Zdrowy Tydzień w Polskim Radiu RDC

Na antenie Polskiego Radia RDC rozpoczął się Zdrowy Tydzień. Spotkania z ekspertami i konkursy dla słuchaczy potrwają do 6 listopada 2015 roku.

Zdrowy Tydzień w RDC to przede wszystkim spotkania z ekspertami. Dziennikarze w imieniu słuchaczy zapytają swoich gości jak ćwiczyć, żeby osiągać pożądane rezultaty i co jeść, aby wspomóc organizm.

Od 2 do 6 listopada br., codziennie między godziną 13:00 a 14:00 studio RDC odwiedzą eksperci rozmaitych dziedzin związanych ze zdrowym trybem życia. W poniedziałek opowiedzą jakie ćwiczenia są najlepsze dla seniorów, a we wtorek można będzie usłyszeć jak wzmocnić kręgosłup i stawy. W środę słuchacze dowiedzą się jak biegać, żeby sobie nie zaszkodzić, natomiast czwartek poświęcony będzie zajęciom fitness. Podczas wszystkich rozmów w audycji „Markowy Program” dla słuchaczy przewidziany jest konkurs z cennymi nagrodami, dzięki którym będą mogli zadbać o swoją kondycję.

Na antenie pojawią się również lekarze ciekawych specjalizacji, m.in.: dr Agnieszka Dmowska-Koroblewska opowiadająca o nowoczesnych metodach leczenia chrapania, dr Marcin Broda – specjalista w dziedzinie udrażniania zatok oraz dr n. med. Marcin Jezierski dzielący się wiedzą o najnowszych metodach usuwania zaćmy.

Zdrowy Tydzień w RDC ma  również odsłonę online – konkurs Podziel się motywacją! (http://www.rdc.pl/artykul/podziel-sie-motywacja).

Źródło: Polskie Radio RDC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *