TVP Warszawa uruchamia platformę do kontaktu z widzami

TVP Warszawa uruchamia specjalny kontakt dla widzów z Warszawy i Mazowsza: wot24@tvp.pl. Oficjalne otwarcie nowej platformy nastąpi w piątek, 13 marca 2015 roku o godzinie 7:30 w programie „Dzień Dobry Warszawo”.

Jesteśmy stacją bliską widzom Mazowsza. Dzięki nowemu kanałowi komunikacji chcemy, by nasi widzowie mieli możliwość współtworzyć regionalną telewizję – mówi pomysłodawca a zarazem koordynator projektu Celina Witas, szefowa Redakcji Warszawsko-Mazowieckiej w TVP Warszawa.

WOT24 ma być platformą do szybkiej komunikacji z Redakcją Programów Informacyjnych TVP Warszawa. Na ten adres widzowie mogą przysyłać zdjęcia, filmy z wydarzeń, których są świadkami, własne obserwacje czy po prostu sprawy, którymi chcą się z podzielić. Wszystkie materiały nadsyłane przez widzów będą na bieżąco analizowane przez Redakcję Warszawsko-Mazowiecką i wykorzystywane w programach informacyjnych na antenie TVP Warszawa m.in. w Dzień Dobry Warszawo, Telewizyjnym Kurierze Warszawskim, Kurierze Mazowieckim i Zestawie Powiększonym.

Widzowie przysyłający materiały będą informowani o audycjach, w których ukaże się temat przez nich zgłoszony, a najlepsze i najciekawsze „newsy” będą nagradzane zaproszeniami do warszawskich teatrów, biletami do kina, na koncerty oraz wystawy.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *