Wiosna 2024 w Polsacie

Wiosna w Polsacie startuje już na początku marca pod hasłem „Znane i lubiane”! W nowej ramówce widzowie zobaczą premierowe seriale, kontynuacje ulubionych produkcji i filmy. „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” wraca w odświeżonej wersji, a w jubileuszowej 20. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wystąpią laureaci poprzednich sezonów. „Nasz nowy dom” będziemy oglądać dwa razy w tygodniu – w środy i czwartki. W sobotnie wieczory filmy familijne, a w poniedziałki MegaHit. Nowościom w ramówce Polsatu i kanałów tematycznych poświęcona była konferencja „Wiosna 2024″ z udziałem ponad 150 gwiazd polsatowych produkcji, zaproszonych gości oraz władz stacji.

Chciałem podziękować wszystkim, dzięki którym ta ramówka staje się faktem. Staje się, bo – pamiętajmy – dziś prezentacja, a od marca startujemy – powiedział dyrektor programowy, wiceprezes Telewizji Polsat Edward Miszczak, witając zgromadzonych w studiu 2400 przy Łubinowej 4a. – Telewizja to medium wszechstronne, ciągle dla wielu widzów jest pierwszym źródłem informacji i rozrywki. Ale od lat ciągle się straszy, że za chwilę nastąpi wielki kryzys. Chciałem podać kilka danych, by zapewnić Państwa, że telewizja ma się świetnie. Najlepsza platforma streamingowa ma ok 2 procent udziałów w rynku. Wszystkie – 9 procent. A telewizja – 89 procent! Brawa dla telewizji! – mówił dyrektor Edward Miszczak.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”
W 14. edycji uwielbiany przez widzów show zyskał nową odsłonę. W jury obok Iwony Pavlović zasiadają nowi sędziowie: aktorka Ewa Kasprzyk, tancerz i choreograf, doskonale znany z poprzednich edycji – Rafał Maserak oraz tancerz i choreograf na stałe współpracujący z Teatrem Wielkim – Tomasz Jan Wygoda. Do udziału w programie zaproszeni przez stację zostali: Roksana Węgiel, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Julia „Maffashion” Kuczyńska, Anita Sokołowska, Dagmara Kaźmierska, Beata Olga Kowalska, Filip Chajzer, Maciej Musiał, Kamil Baleja, Krzysztof Szczepaniak, Adam Kszczot i Aleksander Mackiewicz. Za kostiumy w tym sezonie odpowiedzialna jest stylistka Martyna Lach, która szlify zdobywała między innymi w paryskiej rewii „Moulin Rouge”. Program prowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.
Emisja: od 3 marca, niedziela, godz. 20:00

„Planeta singli. Osiem historii”
Seria filmów, których główny wątek skupia się na poszukiwaniu miłości w świecie Internetu. Bohaterów różni wiele, począwszy od wieku, pochodzenia, a skończywszy na pobudkach, dla których decydują się na poszukiwanie miłości w sieci. Każda z historii widziana jest oczyma innego reżysera. W cyklu nie zabrakło znakomitych kreacji aktorskich. Występują m.in. Izabela Kuna, Bartłomiej Topa, Piotr Witkowski, Witold Dębicki, Maria Maj, Rafał Królikowski, Hanna Konarowska-Nowińska, Filip Pławiak, Mateusz Damięcki, Zofia Wichłacz, Antoni Królikowski.
Emisja: od 3 marca, niedziela, godz. 22:10

MegaHit
Poniedziałkowy prime time należy do wielkich produkcji filmowych. Wiosną 2024 roku widzowie zobaczą w tym paśmie takie hity jak „Szybcy i Wściekli 9″, „Thor. Miłość i Gniew”, „Thor. Ragnarok”.
Emisja: od 4 marca, poniedziałek, godz. 20:05

Sprawdź godziny emisji audycji „Ninja Warrior Polska” w PROGRAMIE TV

„Ninja Warrior Polska”
W 9. sezonie nie zabraknie najbardziej utytułowanych mistrzów, jak Jan Tatarowicz i Paweł Murawski, którzy chcą wyrównać swoje rachunki z torem. Widzowie poznają również nowych utalentowanych zawodników, którzy przez ostatnie miesiące przelewali pot i łzy, aby dostać się do najlepszego polskiego programu sportowego. Pojawią się także goście specjalni, a wśród nich m.in. utytułowany mistrz piłki ręcznej – Kamil Syprzak, emerytowany gracz polskiej reprezentacji w piłkę nożną – Tomasz Hajto, popularni TikTokerzy NeffatiBrothers, czy znani z anteny Polsatu: prezenterka sportowa Patrycja Zahorska, tancerz „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” Michał Danilczuk oraz aktor serialu „Pierwsza miłość” Jakub Zdrójkowski. Program prowadzą ulubieńcy publiczności: Karolina Gilon, Jerzy Mielewski oraz Łukasz „Juras” Jurkowski.
Emisja: od 5 marca, wtorek, godz. 20:05

„Nasz nowy dom”
To bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych programów Polsatu. Premierowe odcinki wiosną 2024 roku widzowie mogą śledzić w środy i czwartki. Pomagania nigdy za wiele! Wyremontowanych zostanie dwukrotnie więcej domów i mieszkań, aby jeszcze więcej rodzin miało szansę na nowe lepsze życie. Do tej pory metamorfozom poddano ponad 300 domów i mieszkań, ale potrzebujących wciąż jest wiele, dlatego ekipa „Nasz nowy dom” ponownie przemierza Polskę wzdłuż i wszerz, żeby dotrzeć z pomocą do nowych miejsc i odmienić los rodzin w trudnej sytuacji. Widzowie mogą oczekiwać kolejnych niespodzianek i dodatkowych inicjatyw, m.in. charytatywnego koncertu Danzela i Eli Romanowskiej na rzecz Szpitala Powiatowego w Kozienicach. W nowym sezonie z remontami mierzy się doskonale znana widzom drużyna architektów: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz oraz kierowników budowy: Przemysław Oślak i Wiesław Nowobilski. Program prowadzi Ela Romanowska.
Emisja: od 6 i 7 marca, środa i czwartek, godz. 20:05

Sprawdź godziny emisji serialu „Przyjaciółki” w PROGRAMIE TV

„Przyjaciółki”
Nowe odcinki uwielbianego serialu z pewnością zaskoczą, wzruszą, momentami rozbawią, a przede wszystkim potwierdzą, że choć nie zawsze jest łatwo, mając tak wspaniałe przyjaciółki u boku, można poradzić sobie z wszystkimi wyzwaniami i wyjść z najtrudniejszych życiowych zakrętów. W nowym sezonie „Przyjaciółek” Anka (Magdalena Stużyńska) po wypadku samochodowym będzie poruszać się na wózku inwalidzkim. Ta sytuacja będzie wielkim testem dla jej związku z Pawłem (Bartek Kasprzykowski), który w ostatnim czasie już wisiał na włosku. Patrycja (Joanna Liszowska) będzie chciała odbudować swoją relację z Wiktorem (Paweł Deląg). Podobnie jak Inga (Małgorzata Socha) i Borys (Piotr Stramowski).
Emisja: od 7 marca, czwartek, godz. 21:10

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Do udziału w 20. edycji show twórcy zaprosili zwycięzców poprzednich edycji. Zobaczymy Katarzynę Skrzynecką, która wywalczyła Złotą Twoją Twarz w pierwszym sezonie programu, Aleksandrę Szwed, finalistkę z sezonu piątego, Marię Tyszkiewicz z szóstego i Barbarę Kurdej-Szatan z piętnastego. W męskim gronie znajdą się zwycięzcy: trzeciej edycji – Stefano Terrazzino, ósmej – Kacper Kuszewski, dziewiątej – Filip Lato i najlepszy w dziesiątym sezonie Mateusz Ziółko. Do programu wraca Piotr Gąsowski. Zasiądzie w jury, gdzie zastąpi Pawła Domagałę. Obok niego występy będą oceniać Małgorzata Walewska i Robert Janowski. W jubileuszowym sezonie witamy nowego trenera, który będzie przygotowywał uczestników pod względem aktorskim. Marcin Przybylski, który sam był uczestnikiem drugiej edycji, jest profesorem sztuk teatralnych i wykładowcą akademickim. Program prowadzą Maciej Dowbor i Maciej Rock.
Emisja: od 8 marca, piątek, godz. 20:05

„Bracia”
Obyczajowy serial w doborowej obsadzie, który premierę miał na platformie Polsat Box Go. Bohaterami są czterej bracia. Najstarszy Piotr (Piotr Stramowski) – architekt i biznesmen, Alek (Mateusz Kościukiewicz) – psycholog-terapeuta, Wojtek (Damian Kret) – kucharz-marzyciel i Adam (Nikodem Rozbicki) – szalony muzyk, który rozkochuje w sobie i porzuca kolejne kobiety. Motorem wydarzeń jest miłość i namiętność, a wybory dokonywane przez tytułowych braci zawsze są trudne i nieoczywiste, tym bardziej że ogromny wpływ na ich życie ma surowy ojciec Jerzy (Jan Frycz). W rolach żon, przyjaciółek, kochanek występują Katarzyna Gniewkowska, Dorota Landowska, Dominika Kachlik, Agnieszka Sienkiewicz-Gauer, Anna Smołowik i Aleksandra Grabowska.
Emisja: od 8 marca, piątek, godz. 22:10

„Ewa gotuje”
W nowym sezonie Ewa Wachowicz przybliża widzom najpopularniejsze trendy kulinarne 2024 roku. Wraz z naszą królową kuchni będziemy gotować wedle receptur… tradycyjnej kuchni polskiej! Dużym powodzeniem będą cieszyć się również przepisy z odległych zakątków świata, takich jak wschodnia Azja. Niezmiennie w trendach będą także specjały kuchni śródziemnomorskiej.
Emisja: od 2 marca, sobota, godz. 10:10

„Gliniarze”
Ten sezon będzie dłuższy od poprzednich – aż 75 odcinków. Fani serialu będą mogli śledzić nowe, mocne historie, oparte na autentycznych wydarzeniach, a tytułowi bohaterowie będą musieli wspiąć się na wyżyny, żeby stawić czoła przebiegłym przestępcom. W role dzielnych pracowników policji wcielają się m.in. Ewelina Ruckgaber, Piotr Mróz, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Natalia Brudniak, Aleksander Mackiewicz, Monika Miller, Oliwia Bieniuk, Helena Chorzelska, Dariusz Dłużewski, Zbigniew Kozłowski czy Przemysław Saleta.
Emisja: od 4 marca, poniedziałek-piątek, godz. 17:00

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

„Pierwsza miłość”
W nowych odcinkach jak zawsze czekają na widzów romantyczne historie miłosne, trzymające w napięciu wątki kryminalne i wciągające dramaty. Do tego zdrady, miłosne trójkąty, powroty do pierwszej miłości, śluby, rozstania, mroczne sekrety, intrygi i konflikty rodzinne. Do obsady serialu dołączają: Grzegorz Wons, Ewa Florczak, Adam Wojciechowski, Sylwia Sokołowska. Oprócz nich zobaczymy dobrze znanych bohaterów, w których wciela się m.in. Aneta Zając, Łukasz Płoszajski, Anna Ilczuk, Honorata Witańska, Aleksandra Zienkiewicz, Michał Koterski, Przemysław Sadowski, Jowita Budnik, Katarzyna Maciąg, Grażyna Wolszczak, Joanna Kurowska, Krzysztof Wieszczek.
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 18.00

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *