ZPR Media upubliczniło datę startu i logo Nowa TV

Telewizja z portfolio Grupy ZPR Media, nadawcą której jest spółka TV Spektrum – Nowa TV, rozpocznie nadawanie w IV kwartale 2016 roku. Nowa TV ma już swoje logo.

W podstawowych wersjach logo Nowej TV opiera się na dwóch kolorach: czerwieni i bieli oraz czerwieni i czerni. Animowany wariant (tzw. ident) logo Nowej TV wykorzystuje odcienie szarości, srebra i czerwieni. Przy tworzeniu znaku identyfikacyjnego wybrano prosty i elegancki krój czcionki, dbając o to, by litery były czytelne i nowoczesne. Dzięki temu logo budzi zaufanie, daje poczucie stałości i trwałości. Wykorzystany znak graficzny – piłka – przywodził na myśl pogodne, ciepłe, rodzinne skojarzenia.

nowatv

Nowa TV to szósta telewizja w portfolio Grupy ZPR Media, która obok kanałów Eska TV, Polo TV i Fokus TV jest czwartą dostępną stacją w Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Nowa TV to jednocześnie pierwsza ogólnotematyczna telewizja Grupy ZPR Media z serwisami informacyjnymi, o szerokim spektrum programowym.

Źródło: Grupa ZPR Media

3 Comments on “ZPR Media upubliczniło datę startu i logo Nowa TV”

  1. dlaczego nie ma tvp sport na naziemnej telewizji cyfrowej .zabiera się jeden a nie daje nic . A przecież można dać kino polska ,ale kino , POLSAT SPORT ektra .polsat sport .

    1. Nie można dodać tych stacji, gdyż multipleks, na którym nadawany był kanał TVP Polonia jest do dyspozycji tylko TVP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *