Wielkanoc w TVN

Dekorowanie mazurków, malowanie pisanek i pieczenie wielkanocnego pasztetu może być bardzo męczące. Dlatego na chwile relaksu zaprasza TVN, gdzie na widzów czekają największe hity srebrnego i szklanego ekranu. A wśród nich premiera oscarowej „Incepcji” ze spektakularnymi efektami specjalnymi oraz niezwykła produkcja science-fiction „Babylon A.D.”. Natomiast najmłodsi widzowie będą mogli kibicować „Kung Fu Pandzie” w zgłębianiu tajemnic sztuk walki.

TVN już w Wielki Piątek zaserwuje widzom moc wrażeń. O godzinie 20:00 zobaczymy megahit – „Incepcja” z Leonardo DiCaprio w roli głównej. Dom Cobb to genialny złodziej, który, za pomocą hipernowoczesnej technologii, wykrada cenne sekrety z umysłów śpiących osób. Czy uda mu się zrealizować kolejne zlecenie?

Kolejna piątkowa propozycja to zrealizowana z ogromnym rozmachem apokaliptyczna wizja świata na krawędzi upadku. Vin Diesel jako Toorop – płatny zabójca, który kieruje się zasadą „zabijasz albo giniesz”, otrzymuje zlecenie, które totalnie odmieni jego życie. Premiera filmu o godzinie 23:05.

W Wielką Sobotę TVN zapewni widzom, należący im się po przedświątecznych przygotowaniach, odpoczynek. O 21:40 TVN pokaże lekką komedię „Znów mam 17 lat”. W filmie będzie można zobaczyć bożyszcze nastolatek – Zaca Efrona i Matthew Perry’ego – znanego z kultowego serialu „Przyjaciele”. Czterdziestoletni Mike jest rozczarowany swoim życiem. Jego małżeństwo się rozpada, w pracy ominął go awans. Z sentymentem patrzy w przeszłość, kiedy był gwiazdą szkolnej drużyny koszykówki. Niespodziewanie los daje mu szansę zmiany życia – pewnego dnia Mike budzi się jako siedemnastolatek…

TVN nie zapomina o najmłodszych. W Niedzielę Wielkanocną oraz Lany Poniedziałek czeka ich filmowy zawrót głowy.

W niedzielę, o 10:50 maluchy będą mogły obejrzeć sympatyczną komedię „Agencie, podaj łapę”. To zabawna historia o perypetiach sympatycznego buldoga, który służy w FBI.
O 16:50 natomiast, dzięki animacji „Happy Feet: Tupot małych stóp”, najmłodsi widzowie i ich rodzice odbędą podróż na Antarktydę, gdzie poznają małego pingwina Mambo i całą jego królewską rodzinę.

TVN nie zawiedzie maluchów również w Lany Poniedziałek. Najmłodsi, w ramach odpoczynku po psikusach związanych ze śmigusem-dyngusem, będą mogli obejrzeć wzruszającą historię dwóch tygrysków rozdzielonych w dzieciństwie. Na premierę filmu „Dwaj bracia” zapraszamy o 12:30. Natomiast o godzinie 20:00 pokażemy przezabawną animację „Kung Fu Panda” z plejadą polskich gwiazd, użyczających głosów bohaterom filmu. Po jest optymistycznie nastawionym do życia, choć trochę niezgrabnym misiem pandą. Bardzo chciałby zacząć trenować kung fu. Czy uda mu się ziścić marzenie o mistrzowskim opanowaniu sztuk walki, czy stawi czoło niebezpiecznemu przeciwnikowi?

Wspólne świętowanie zakończymy mocnym akcentem – o godzinie 21:55 TVN zaprasza na kultowy film akcji – „Szybcy i wściekli”. Zawrotna prędkość, ryk silników, potężna dawka adrenaliny. Oto elementy, które będą towarzyszyły widzom w poniedziałkowy wieczór. Brian chciałby wystartować w nielegalnych wyścigach samochodowych. Udaje mu się wkraść w łaski organizatora i dostaje taką szansę. Nikt nie domyśla się, że jest zakonspirowanym agentem policyjnym, prowadzącym tajne dochodzenie…

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *