Weekend z Paranienormalnymi w TVP Rozrywka

Paranienormalni obchodzą 10 urodziny. Z tej okazji TVP Rozrywka, 18 i 19 października, zaprasza na Weekend z kabaretem Paranienormalni. W dziesięcioodcinkowym programie „10 Paranienormalnych historii” widzowie zobaczą kabaret od nieznanej do tej pory strony.

Artyści zabiorą widzów TVP Rozrywka w podróż przez wszystkie lata swojej zawodowej kariery. Nie zabraknie pierwszych skeczów, niezapomnianych kostiumów i zabawnych dialogów, którymi zaistnieli na kabaretowej scenie. Program będzie pełen wspomnień i opowieści, które przybliżą fanom pracę Paranienormalnych i ich zawodowe zmagania. A wszystko to w formie zabawnej rozmowy Paranienormalnych z dziennikarzem Tomaszem Raczkiem.

Przez 10 lat z młodego, nikomu nieznanego kabaretu z Jeleniej Góry, artyści stali się gwiazdami, ulubieńcami publiczności, zapełniającej największe hale widowiskowe w Polsce. Mariolka – wykreowana przez Igora Kwiatkowskiego – to jedna z najpopularniejszych postaci współczesnego polskiego kabaretu. Wszyscy znamy skecze Paranienormalnych, natomiast niewiele wiemy o ich życiu prywatnym, charakterach, sposobie pracy, procesie powstawania skeczów, najważniejszych życiowych wydarzeniach.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *