„Praca wysokiego ryzyka” na Discovery Channel

Widzowie Discovery Channel uwielbiają programy, które ukazują ludzi wykonujących fascynujące i trudne zawody – od poławiaczy wielkich krabów przez mistrzów sztuki przetrwania po poszukiwaczy złota. W tych profesjach trzeba siły, sprytu i hartu ducha. Ale to nie jedyne zawody, w których można świetnie zarobić, jednocześnie ryzykując życiem. W serii „Praca wysokiego ryzyka” Discovery zaprezentuje osiem najbardziej niebezpiecznych profesji świata i pokaże, w jaki sposób ludzie wykonujący te zawody nie dają się zabić. Premiera programu „Praca wysokiego ryzyka” w czwartek, 2 czerwca 2016 roku, na Discovery Channel.

Co trzeba mieć w głowie, by wykonywać najbardziej ekstremalne profesje świata? Dlaczego niektórzy ludzie, zamiast bezpiecznie siedzieć za biurkiem, preferują igranie ze śmiercią? W serii „Praca wysokiego ryzyka” widzowie Discovery spotkają się z mężczyznami i kobietami, którzy rozpoczynają karierę w najniebezpieczniejszych zawodach świata, aby zdobyć w nich stałe zatrudnienie i udowodnić, że gotowi są zaryzykować naprawdę wiele.

Każdy z sześciu odcinków serii poświęcony będzie szalenie niebezpiecznym profesjom. Zobaczymy w jaki sposób arboryści wspinają się na mierzące 60 metrów potężne sekwoje. Dowiemy się, jak wykonywane są szalone akrobacje lotnicze na małych śmigłowych samolotach. Przekonamy się, w jaki sposób spawacze pracujący na gigantycznych wysokościach, potrafią utrzymać równowagę i co sprawia, że nurkowie radzą sobie z budową podwodnych konstrukcji. A to dopiero początek! Wraz z wulkanologami zajrzymy do wnętrza ziemi na stokach wulkanu Stromboli, a ze speleologami postaramy nie zgubić się w gęstwinie ciasnych korytarzy jaskiń w Tennessee.

W każdym z tych zawodów niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku. Tu nie ma miejsca na nawet najmniejszy błąd, w końcu ludziom wykonującym te profesje śmierć zagląda w oczy każdego dnia.

„Praca wysokiego ryzyka”

Premiera: czwartek, 2 czerwca, godzina 22:00

Źródło: Discovery Networks CEEMEA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *