100. notowanie „Best Listy” w Radiu VOX FM

27 lutego 2016 roku o godzinie 17:00 nadane zostanie setne notowanie listy przebojów Radia VOX FM „Best Lista”. Z tej okazji od 22 lutego na antenie stacji rozdawane są tablety i zestawy gadżetów VOX FM.

Podczas jubileuszowego specjalnego notowania „Best Listy” zaprezentowane zostanie 20 utworów, które były najwyżej notowane w historii audycji. Ponadto przez cały tydzień na antenie Radia VOX FM usłyszeć będzie można przeboje, które znalazły się w programie od początku jego nadawania.

Zagraliśmy ponad 300 numerów. Większość z nich stała się hitami również dzięki „Best Liście” i to nie tylko na skalę krajową – mówi Marcin Kotyński, gospodarz wieczornego pasma w VOX FM.

W związku z setnym notowaniem „Best Listy” redakcja Radia VOX FM przygotowała dla fanów audycji upominki – tablety i zestawy gadżetów VOX FM. Rozdawane będą od poniedziałku do piątku po godzinie 18:00 w programie „W samą porę”, prowadzonym przez Marcina Kotyńskiego.

„Best Lista”, której gospodarzem jest Marcin Kotyński, to lista 20 topowych utworów Radia VOX FM, wybieranych przez słuchaczy. Program nadawany jest w soboty o godzinie 17:00. Premiera audycji odbyła się 22 marca 2014 roku.

Źródło: TIME

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *