Polsat przedstawił uczestników 5. edycji „Hell’s Kitchen”

1 marca 2016 roku rusza piąta edycja „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”. Jedną z uczestniczek będzie Anna „Mała” Aleksandrzak, znana z reality „Warsaw Shore”.

Do „Hell’s Kitchen” zgłosiłam się głównie po to, żeby się sprawdzić. Gotuję w domu i postanowiłam zobaczyć, czy tutaj też jest tak łatwo. Chciałam zobaczyć, co potrafię i szybko się okazało, że nic…(śmiech). Większości uczestnikom wydawało się, że świetnie gotują, a po pierwszej konkurencji szybko i boleśnie spadli na ziemię – wyjaśnia Anna „Mała” Aleksandrzak.

Anna Aleksandrzak zdradziła również, co najbardziej uderzyło ją, gdy pojawiła się w „Piekielnej Kuchni”.

W „Warsaw Shore” cały czas się bawimy i mamy totalny luz. W „Piekielnej Kuchni” jest ogromny rygor, trzeba bardzo dużo się uczyć, pracować, a poza tym jest duża presja czasu. Odczuwa się też rywalizację, bo każdy chce pokazać, że jest najlepszy. Ochrzan, który dostajemy powoduje, że człowiek staje się naprawdę bardzo malutki, więc moja ksywa przybiera w tym programie większego znaczenia (śmiech). Poza tym, gdy szef Amaro patrzy na ciebie srogim wzrokiem, masz wrażenie, że ziemia się pod tobą zapada – mówi Anna Aleksandrzak.

Oprócz Anny „Małej” Aleksandrzak o nagrodę główną zawalczy 13 uczestników, którzy pokonali ponad 2000 chętnych i wygrali ogólnopolski casting. Zobaczcie, kto jeszcze ma smaka na 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro – jedynej w Polsce restauracji wyróżnionej prestiżową gwiazdką Michelin.

Anna Aleksandrzak ma 23 lata i dała się poznać jako Ania „Mała” z programu „Warsaw Shore”. Wystąpiła gościnnie w trzeciej edycji „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”. Tak jej się spodobało, że postanowiła spróbować swoich sił jako uczestniczka. Chciałaby podszkolić się w sztuce kulinarnej. Jak sama mówi, szef Wojciech Modest Amaro jest „spoko”. Jest bezpośrednia i nie boi się mówić tego, co myśli.

Maryla Oksentiuk ma 32 lata i mieszka w Starym Korninie, gdzie prowadzi własne gospodarstwo rolne. Jej ulubionym daniem jest placek po węgiersku. Mimo że gotuje amatorsko, marzy o własnej restauracji. Lech Poznań jest jej ulubioną drużyną piłkarską. Oprócz gotowania jej wielką pasją jest muzyka. Od lat śpiewa w chórze.

Dagmara Raczyńska jest 21-letnią modelką z Gliwic. Obecnie mieszka w Warszawie. Karierę modelki rozpoczęła, gdy miała 15 lat. Chodziła po wybiegach w Londynie, Chinach, Paryżu, Nowym Jorku, Mediolanie i Tokio. Brała udział w sesjach zdjęciowych dla takich magazynów jak Elle i Vogue. Z powodu częstych wyjazdów, nauczyła się gotować.

Katarzyna Gaja ma 28 lat i urodziła się w Miłkowie, ale obecnie mieszka w Raciborzu. Ukończyła szkołę gastronomiczną i gotuje zawodowo od ośmiu lat. Pracowała m.in. w Holandii i Belgii. Jest fanką tatuaży. Udział w programie traktuje jako bodziec do zmian w życiu zawodowym. Jest pewna siebie i bardzo pracowita.

Maja Jońska ma 25 lat i jest z Wałbrzycha. Jest specjalistką do spraw gospodarki odpadami i ochrony środowiska i pracuje na składowisku odpadów komunalnych. Gotuje z zamiłowania, ale chciałaby zająć się tym zawodowo. Ma małą córkę. Szybko się uczy i potrafi walczyć o swoje marzenia. Jakiś czas temu zgoliła głowę, aby oddać włosy na rzecz osób chorych na raka. Do udziału w programie namówiła ją mama.

Marlena Wencel jest 29-latką z Radomia. Jest amatorką i planuje stworzyć bloga o zdrowym żywieniu. Prywatnie szczęśliwa żona i mama Patryka. Zgłosiła się do programu „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”, aby zdobyć doświadczenie zawodowe. Jej idolką jest Ewa Chodakowska.

Emilia Kurowska ma 20 lat i mieszka w Legnicy. Uczy się na kierunku Technik żywienia i usług gastronomicznych. Od trzech lat gotuje zawodowo. Najlepiej czuje się przygotowując desery. W dotychczasowej karierze zawodowej pracowała na kuchni w 5-gwiazdkowym hotelu oraz w firmie przetwórstwa mięsnego. Jest osobą zawziętą i ambitną. Marzy o pracy w restauracji szefa Wojciecha Modesta Amaro.

Wojciech Klimas ma 21 lat i jest studentem z Poznania. Ukończył technikum gastronomiczne, a obecnie studiuje na drugim roku Zarządzania. Gotowanie stało się jego pasją, kiedy miał zaledwie sześć lat. Dziś pracuje jako kucharz oraz instruktor snowboardu. Gra na gitarze, perkusji i klawiszach. Uwielbia podróżować, pływać na wakeboardzie. Jest fanem tenisa. W programie bardzo szybko zdobył przydomek Papi.

Tomir Pawłowski pochodzi z Grudziądza, a mieszka w Sopocie. Gotuje zawodowo od dwóch lat. Obecnie 23-latek pracuje w jednej z sopockich restauracji. Jest bardzo zaradny i lubi rywalizować. W pracy w kuchni nie radzi sobie z deserami. Aby móc gotować zawodowo, przerwał studia. Marzy o własnej restauracji.

Krystian Klamka ma 21 lat. Przygodę z gotowaniem rozpoczął siedem lat temu. Obecnie jest zastępcą szefa kuchni w jednej z oświęcimskich restauracji. Jest bardzo pokorny, ale potrafi być porywczy. Jest wielkim fanem piłki nożnej.

Zbigniew Różanowski ma 38 lat i jest najstarszym uczestnikiem piątej edycji „Hell’s Kitchen”. Gotowaniem zawodowo zajmuje się od 18 roku życia. Jest szefem kuchni w zakładzie karnym w Cieszynie. Prywatnie mąż i ojciec dwóch synów oraz córki. Zdecydował się na udział w programie, aby przeżyć przygodę życia.

Rafał Bukowski z Torunia. Ma 23 lata, a od trzech gotuje zawodowo. Jest bardzo zdeterminowany i pracowity. Sprawia wrażenie osoby zamkniętej i skrytej, ale potrafi dowodzić drużyną. Nie traktuje krytyki, jako ataku, a jako naukę, z której warto wyciągnąć lekcję.

Wojciech Bartczak jest 24-latkiem z Poznania. Obecnie pracuje na stanowisku szefa kuchni w jednej z tamtejszych restauracji. Gotowanie jest jego pasją i sposobem na życie od pięciu lat. Sztuki kulinarnej uczył się w szkole gastronomicznej oraz w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszkał przez rok. Jest bardzo opanowany, a jego ulubiony sposób na stres to siłownia. W programie zyskał przydomek „Matrix”, bo – jak twierdzą uczestnicy – jest bardzo podobny do Keanu Reevesa.

Artur Bodziachowski pochodzi z Częstochowy, gdzie prowadzi własny burger bar. Ma 23 lata i jest kucharzem z wykształcenia. Przyszedł do programu, aby zgłębić tajniki wiedzy kulinarnej. Jest niekwestionowanym mistrzem mimiki piątej edycji „Hell’s Kitchen”.

Piąta edycja „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia” – w każdy wtorek od 1 marca, o godzinie 20:05, w Polsacie.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *