Wiosenna ramówka TVN rusza już 11 lutego. Od tego dnia widzowie będą mogli śledzić pierwsze odcinki nowych serii “Rozmów w toku” i “Ukrytej prawdy”, a także zupełnie nowych pozycji: już w lutym startuje serial “Kocham Enter” i “Szpital”.

W ostatnią sobotę miesiąca, czyli 23 lutego, rusza nowa edycja programu “X Factor” (w każdą sobotę o godzinie 20:00). W niedziele natomiast ponownie widzowie będą mogli śledzić kulinarne pojedynki w “Ugotowanych” (w każdą niedzielę o godzinie 18:00). Równie ciekawie zapowiada się niedzielny wieczór, podczas którego zobaczymy: “Surowych rodziców” o godzinie 20:00, ukochany serial widzów TVN – “Przepis na życie” o godzinie 21:00 oraz nowy program o kulisach showbiznesu, który poprowadzi Agnieszka Szulim – “Na językach” o godzinie 22:00.

“Lekarze” wracają od 25 lutego, dzień i godzina emisji nie zmieniają się – poniedziałki o 21:30. Po “Lekarzach” – jak dotychczas – “Perfekcyjna pani domu” zdradzi sztuczki, jak utrzymać idealny ład i porządek w domu. We wtorek 26 lutego na antenę wraca “Prawo Agaty” (godzina 21:30), “Kuba Wojewódzki” (godzina 22:30), a już w czwartek 28 lutego Magda Gessler przeprowadzi kolejne “Kuchenne rewolucje” (godzina 21:30)!

Nowa edycja “Top Model. Zostań modelką” pojawi się na antenie TVN w środę 6 marca o godzinie 21:30.

Źródło: TVN