„Uchem na podziemie” – Kstyk i jego nowy cykl w Czwórce

Od lipca radiowa Czwórka zaprasza na nowy cykl prezentujący obiecujących raperów i producentów hip-hopowych polskiego podziemia. Recenzje, felietony, zestawienia muzyczne i rekomendacje – wszystko to prosto od znawcy materii Kstyka na portalu Czwórki.

Chcę się podzielić ze słuchaczami Czwórki utworami z polskiego rapowego podziemia, które wywarły na mnie największe wrażenie. Wszystko co najlepsze i najnowsze, po to, aby nie musieli sprawdzać 300 słabych numerów, a od razu dostali konkret – zapowiada cykl „Uchem na podziemie” sam autor i pomysłodawca.

Kstyk (Sebastian Cierniak) to jeden z najważniejszych promotorów polskiego podziemia rapowego. Zaczynał od lakonicznych komentarzy pod filmami na YouTube by stać się jednym z najbardziej wpływowych recenzentów w sieci. Obecnie jego kanał ma 83 tys. subskrypcji i ponad 22 mln wyświetleń. Można znaleźć tam utwory takich wykonawców jak VBS, schafter, anonim, GVERILLA, Ryba czy Zarzycki. Kstyk prócz internetowych publikacji ma za sobą także liczne fizyczne wydania: „Aberracja” (2014-2015), „Khalida” (2016), „emotional feelings ep” (2017), Wizje (2017), „emotional feelings ep II” (2018). Sam o sobie pisze: Prowadzę sobie kanał YT. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą to napisz na pw. Słucham raperów, których Ty poznasz dopiero za 2-3lata. Digging.

Od lipca na stronie www.czworka.online regularnie pojawiać się będą artykuły Kstyka, a w nich recenzje, felietony, zestawienia, a przede wszystkim doskonała muzyka. Pierwszy artykuł już czeka na głodnych nowych wrażeń: https://www.polskieradio.pl/169/6841/Artykul/2164192,KSTYK-Uchem-na-podziemie-1.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *