Wrocław z Dwójką grają w Sylwestra

Telewizyjna Dwójka i miasto Wrocław po raz kolejny zapraszają na wyjątkową noc sylwestrową. Widzów Dwójki i wszystkich, którzy tego wieczoru odwiedzą wrocławski rynek, czeka niezapomniana zabawa w rytmie 60 największych przebojów ostatnich 60 lat oraz niezwykła muzyczno-taneczna podróż w czasie.

W nocy z 31 grudnia 2012 roku na 1 stycznia 2013 roku, na sylwestrowej scenie, usytuowanej na Rynku we Wrocławiu pojawi się plejada najpopularniejszych polskich wykonawców, kilkudziesięciu tancerzy, gwiazdy estrady, kabaretu oraz szklanego ekranu, a także gość-niespodzianka zza granicy. Przygotowane z ogromnym rozmachem widowisko rozpocznie się o godzinie 20:05 i potrwa nieprzerwanie do 1:00 w nocy. Co nie bez znaczenia dla telewidzów – bez przerw reklamowych.

Hasło przewodnie tegorocznego Sylwestra z Dwójką brzmi: „60 przebojów – 60 lat TVP”. Sylwestrowa noc na rynku we Wrocławiu będzie bowiem nie tylko okazją do tego, by w doborowym towarzystwie gwiazd estrady powitać 2013 rok, będzie to także huczne zwieńczenie obchodów sześćdziesięciolecia telewizji publicznej.

Nie zabraknie muzycznych evergreenów i zaskakujących pokoleniowych duetów. Widzów i uczestników koncertu czekają również… repertuarowe niespodzianki. Równolegle widzowie Dwójki wezmą udział w klasycznej prywatce z udziałem kilkudziesięciu tancerzy, którzy zaprezentują choreografie w stylach od rock&rolla po breakdance. „Prywatkowicze” zabiorą nas także w wyjątkową podróż wehikułem czasu poprzez kolejne dekady muzyki rozrywkowej, style, konwencje i formy sylwestrowej zabawy, zawierającej się w haśle „domówka”.

– „Sylwester z Dwójką – Wrocław 2012″ to kolejne przedsięwzięcie współorganizowane przez TVP 2/HD i władze Wrocławia. Historia imprez sylwestrowych Dwójki i Wrocławia sięga 2005 roku. „Jest to już zatem wydarzenie z tradycjami i z ugruntowaną marką, za która stoją lata wspólnych doświadczeń i bliskiej współpracy – mówi Jerzy Kapuściński, dyrektor TVP2. W poprzednich latach, w ramach Sylwestrów z Dwójką przez wrocławską scenę przewinęła się plejada polskich i zagranicznych gwiazd. Podczas ubiegłorocznej imprezy wypełniony tłumnie rynek bawił się między innymi przy utworach takich wykonawców jak: Ace of Base, Inna, Afromental, T.Love, czy Monika Brodka.

Cieszymy się, że po raz kolejny wspólnie z widzami Dwójki, gośćmi i mieszkańcami Wrocławia będziemy mieli okazję przywitać Nowy Rok. To okazja do wspólnej, radosnej zabawy, a przy tym znakomita promocja dla miasta. Już dziś gorąco wszystkich do nas zapraszamy – podkreśla Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia.

SYLWESTER Z DWÓJKĄ – Wrocław 2012. „60 przebojów – 60 lat TVP”, 31 grudnia, początek o godzinie 20:05.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *