Wiosną na antenie Czwórki (TV4) można będzie zobaczyć kontynuacje najnowszych hitów stacji, nowe sezony popularnych programów, filmowe przeboje oraz premiery zagranicznych produkcji.

Już od 2 marca w popołudniowym paśmie serialowym Czwórki – od poniedziałku do czwartku – widzowie będą mogli oglądać drugi sezon “Sekretów Sąsiadów” oraz “Policjantek i Policjantów”, których pierwsza seria gromadziła tej jesieni ponadmilionową widownię.

Wśród polskich produkcji w Czwórce nie zabraknie cieszących się od lat niezmienną popularnością programów, takich jak świętujące tej wiosny 500 odcinków “Galileo” oraz najdłużej emitowany w Polsce policyjny serial dokumentalny, czyli “STOP Drogówka” – obecna na antenie Czwórki już od 15 lat. Nowy sezon “Galileo” rozpocznie się 28 lutego w stałym weekendowym paśmie o godzinie 19:00, a najnowsze odcinki “STOP Drogówki” będzie można oglądać od 3 marca we wtorki o godzinie 20:00.

W marcu Czwórka zaprezentuje także różnorodne nowości zagraniczne. Będą wśród nich seriale fabularne, jak cieszące się wielomilionową widownią na całym świecie – a debiutujące 3 marca w Polsce – “Dzikie serce” (poniedziałek-piątek, godzina 17:00) czy premiera czwartego sezonu serialu BBC “Przygody Merlina”.

Widzowie Czwórki będą też mogli zobaczyć nowe sezony seriali dokumentalnych – czwartą serię “Ice Road Truckers: Drogi śmierci” (wtorek, od 3 marca, godzina 21:00) i drugi sezon cyklu “Wszystko o psach” (sobota, od 7 marca, godzina 13:00).

W ofercie filmowej stacji tylko w marcu znajdzie się kilkadziesiąt pozycji, a wśród nich “The Box. Pułapka”, “Daybreakers. Świt”, “Wyjazd integracyjny”, “Garfield ucieka z komiksu” czy “Park Jurajski”.

Źródło: Telewizja POLSAT