W listopadzie 2016 siły nadprzyrodzone zawładną CBS Reality

W listopadzie 2016 roku kanał CBS Reality zaprasza na programy dokumentalne, które nawet u najodważniejszych widzów wzbudzą dreszcz przerażenia. Nagrania audio i wideo spotkań z demonami i duchami, rekonstrukcje tych zdarzeń i wywiady z doświadczonymi badaczami nadnaturalnego świata – oto przepis na wieczór, po którym ciężko będzie zasnąć. Na programy dla amatorów silnych wrażeń CBS Reality zaprasza od 12 listopada, w każdą sobotę od godziny 21:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym CBS Reality

„Paranormalne akta”
Nawet najbardziej doświadczeni łowcy duchów nie zawsze są przygotowani na to, co spotkają na swojej drodze. Nowa, budząca dreszcze seria dokumentalna w każdym z odcinków przedstawi trzy szokujące historie spotkań z tym, co nadnaturalne. Opowieści uznanych w Ameryce łowców duchów poparte zostaną nagraniami wydarzeń, które przedstawią w przeprowadzanych z nimi wywiadach.
Emisja: sobota, od 12 listopada, godzina 21:00

„Bliskie spotkani z nadprzyrodzonymi”
Ten serial wzbudzi wątpliwości u nawet największych niedowiarków zaprzeczających istnieniu duchów i demonów. Przerażająca seria dokumentalna przedstawia opowieści zwykłych ludzi, którzy naprawdę zetknęli się z budzącymi grozę, nadnaturalnymi istotami. Historie zostaną opowiedziane poprzez rekonstrukcję zdarzeń wiodących do spotkania świata ludzkiego z tym nadprzyrodzonym.
Emisja: sobota, od 12 listopada, godzina 22:00

„Detektywi z szóstym zmysłem”, II sezon
Program pokazuje prawdziwe dochodzenia prowadzone przez jasnowidzów starających się rozwiązać sprawy dotyczące morderstw i zaginięć, które nie zostały wyjaśnione przez policję. Bohaterowie – Colin Fry, Tony Stockwell i T. J. Higgs używają w tym celu wrodzonych zdolności parapsychicznych. W pierwszym odcinku 2. sezonu detektywi będą starali się rozwikłać zagadkę śmierci 24-letniego Kevina, którego ciało zostało znalezione w lutym 1997 roku w porcie należącym do miasteczka Wick w Szkocji. Tamtejsza policja orzekła, że śmierć nastąpiła w wyniku wypadku, lecz rodzina zmarłego jest przekonana, że Kevin został zamordowany.
Emisja: sobota, od 12 listopada, godzina 23:00

Źródło: CBS Reality

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *