Serial „Chuck” w TVN 7

W kwietniu na antenie TVN 7 zadebiutuje serial komediowy „Chuck”. Główny bohater za sprawą przypadku staje się najcenniejszym agentem w szeregach służb specjalnych. Co wyniknie z tego nieporozumienia?

Dobiegający trzydziestki Chuck Bartkowski (Zachary Levi) miłośnik gier komputerowych i pracownik sklepu z elektroniką, pewnego dnia otrzymuje zaszyfrowany e-mail. Wkrótce potem okazuje się, że umysł Chucka zapamiętał wszystkie najważniejsze i najlepiej strzeżone tajne informacje gwarantujące bezpieczeństwo świata. Z taką wiedzą Chuck musi porzucić dotychczasowe zajęcie i zacząć walkę ze światowym terroryzmem w obronie swojego kraju. Najcenniejszy spośród agentów, Chuck dostaje specjalną ochronę. O jego bezpieczeństwo dbają przedstawiciel Agencji Bezpieczeństwa Narodowego, John Casey (Adam Baldwin) i agentka specjalna CIA, Sarah Walker (Yvonne Strahovski). W oczach Chucka – Sarah jest ucieleśnieniem idealnej kobiety. Dotychczasowy najlepszy kumpel Chucka, Morgan Grimes (Joshua Gomez), uważa, że to z powodu Sary, Chuck nie ma już czasu dla kumpli. Podobnego zdania są nadopiekuńcza siostra Chucka, Ellie (Sarah Lancaster) oraz jej narzeczony kapitan Awesome (Ryan McPartlin). Chuck, aby zachować pozory, że w jego życiu nic się nie zmieniło musi nadal przychodzić do pracy do sklepu Buy More i wykonywać polecenia swego szefa, Wielkiego Mike’a (Mark Christopher Lawrence). Jak również znosić towarzystwo pozostałego personelu, w skład którego wchodzą Lester (Vik Sahay), Jeff (Scott Krinsky) oraz Anna (Julia Ling).

Bohaterski Chuck powraca, aby powstrzymać Colta (Michael Clarke Duncan), który usiłuje przejąć urządzenie szyfrujące. Kiedy Chuck pomyślnie wykonuje zadanie dochodzi do wniosku, że wreszcie może zacząć normalne życie. Umawia się z Sarą na prawdziwą randkę. Chuck nie wie, że dopóki będzie wykonywał tajną misję, o swoim życiu prywatnym powinien zapomnieć. Aby Chuck nie skomplikował sobie życia, Casey musi czuwać nad rozwojem sytuacji. W tym samym czasie Morgan znajduje sposób na wyszukiwanie pracowników, przy użyciu nowoczesnej techniki.

Emisja serialu „Chuck” od 13 kwietnia w soboty o godzinie 17:30 na antenie TVN 7.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *