Tydzień „Gry o tron” w INEA

Krew, intryga, zdrada, pożądanie, walka o władzę – to wszystko można zobaczyć w serialu HBO „Gra o tron”. Szósta seria produkcji opartej na sadze George’a R. R. Martina rusza w HBO i HBO GO 25 kwietnia 2016 roku, równo ze światową premierą. Z tej okazji INEA przygotowała Tydzień „Gry o tron”, w ramach którego na profilu facebookowym operatora można wygrać nagrody związane z serialem. Jakby tego było mało facebookowa aplikacja, przygotowana przez operatora, pozwoli fanom „Gry o tron” odmienić profilowe zdjęcie tak, by nawiązywało do serialu.

Żeby zdobyć unikalne, dedykowane „Grze o tron” gadżety, trzeba w tygodniu od 19 kwietnia do 23 kwietnia, obserwować profil facebookowy INEA. Każdego dnia operator będzie publikował posty konkursowe z pytaniami zamkniętymi dotyczącymi serialu. W sobotę pojawi się pytanie otwarte – to okazja do wykazania się kreatywnością. Wygrają osoby, które udzielą poprawnych odpowiedzi na wszystkie zamknięte pytania i zaskoczą oryginalną odpowiedzią na pytanie otwarte.

To nie koniec atrakcji! Prawdziwych fanów „Gry o tron” INEA zachęca do tego, aby podzielili się swoją pasją ze znajomymi. Pomoże w tym aplikacja, która pozwala modyfikować zdjęcie profilowe na facebooku tak, aby nawiązywało do serialu. Miłośnik filmu może np. wkleić na swoje zdjęcie jeden z herbów Westeroz i w ten sposób zakomunikować wszystkim znajomym, z którym serialowym rodem się utożsamia. Aplikacja nie pozwoli również przegapić premiery „Gry o tron” – posiada wbudowany zegar, który odmierza czas do pierwszego odcinka szóstej serii sagi.

Źródło: INEA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *