Wigilijny wieczór z polską kolędą w Radiu Rytm

Radio Rytm – jeden z nowych, nadających cyfrowo programów Polskiego Radia – pomoże słuchaczom wczuć się w radosną atmosferę Bożego Narodzenia. W Wigilię na antenie zabrzmią najpiękniejsze polskie kolędy.

24 grudnia po godzinie 16:00 Radio Rytm zaprasza na specjalny koncert kolęd, podczas którego znani artyści zaśpiewają najpiękniejsze, wyłącznie polskie pieśni świąteczne.

Muzycznych prezentów od Radia Rytm nie zabraknie również w pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Świąteczne utwory w nowoczesnych aranżacjach wprowadzą w wyjątkowy nastrój wszystkich słuchaczy.

Dodatkowo dziennikarze opowiedzą o obyczajach i ciekawostkach związanych z obchodzeniem świąt nie tylko w Polsce, ale i w innych krajach.

Radio Rytm to jedna ze stacji Polskiego Radia nadających w technologii DAB+. Można ją znaleźć również w Internecie (http://moje.polskieradio.pl/station/136/Radio-Rytm) i w aplikacji mobilnej Polskiego Radia. Radio Rytm to muzyka 24 godziny na dobę oraz serwisy informacyjne. Na antenie prezentowana jest głównie muzyka współczesna, która towarzyszy słuchaczom w porannej rozgrzewce, w pracy i wieczornym odpoczynku. W każdej godzinie nadawane są także dwa serwisy informacyjne, które są nie tylko podsumowaniem najważniejszych wydarzeń, ale także zebraniem tego, co ciekawego dzieje się w Polsce i na świecie.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *