Kozioł‚ka Matoł‚ka
09:40 Masza i Niedźwiedź
09:45 Lippy&Messy
09:50 Babcia Róża i Gryzelka; program dla dzieci
10:05 Nela Mała Reporterka; magazyn
10:15 Kasztaniaki
10:30 Maurycy i Hawranek; serial animowany
10:40 Baśnie i bajki polskie
10:50 Wirtul@ndia
11:20 Tabaluga
11:45 Smerfy
12:10 Miś› Uszatek
12:20 Listonosz Pat
12:35 Dziwne przygody Koziołka Matoł‚ka
12:45 Masza i Niedźwiedź
12:50 Lippy&Messy
12:55 Babcia Róża i Gryzelka; program dla dzieci
13:10 Nela Mała Reporterka; magazyn
13:25 Kasztaniaki
13:35 Maurycy i Hawranek; serial animowany
13:45 Baśnie i bajki polskie
14:00 Wirtul@ndia
14:25 Tabaluga
14:50 Smerfy
15:15 Miś› Uszatek
15:25 Listonosz Pat
15:40 Dziwne przygody Kozioł‚ka Matołka
15:50 Masza i Niedźwiedź
15:55 Stawiam na Tolka Banana
16:30 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
17:00 Lippy&Messy
17:05 Ziarno
17:30 Kasztaniaki
17:40 Maurycy i Hawranek; serial animowany
17:50 Baśnie i bajki polskie
18:05 Domisie
18:30 Tabaluga kraj prod.Niemcy
19:00 Wieczorynka – Smerfy; serial animowany kraj prod.Belgia
19:25 Miś› Uszatek; serial animowany
19:35 Listonosz Pat
19:50 Dziwne przygody Kozioł‚ka Matoł‚ka
20:00 Masza i Niedźwiedź
20:05 Stawiam na Tolka Banana
20:40 Kamienna tajemnica; serial kraj prod.Polska, Szwecja
21:10 Zakończenie dnia

Źródło: Telewizja Polska

Share and Enjoy !

0Shares
0 0