Wiosenna ramówka TVN startuje w lutym

Wiosenna ramówka TVN rusza już 11 lutego. Od tego dnia widzowie będą mogli śledzić pierwsze odcinki nowych serii „Rozmów w toku” i „Ukrytej prawdy”, a także zupełnie nowych pozycji: już w lutym startuje serial „Kocham Enter” i „Szpital”.

W ostatnią sobotę miesiąca, czyli 23 lutego, rusza nowa edycja programu „X Factor” (w każdą sobotę o godzinie 20:00). W niedziele natomiast ponownie widzowie będą mogli śledzić kulinarne pojedynki w „Ugotowanych” (w każdą niedzielę o godzinie 18:00). Równie ciekawie zapowiada się niedzielny wieczór, podczas którego zobaczymy: „Surowych rodziców” o godzinie 20:00, ukochany serial widzów TVN – „Przepis na życie” o godzinie 21:00 oraz nowy program o kulisach showbiznesu, który poprowadzi Agnieszka Szulim – „Na językach” o godzinie 22:00.

„Lekarze” wracają od 25 lutego, dzień i godzina emisji nie zmieniają się – poniedziałki o 21:30. Po „Lekarzach” – jak dotychczas – „Perfekcyjna pani domu” zdradzi sztuczki, jak utrzymać idealny ład i porządek w domu. We wtorek 26 lutego na antenę wraca „Prawo Agaty” (godzina 21:30), „Kuba Wojewódzki” (godzina 22:30), a już w czwartek 28 lutego Magda Gessler przeprowadzi kolejne „Kuchenne rewolucje” (godzina 21:30)!

Nowa edycja „Top Model. Zostań modelką” pojawi się na antenie TVN w środę 6 marca o godzinie 21:30.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *