„Wszystko co najważniejsze” – nowy program prowadzony przez Eryka Mistewicza w Polsat News

Program „Wszystko co najważniejsze” zadebiutuje na antenie już w niedzielę, 8 marca o godzinie 18:00. Sobotnią „Debatę tygodnia” poprowadzi od 7 marca Grzegorz Jankowski.

W programie „Wszystko co najważniejsze” Eryk Mistewicz, razem z zaproszonymi gośćmi będzie rozmawiać o najważniejszych wydarzeniach z kraju i ze świata, które czekają nas w zbliżającym się tygodniu. Wśród gości programu m.in. historycy, pisarze, filozofowie, stratedzy, a także prezydenci miast czy szefowie najważniejszych think-tanków.

W niedzielny wieczór korzystamy z wiedzy specjalistów i ekspertów z różnych dziedzin, którzy przygotują nas do kolejnego tygodnia – mówi Eryk Mistewicz. – Nie tyle zajmujemy się tym, co się wydarzyło, co skupimy się na tym, co się wydarzy, na szanse i ryzyka, na co zwrócić uwagę, najciekawsze i najbardziej wartościowe zjawiska – dodaje prowadzący program „Wszystko co najważniejsze”.

Program powstaje we współpracy z miesięcznikiem opinii „Wszystko Co Najważniejsze” ukazującym się od pięciu lat, którego redaktorem naczelnym jest prof. Michał Kleiber.

Sprawdź ofertę kanału Polsat News w PROGRAMIE TV

Eryk Mistewicz jest prezesem Instytutu Nowych Mediów.

W związku ze zmianami w ofercie Polsat News, program „Debata Tygodnia” od 7 marca poprowadzi Grzegorz Jankowski. Program emitowany na żywo w soboty o godzinie 20:30.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *