Puchar Świata w Wiśle w TVP, Adam Małysz ekspertem

Po raz pierwszy w historii Puchar Świata w skokach narciarskich rozpocznie się w Wiśle. Zawody już od piątku 17 listopada. Transmisje z kwalifikacji i konkursów w TVP1, TVP Sport, sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Dodatkowo kanał sportowy TVP pokaże także wszystkie treningi i serie próbne. Ekspertem Telewizji Polskiej będzie Adam Małysz.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

To już kolejny sezon Pucharu Świata w skokach, który będzie transmitowany w TVP1. Jedynka pokaże wszystkie konkursy PŚ, a także mistrzostwa świata w lotach i oczywiście olimpijskie konkursy w Pjongczang. Już od poniedziałku w Jedynce można oglądać także specjalne relacje z Wisły („Biało-czerwoni”, godz. 15:00 i 17:25), a w niedzielę przed konkursem indywidualnym odbędzie się emisja 1. odcinka programu dedykowanego igrzyskom – „Halo, tu Pjongczang” (godz. 14:05).

Program TVP Sport od piątku zdominują zawody Pucharu Świata – specjalne przekazy z Wisły będą już od ósmej rano. Tylko w TVP Sport będzie można zobaczyć oficjalne treningi (piątek, godz. 16:00) i serie próbne przed konkursami (sobota, godz. 15:00 i niedziela, godz. 14:00). Przy realizacji transmisji z Pucharu Świata w skokach będzie pracować ponad 100 osób z TVP. Telewizja publiczna jest producentem sygnału międzynarodowego z tych zawodów.

Ekspertem TVP Sport przy zawodach w skokach narciarskich będzie legenda tej dyscypliny Adam Małysz. Czterokrotny medalista olimpijski, mistrz świata i zdobywca Kryształowej Kuli będzie pojawiał się w studiu, a także będzie dzielił się z kibicami swoimi wrażeniami z miejsc, gdzie są rozgrywane konkursy. Jego wypowiedzi nie zabraknie w serwisach sportowych Telewizji Polskiej, a także na stronie sport.tvp.pl, gdzie Małysz – pełniący funkcję dyrektora koordynatora kadry narodowej w skokach i kombinacji norweskiej Polskiego Związku Narciarskiego – będzie miał swojego wideobloga.

Komentatorami zawodów w skokach narciarskich będą w tym sezonie: Włodzimierz Szaranowicz, Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny i Stanisław Snopek. Studio poprowadzą: Maciej Kurzajewski i Maciej Jabłoński. Reporterami podczas pierwszych zawodów w Wiśle będą: Sylwia Dekiert, Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski i Maciej Jabłoński. Zawody skomentują ze skoczni im. Adama Małysza: Przemysław Babiarz i Sebastian Szczęsny. Gośćmi w studiu u Macieja Kurzajewskiego będą: Adam Małysz, Rafał Kot i Apoloniusz Tajner.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *