2. sezon serialu „Miłość w rytmie disco” w POLO TV

26 września 2015 roku o godzinie 18:00 stacja POLO TV zaczyna emisję drugiego sezonu serialu „Miłość w rytmie disco”. Przez dwanaście tygodni widzowie śledzić będą mogli losy czwórki głównych bohaterów – Nikoli, Pawła, Klaudii i Robsona. W serialu pojawią się także gwiazdy muzyczne, a akcji towarzyszyć będą największe przeboje disco polo i dance.

Drugi sezon „Miłości w rytmie disco” obfitować będzie w zaskakujące wydarzenia, wielkie emocje, a nawet chwile mrożące krew w żyłach. W serialu nie zabraknie pięknych kobiet, przystojnych mężczyzn oraz gwiazd i hitów muzycznych. Na klubowej scenie zobaczymy i usłyszymy najpopularniejszych wykonawców disco polo i dance, w wyjątkowych scenicznych wykonaniach. Pojawią się m.in. Czadoman, Boys, D-Bomb, Power Play, Kamasutra, Pudzian Band. Ich występy zostały zarejestrowane podczas autentycznych koncertów z udziałem prawdziwej publiczności.

Pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu nosi tytuł „Powrót syna” i wprowadza widzów w nowe wątki, przedstawia nowe okoliczności i nowych bohaterów.

Albert – właściciel klubu, w którym pracuje barman Paweł (Jacek Mędrala) i kelnerka Nikola (Joanna Kurowska), po odejściu Dara szuka nowego szefa ochrony. Wieść o tym dociera do Cichego, prowadzącego podejrzane interesy szefa konkurencyjnego lokalu. Od dłuższego czasu próbuje on wkręcić do klubu Alberta swoich dealerów. Teraz nadarza się okazja. Cichy posyła tam swojego najlepszego człowieka, Robsona. W tej roli pojawi się nowy aktor Jan Bielski. U jego boku poznajemy Klaudię, w której rolę wciela się Dorota Kłębokowska.

Premierowe odcinki 2. sezonu serialu „Miłość z rytmie disco” emitowane będą w POLO TV w soboty o godzinie 18:00, powtórki w niedziele o godzinie 18:00, we wtorki o godzinie 20:00 i w czwartki o godzinie 20:00.

Źródło: Lemon Records

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *