„Zagadki Myszki w Paski” na antenie MiniMini+

Rybka MiniMini zaprasza wszystkie dzieci do udziału w nowej, edukacyjnej produkcji z Myszką w Paski. Od poniedziałku, 15 lutego 2016 roku na stronie www.miniminiplus.pl rodzice mogą dodawać fotografie swoich maluchów. Z powstałej Galerii Przyjaciół Myszki w Paski jury wybierze setkę dzieci, których zdjęcia zostaną pokazane na antenie MiniMini+.

Casting do programu „Zagadki Myszki w Paski”, w którym „wystąpią” zaanimowane zdjęcia maluchów ma formę konkursu. Fotografie małych widzów MiniMini+ wraz z pokolorowanymi przez nich rysunkami można przesyłać do końca marca za pomocą specjalnej aplikacji zamieszczonej na stronie internetowej stacji. Spośród zgłoszonych prac jury wybierze sto rysunków, a zdjęcia przedstawiające ich autorów będzie można zobaczyć w nowym programie kanału MiniMini+ dla najmłodszych. Dzięki tej zabawie dzieci będą mogły obejrzeć w telewizji animację ze swoim udziałem.

Premiera programu edukacyjnego „Zagadki Myszki w Paski” odbędzie się w kwietniu. W każdym odcinku wesoła i urocza Myszka wspólnie z dziećmi rozwiązuje zagadkę za pomocą kalamburów. Ich tematy to: ulubione zwierzę, wymarzony zawód i sport. Taka formuła pozwala włączyć się do zabawy dzieciom i rodzicom przed telewizorami. Celem programu jest ćwiczenie umiejętnego zadawania pytań, logicznego myślenia oraz rozwijanie inteligencji poznawczej, wyobraźni i twórczego myślenia. Animacja wpływa na poszerzenie słownictwa dzieci, a także stanowi doskonałe ćwiczenie umiejętności komunikacji słownej.

W każdym z dziesięciu odcinków zostanie pokazanych 10 zdjęć laureatów zabawy z Myszką w Paski. Konkurs przeznaczony dla dzieci do 6 roku życia. Lista maluchów, których zdjęcia wezmą udział w programie zostanie opublikowana na stronie internetowej www.miniminiplus.pl 20 kwietnia.

Źródło: nc+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *