„Tylko muzyka” znów najlepsza, „Got to dance” z bardzo dobrym wynikiem

„Tylko muzyka. Must be the music” po raz kolejny miażdży konkurencję – w porównaniu z konkurencyjnym „X Factor”, show Polsatu obejrzało w miniony weekend o prawie 720 tys. widzów więcej, niż sobotnie show TVN. Wczorajszy odcinek muzycznego show „Must be the music” oglądało ponad 3 mln 400 tys. widzów. Po sześciu emisjach „Tylko muzyka” jest zdecydowanym liderem spośród wszystkich show nadawanych w tym sezonie, gromadząc najwyższą widownię – średnio program ogląda ponad 3,7 mln widzów. Z kolei piąty odcinek tanecznego show „Tylko taniec. Got to dance” poprawił swój wynik, gromadząc przed telewizorami blisko 2,4 mln widzów.

Względem poprzedniego odcinka „Got to dance” zanotował wzrost widowni o ponad 100 tys. widzów. Telewizja POLSAT w trakcie nadawania „Must be the music” była liderem w grupie komercyjnej 16-49 – osiągnęła wynik na poziomie: 25,28% SHR.

Polsat po raz kolejny zanotował bardzo dobre wyniki obu show również wśród najmłodszych widzów, między 16 a 24 rokiem życia – „Got to dance” oglądało w grupie młodych – 23,81 % SHR, a „Must be the music” – 33,48 % SHR.

A już w najbliższą niedzielę, 14 kwietnia o godzinie 20:00, pierwszy odcinek na żywo „Tylko muzyka. Must be the music” – to w nim poznamy wszystkich półfinalistów 5. edycji muzycznego show, a także usłyszymy pierwszych, którzy staną do walki o wielki finał. Z kolei w piątek, 12 kwietnia, ostatni odcinek castingowy „Got to dance” – 1. odcinek na żywo tanecznego show zobaczymy już 19 kwietnia.

Piąty odcinek „Got to dance” za nami. Sporo emocji, różne style tańca i profesjonalni jurorzy. Studio Tańca „Bailamos” z Bydgoszczy udowodniło, że już 8-latkowie pod okiem dobrego trenera mogą świetnie tańczyć taniec towarzyski. Dzieciaki zachwyciły energią i profesjonalnym podejściem do tańca.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *