X Mikołajkowy Blok Reklamowy (zdjęcie)

Mikołajkowy Blok Reklamowy to wyjątkowa okazja, aby pomóc potrzebującym dzieciom – podopiecznym Fundacji POLSAT. Jak co roku, by pomagać wystarczy włączyć Telewizję POLSAT 6 grudnia o godzinie 18:45, tuż przed Wydarzeniami i obejrzeć specjalnie przygotowany blok reklamowy. Również w tym roku akcja zostanie poszerzona o widzów telewizji internetowej ipla – Mikołajkowy Blok Reklamowy będzie można oglądać na stronie www.ipla.tv oraz w aplikacjach ipla na komputery, tablety oraz smartfony.

Wpływy z Mikołajkowego Bloku Reklamowego obliczone na podstawie wyników oglądalności, przekazane zostaną na leczenie i rehabilitację chorych dzieci – podopiecznych Fundacji POLSAT. W tym roku Mikołajkowy Blok Reklamowy będzie już dziesiątą okazją do pomocy potrzebującym dzieciom.

Dotychczasowe dziewięć edycji kampanii MIKOŁAJKOWEGO BLOKU REKLAMOWEGO przyniosło wsparcie dla podopiecznych Fundacji POLSAT w wysokości prawie 10 500 000 zł! Kwota ta w całości została przekazana na leczenie i rehabilitację dzieci.

Do dziś Fundacja POLSAT objęła swoją pomocą 21 559 dzieci.

mbr

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *