NBCUIN zakupiło serial „The Murders” – premiera na kanale 13 Ulica w 2019 roku

NBCUniversal International Networks (NBCUIN) ogłosiło zakup serialu The Murders — nowej produkcji od About Premium Content (APC), która zostanie wyemitowana na kanałach NBCUIN w Europie i Afryce. Za serial od Muse Entertainment stworzony z udziałem CityTV, części Rogers Media, odpowiada Damon Vignale (Motyw, Blackstone). 8 godzinnych odcinków pojawi się na kanale 13 Ulica w Polsce w 2019 roku.

Sprawdź ofertę kanału 13 Ulica w PROGRAMIE TV

The Murders to pełen akcji serial kryminalny opowiadający o młodej, zdeterminowanej, ale nie nieomylnej detektyw Kate Jameson (w tej roli Jessica Lucas znana m.in. z Gotham czy Life as we know it), która pewnego dnia popełnia fatalny w skutkach błąd i robi wszystko, by naprawić koszmarną pomyłkę. Jednocześnie bohaterka przez cały czas próbuje dorównać swojemu nieżyjącemu ojcu, który zginął na służbie. W scenerii tętniącego życiem Vancouver Kate mierzy się z poczuciem winy, trudnymi relacjami w życiu prywatnym i zawodowym, ale przede wszystkim prowadzi trudne kryminalne śledztwa, które zweryfikują wyznawane przez nią wartości i lojalność. W świecie opanowanym przez zaawansowaną technologię każdy przypadek morderstwa jest skrupulatnie badany za pomocą wszelkich nowoczesnych środków, które poprzez angażowanie pięciu zmysłów, pomagają śledczym w odkrywaniu prawdy.

W obsadzie serialu pojawią się również Dylan Bruce (Orphan Black) jako detektyw Nolan Wells, partner Kate w Wydziale Zabójstw, Lochlyn Munro (Riverdale) w roli Mike’a Huntleya, byłego przyjaciela jej ojca; Terry Chen (The Expanse) jako Bill Chen oraz Luvia Peterson (Continuum) jako Meg Harris, przyjaciółka Kate z pracy. Rolę Rity Gallo, matki głównej bohaterki, zagra Venus Terzo (Arrow).

Tematyka oraz wciągająca fabuła The Murders sprawiają, że jest pod każdym względem idealnym serialem dla naszych kanałów – powiedział Steve Patscheck, EVP Global Programming, NBCUniversal International Networks. – Szorstki, pełen silnych postaci dramat kryminalny, potwierdza nasze zaangażowanie w dostarczanie widzom wysokiej jakości kontentu. Nie możemy doczekać się, aż zaprezentujemy The Murders widzom w Europie i Afryce.

The Murders to produkcja Muse Entertainment we współpracy z CityTV, które jest częścią Rogers Media. Damon Vignale jest twórcą, showrunnerem i producentem wykonawczym serialu wraz z Jesse’em Prupasem, Michaelem Prupasem, Shawnem Williamsonem, Jamiem Goehringeme i Jessiką Lucas. Arielle Boisvert jest producentką. APC nadzoruje sprzedaż międzynarodową.

Źródło: NBCUniversal International Networks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *