Wiosna 2017 w teleTOON+

Wiosną 2017 roku na widzów kanału teleTOON+ czekają spotkania z bohaterami trzeciego sezonu serialu „Mia i ja” oraz serialu „Siedmiu krasnoludków i ja”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym teleTOON+

Już od 19 marca na ekranie teleTOON+ widzowie zobaczą trzeci sezon pełnej przygód serii „Mia i ja”. Bajkowy świat Centopii znowu potrzebuje jej pomocy! Tym razem Mia udaje się na wakacje do małego miasteczka w Tyrolu. Poznaje tam Sarę – dziewczynę, która niedawno straciła wzrok i nie może się z tym pogodzić. Nieufne wobec siebie dziewczyny z czasem zaprzyjaźniają się. W magicznej krainie jednorożców, do której Mia potrafi się przenosić, pojawia się nowa bohaterka. Nowonarodzona córka Lyrii – Kyara to śliczne różowe źrebię ze złotym rogiem. Ale Centopia jest w wielkim niebezpieczeństwie i potrzebuje pomocy Mii. Czy Mia, Sara oraz elfy i tym razem uratują Centopię?

Z kolei 7 maja teleTOON+ zaprasza na premierę wyjątkowej produkcji, „Siedmiu krasnoludków i ja”, w której prawdziwi aktorzy zagrają u boku animowanych bohaterów. To historia 10-letniej dziewczynki imieniem Śnieżka, która pewnego dnia odkrywa, że jest spokrewniona z Królewną Śnieżką! Jakby tego było mało, w jej domu pojawia się siedmiu charakternych skrzatów, którzy do góry nogami odwracają jej poukładaną codzienność.

Źródło: nc+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *