Wiosna 2019 w Disco Polo Music

„Moje Disco Moje Wszystko” – nowa produkcja w wiosennej ramówce z Pauliną Sykut-Jeżyną na antenie Disco Polo Music. Powrót kultowych programów: „Disco Polo Life”, „Imperium Disco Polo” i „Ranking Sukcesy i Porażki” o nowych godzinach emisyjnych! Nie zabraknie oczywiście ogromnej dawki najlepszej muzyki disco oraz dance w blokach muzycznych!

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Disco Polo Music

Moje Disco Moje Wszystko, to nowa propozycja w ramówce Disco Polo Music. W programie poznamy historie największych gwiazd disco polo m.in. Afterparty, Piękni i Młodzi, MIG. Jakie były ich początki? Jak powstały ich największe przeboje? Co motywuje ich do pracy? Gdzie szukają natchnienia do tworzenia nowych wyjątkowych utworów, które śpiewają rzesze fanów, a teledyski do nich oglądają miliony? Nie zabraknie również muzyki! A tej, będzie w „Moje Disco Moje Wszystko” całe mnóstwo. Każda z gwiazd zaśpiewa swoje wszystkie największe przeboje! Program prowadzi Paulina Sykut-Jeżyna.

O nowej porze powraca program Disco Polo Life. Od marca największe przeboje oraz nowości, a także wywiady z gwiazdami disco polo będzie można oglądać premierowo od wtorku do soboty o godzinie 17:00. W programie również w każdą środę gościć będzie Paulina Rerek z portalu Disco-polo.info, która podzieli się z widzami najnowszymi plotkami z branży muzycznej. Zajrzymy za kulisy koncertów disco oraz na plany teledysków! Program prowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński.

Energetyczny poranek w rytmie największych i najnowszych hitów zapewni nam program Disco Gramy z prowadzącym Robertem Jarkiem, niezmiennie, codziennie o 9:00! W audycji oprócz najlepszej muzyki, ciekawe relacje z koncertów, a także tradycyjna sonda uliczna, w której sprawdzamy, co mają do powiedzenia mieszkańcy Warszawy.

Imperium Disco Polo! Tej wiosny produkcja wraca do złotych lat dziewięćdziesiątych. Jak wyglądały scenariusze klipów? Jak funkcjonował rynek muzyczny? Tego i wielu innych rzeczy dowiemy się w nowym sezonie Imperium Disco Polo, który od wiosny będzie emitowany premierowo w niedziele o godzinie 11:00.

Ekscytujące zestawienia, cięte komentarze samych gwiazd, to idea programu Ranking – sukcesy i porażki, który z nowym sezonem powraca o nowej porze – w niedzielę o 11:30. W programie nie zabraknie takich kategorii jak: Hity 2018, najlepsze debiuty, najciekawsze duety, czy spektakularne sukcesy i najdotkliwsze porażki w branży disco.

Top 10 lista przebojów, czyli najlepsze klipy muzyczne disco polo i dance wybierane przez widzów można oglądać premierowo od środy do niedzieli o godzinie 18:00.

Oprócz tego na antenie Disco Polo Music nie zabraknie oczywiście bloków muzycznych:
Granie na śniadanie – pobudka z Disco Polo Music w rytmach największych hitów
The Best of Disco Polo – absolutnie hity i ponadczasowe przeboje muzyki disco polo.
Gorące hity – najgorętsze kawałki sezonu, premierowe piosenki, które od razu znalazły się w czołówce najlepszych przebojów
Disco Party – muzyczna propozycja na imprezę w wydaniu Disco Polo Music
Disco dance – dancowe kawałki, które widzowie znają i uwielbiają!
W rytmie disco polo – kultowe przeboje, gorące nowości,
Music by night – czyli nocna porcja najlepszych hitów disco polo.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *