Wiosna 2020 w TVP Seriale

W wiosennej ofercie programowej TVP Seriale na miłośników produkcji Telewizji Polskiej ponownie czekają opowieści o uwielbianych bohaterach i ich rodzinach. Obok emisji powtórkowych premier z głównych anten TVP1 i TVP2, widzowie przypomną sobie bijący rekordy popularności serial „Złotopolscy”, a także perypetie mieszkańców Wilkowyj w pełnym ciepła serialu „Ranczo”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TVP Seriale

Po blisko dziesięciu latach powraca opowieść o dwóch gałęziach rodziny: Złotopolskich i Gabrielach. Dionizy Złotopolski i Eleonora Gabriel byli rodzeństwem, skłóconym przez całe lata. Losy ich dzieci i wnuków są burzliwe, nie zawsze radosne, lecz opowieść o nich jest pełna optymizmu i humoru. Widzowie pokochali ten serial i chętnie utożsamiali się z jego bohaterami. Emisja w każdy poniedziałek od 16 marca, o godz. 8:45.

Na antenie TVP Seriale nie zabraknie również kultowych propozycji serialowych dla wielopokoleniowej widowni. W weekendowe popołudnia zostaną wyemitowane takie tytuły jak „Czterdziestolatek”, „Alternatywy 4”, „07 zgłoś się”, „Janosik”, „Czarne chmury”, a także „Na kłopoty Bednarski”, „Chłopi”, „Siedem życzeń”, „Kariera Nikodema Dyzmy”, „U Pana Boga w ogródku”, „Jan serce”, „W labiryncie” czy „Droga”.

Widzowie obejrzą także powtórki odcinków nowych sezonów seriali: „Ojciec Mateusz”, „Komisarz Alex”, „Na dobre i na złe”, „Stulecie Winnych”, „O mnie się nie martw”, „Na sygnale” czy „Rodzinka.pl”.

TVP Seriale od wielu lat jest wiodącą anteną wśród kanałów filmowo-serialowych na rynku telewizyjnym w Polsce. Na ofertę składają się głównie największe hity Telewizji Polskiej i klasyki z gatunku polskich produkcji filmowych.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *