Wakacyjne kino akcji, czyli lipiec 2017 w AXN

2 lipca widzowie AXN będą świadkami walk bogów rzymskiej areny w kasowym hicie Ridleya Scotta, „Gladiator”. 15 lipca AXN pokaże trzecią część „Mumii”, w której rodzina O’Conellów stanie do walki ze zmartwychwstałym cesarzem starożytnych Chin. 22 lipca w AXN premiera filmu „Plan doskonały” ze świetnymi kreacjami Denzela Washingtona i Jodie Foster. W nadchodzącym miesiącu AXN pokaże także finałowe odcinki serialu „A.P.B.”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału AXN

„Gladiator” to epicka opowieść Ridleya Scotta o generale Maximusie Decimusie Meridiusie (w tej roli Russel Crowe), który zostaje zdradzony przez Kommodusa, ambitnego syna cesarza Marka Aureliusza. Rodzina Maximusa zostaje zamordowana, a on sam trafia do niewoli. Walcząc na rzymskiej arenie, były generał stopniowo zdobywa sławę i posłuch wśród innych niewolników. Film „Gladiator” w niedzielę 2 lipca o godzinie 20:00 w AXN.

„Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka” to trzecia odsłona kinowego hitu „Mumia”. Alex O’Connell (Luke Ford), syn słynnych pogromców mumii, Ricka (Brendan Fraser) i Evy (Maria Bello) O’Connel, odkrywa na dalekim wschodzie mumię pierwszego cesarza z dynastii Qin – istoty zdolnej do zmiany kształtu. Dwa tysiące lat temu cesarz Han pragnął stać się nieśmiertelny. Sprowadził czarownicę, która rzuciła na niego klątwę i zmieniła go wraz z armią w terakotowe posągi. Kiedy zaklęcie traci moc, rodzina O’Connellów musi powstrzymać wskrzeszonego cesarza i jego wojowników przed zawładnięciem światem. Film „Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka” w sobotę 15 lipca o godzinie 19:50 w AXN.

„Plan doskonały” to zrealizowana przez Spike’a Lee historia genialnie przeprowadzonego napadu na bank. Czworo napastników, którym przewodzi Dalton (Clive Owen), zamyka się w budynku na Manhattanie wraz z kilkudziesięcioma zakładnikami. Rozpoczynają się negocjacje, które prowadzi doświadczony detektyw Keith Frazier (Denzel Washington). Wszystko wskazuje na to, że policjantowi przyszło zmierzyć się z kolejnymi przestępcami, którzy chcą szybko się wzbogacić. Kiedy jednak pojawia się u niego wpływowa Madeleine White (Jodie Foster) i oferuje natychmiastowy awans za drobną przysługę, Frazier zdaje sobie sprawę, że w tej grze nie chodzi tylko o pieniądze. Premiera filmu „Plan doskonały” w sobotę 22 lipca o godzinie 22:00 w AXN.

W lipcu widzowie obejrzą także finałowe odcinki serialu „A.P.B.”. Ostatnie przygody milionera, który szukając sprawiedliwości postanowił stworzyć własny posterunek policji, będzie można obejrzeć 27 lipca o godzinie 21:00 w AXN.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *