Urszula Obarska-Pultz w zespole Da Vinci Learning

Urszula Obarska-Pultz dołącza do zespołu kanału telewizyjnego Da Vinci Learning i obejmie stanowisko Planning and Scheduling Managera odpowiedzialnego za ramówkę miesięczną i dzienną polskiej wersji kanału.

Sprawdź ofertę kanału Da Vinci Learning w PROGRAMIE TV

Urszula Obarska-Pultz jest jedną z najbardziej doświadczonych i kompetentnych osób w zakresie ramówek telewizyjnych na naszym rynku. Moje doświadczenia we współpracy z nią tak w Platformie n jak i nc+ pozwalają mi się cieszyć, że nasz kanał pozyskuje tak profesjonalnego współpracownika. To kolejny krok w naszych działaniach, które mają pomóc nam dostosować Da Vinci Learning w jak największym stopniu do oczekiwań naszych widzów – powiedział Grzegorz Płaza, kierujący działaniami kanału w Polsce.

Urszula Obarska-Pultz ma ponad 15 letnie doświadczenie telewizyjne. Była odpowiedzialna za ramówki takich kanałów jak Minimax, Planete, Ale Kino, pełniła funkcję managera kanału MGM HD. Ostatnio zajmowała stanowisko Szefowej Zespołów Ramówki Platfromy n a następnie nc+. Jest absolwentką Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Źródło: Da Vinci Learning

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *