Wielkanoc 2016 w RMF FM

Wielkanocną ramówkę RMF FM stworzą słuchacze oraz gwiazdy polskiej muzyki. To oni właśnie będą mieli duży wpływ na takie programy jak „Piosenki Waszego życia” oraz „Śmieszne bo polskie”.

Gwiazdy (między innymi Kombi, Lady Pank, Edyta Bartosiewicz) stworzą i przedstawią swoje bardzo osobiste listy przebojów i podzielą się refleksjami dotyczącymi ich ważnych życiowych wyborów. Program, którego są współautorami – „Wszystko ma swój czas” – poprowadzi Darek Maciborek w piątek od godziny 18:00 do 22:00.

„Piosenki Waszego życia” (sobota, od godziny 20:00 do 00:00) – w tym programie słuchacze i dziennikarze RMF FM opowiedzą Kamilowi Balei o swoich bardzo osobistych historiach związanych ze słynnymi utworami.

„Śmieszne bo polskie” (niedziela, od godziny 10:00 do 15:00) to z kolei ranking najlepszych polskich komedii ułożony przez słuchaczy, wzbogacony związanymi z nimi anegdotami w wykonaniu Krzysztofa Urbaniaka i Tomasza Olbratowskiego.

Inne świąteczne nowości na antenie RMF FM to w tym roku:
– nowy duet prowadzących „Wstawaj Szkoda Świat” (sobota, od godziny 6:00 do 10:00) – Robert Karpowicz & Ewa Błachnio,
„To co najważniejsze” (sobota, od godziny 15:00 do 20:00) – program Krzysztofa Urbaniaka, który razem z Otylią Jędrzejczak, Katarzyną Grocholą, Alanem Anderszem, Przemysław Marcem, opowie o życiowych zakrętach i niezapomnianych chwilach,
„Co ludzie powiedzą?” (poniedziałek, od godziny 10:00 do 15:00) to niezwykły, świąteczny radioturniej prowadzony przez Roberta Karpowicza i Macieja Dowbora. Cztery gwiazdy: Natalia Siwiec, Michał Szpak, Cezary Pazura, Kasia Glinka odważą się wejść w krzyżowy ogień kontrowersyjnych pytań prowadzących.

Wielkanocne RMF FM to także muzyka, dostarczana przez Marcina Jędrycha („Wiosenna lista przebojów” w niedzielę od godziny 15:00 do 20:00) i Darka Maciborka („Koncertowa wiosna z RMF FM”, poniedziałek, od godziny 15:00 do 20:00. Niedzielny i poniedziałkowy wieczór (od godziny 20:00 do 00:00) rozjaśni i rozbawi duet Joanna Meus i Jacek Tomkowicz w „Programie z jajem”.

Źródło: Bauer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *