3. edycja „Disco Star” w POLO TV

14 marca 2015 roku o godzinie 18:00 na antenie POLO TV wystartuje trzecia edycja talent show „Disco Star”. Gospodarzem programu jest Marcin Miller, lider zespołu Boys. Występy uczestników ocenia jury w składzie: Shazza, Patryk Pegza, lider zespołu After Party oraz Bartosz Padyasek z formacji D Bomb.

„Disco Star” to jedyne w polskiej telewizji talent show, w którym występują młodzi wokaliści i zespoły tworzące muzykę disco polo. Premierowe odcinki „Disco Star” zobaczyć będzie można na antenie POLO TV w każdą sobotę o godzinie 18:00. Powtórki nadawane będą w niedziele o godzinie 18:00 oraz we wtorki i czwartki o godzinie 20:00.

30 maja, podczas finałowego odcinka emitowanego na żywo, widzowie wybiorą w głosowaniu SMS-owym zwycięzcę trzeciej edycji programu.

Na antenie POLO TV obejrzeć będzie można także program „Disco Star Kulisy”, w którym prezentowane są sylwetki uczestników, informacje o zasadach głosowania, a także materiały dodatkowe. Program prowadzą Maciej Smoliński i Edyta Folwarska.

Po każdym odcinku „Disco Star” ze zwycięzcą danego etapu rozmawiać będzie Jacek Mędrala, gwiazda serialu „Miłość w rytmie disco”.

polotvdiscostar2

Źródło: Lemon Records

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *