Wiosna 2020 w TVP Rozrywka

Wiosną w TVP ROZRYWKA widzów czeka kontynuacja dwóch popularnych cykli oraz popularne programy rozrywkowe i kulinarne.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TVP Rozrywka

Premierowy odcinek serii poświęconej polskim wybitnym piosenkarzom pt. „Gwiazdozbiór TVP Rozrywka” pojawi się już 22 marca (niedziela) o godz. 11:35. W odcinkach nie zabraknie materiałów archiwalnych, jak również ciekawych, często nieznanych historii o bohaterach.

Premierowy odcinek „Kabaretu za kulisami”, prowadzonego przez Karolinę Pańczyk i Mirosława Gancarza, widzowie obejrzą 2 kwietnia (czwartek) o godz. 22:30. Goście zaproszeni do programu zdradzą widzom tajniki produkcji kabaretów, opowiedzą też zabawne historie z nią związane. W programie nie zabraknie też popularnych programów kabaretowych, jak „Kabaretowy klub Dwójki” (poniedziałek- czwartek, godz. 21:35 i sobota-niedziela, godz. 20:35) czy „Dzięki Bogu już weekend” (sobota-niedziela, godz. 21:35)

Wielbiciele programów kulinarnych będą mogli przypomnieć sobie ulubione audycje z tego gatunku, m.in. – „Okrasa łamie przepisy” (poniedziałek – piątek, godz. 18:25) i „Makłowicz w podróży” (poniedziałek – piątek, godz. 18:55). Powrócą też programy rozrywkowe – „The Wall. Wygraj marzenia” (poniedziałek – piątek, godz. 19:35) i „Postaw na milion” (piątek, godz. 21:35).

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *