Wiosna 2016 w TVP3

Trudne tematy, rozmowy i wybory – TVP3 na wiosnę 2016 roku przygotowała nowy program „Nocne rozmowy”, w którym widzowie opowiadają prawdziwe historie i przybliżają ludzkie dramaty. Ponadto TVP3 zaprasza na: magazyny informacyjne, publicystyczne i tematyczne, różnorodne reportaże, wciągające filmy dokumentalne i fabularne, seriale oraz niedzielne pasmo sportowe.

Poza pasmem ogólnopolskim, TVP3 zaprasza do oglądania programów 16 anten regionalnych. Wiosną szczególnie poleca lokalne programy śniadaniowe – nadawane na żywo od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-8:15.

„Nocne rozmowy” – NOWOŚĆ WIOSENNEJ RAMÓWKI
Są w życiu momenty, kiedy świat rozsypuje się jak domek z kart. Kiedy zwycięstwem jest trwanie. Kiedy wszystko wydaje się pozbawione sensu. Wydaje się, że zostaliśmy sami, że znikąd nie otrzymamy pomocy, że cały świat sprzysiągł się przeciwko nam. Często otuchą jest fakt, że nie tylko my borykamy się z takim problemem, że inni też tego doświadczyli. „Nocne rozmowy” to program z udziałem widzów, którzy telefonicznie lub mailowo przedstawiają prawdziwe historie i dramaty. Przemoc, samotność, uzależnienia, relacje w rodzinie, wykluczenie. Trudne tematy, trudne rozmowy, trudne wybory. Wspólnie staramy się rozwiązać – nierozwiązywalne wydawałoby się – problemy i odpowiedzieć na pytania. Tematów tabu nie ma. Gospodarzami programu są: TVP3 Łódź, TVP3 Opole, TVP3 Bydgoszcz, TVP3 Szczecin.
Emisja: piątek, godzina 23:45

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *