29 kwietnia 2016 roku na antenę Radia VOX FM wraca akcja specjalna “Najszybszy Koncert Świata”, czyli seria plenerowych występów popularnych artystów znanych z anteny stacji, które odbywają się w centralnych punktach największych polskich miast.

Do udziału w II edycji akcji zostały zaproszone takie gwiazdy muzyki disco i disco polo, jak: Piękni i Młodzi, Mario Bischin, Mig, Jorgus, Stachursky, Power Play, Czadoman.

Przez 2 miesiące podczas porannego programu nadawanego z plenerowego studia VOX FM gospodarze “Pierwszej Zmiany” gościć będą gwiazdy, które oprócz wywiadu na antenie zagrają specjalny koncert dla mieszkańców danego miasta. Tegoroczny “Najszybszy Koncert Świata” odbędzie się w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Lublinie i Rzeszowie

Podczas porannej audycji i występów będą rozdawane gadżety Radia VOX FM. Relacje z koncertów i same koncerty będzie można usłyszeć na żywo w porannej “Pierwszej Zmianie” nadawanej od godziny 6:00 do 9:00, a także zobaczyć w VOX Music TV, na voxfm.pl, fanpage’u Radia VOX FM na Facebooku (transmisja na żywo) oraz kanale stacji na YouTube’ie.

29 kwietnia w ramach “Najszybszego Koncertu Świata” przed mieszkańcami stolicy wystąpią Piękni i Młodzi. Zespół pojawi się w towarzystwie gospodarzy “Pierwszej Zmiany” na “Patelni”, czyli placu przed stacją metra Warszawa-Centrum.

Źródło: Grupa ZPR Media