TVP VOD na telewizorach z systemem Vestel

Od sierpnia platforma TVP VOD jest dostępna na telewizorach z systemem operacyjnym Vestel. Posiadacze telewizorów JVC, Toshiba czy Hitachi z systemem Smart TV Vestel mogą już pobierać aplikację TVP VOD, dzięki której zyskają dostęp do bogatego katalogu treści oferowanego bezpłatnie przez Telewizję Polską. Jest to pierwsza aplikacja publicznego nadawcy dostępna na tym systemie operacyjnym.

Sprawdź ofertę kanałów TVP w PROGRAMIE TV

Rozwój kanału dystrybucji, jakim jest sieć Internet to jeden z ważnych celów, jaki stawia przed sobą Telewizja Polska. Wprowadzenie na rynek kolejnej aplikacji przygotowanej na Smart TV to nasza odpowiedź na współczesne potrzeby widzów. Dzięki temu kolejni odbiorcy zyskują dostęp do treści na życzenie oferowanych przez serwis TVP VOD bezpośrednio na swoim telewizorze – komentuje Marcin Klepacki, Dyrektor Biura Dystrybucji Telewizji Polskiej.

TVP VOD to dynamicznie rozwijająca się platforma, która oferuje możliwość obejrzenia obszernego katalogu różnorodnych treści wideo nadawcy publicznego.

W ofercie TVP VOD są ulubione seriale produkcji telewizji publicznej, koprodukcje, bogata kolekcja filmów fabularnych i dokumentalnych. Nie brakuje także bieżących propozycji z anten TVP: programów informacyjnych i publicystycznych, religijnych, dziecięcych, rozrywkowych i kulturalnych. TVP VOD jako jedyna platforma VOD na rynku oferuje szeroki i legalny dostęp do unikalnych treści archiwalnych, które cieszą się ogromną popularnością (kultowe polskie filmy i seriale czy spektakle Teatru Telewizji), również w odnowionej cyfrowo wersji. Platforma TVP VOD umożliwia również szybki dostęp do kanałów Telewizji Polskiej online: TVP INFO, TVP3, TVP Kultura 2, TVP Historia 2.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *