20-26 grudnia w TV Puls

Świąteczny tydzień w TV Puls jak zwykle będzie wypełniony familijną rozrywką w najlepszym wydaniu. Stacja pokaże m.in. film „Beethoven: Świąteczna przygoda”, dwie części „Przyjaciela Świętego Mikołaja” oraz baśń „Dziewczynka z zapałkami”. Wśród premier TV Puls znajdą się film akcji „Grobowiec diabła”, komedie „Family Man” z Nicolasem Cagem i „Kłamca, kłamca” z Jimem Carreyem w roli głównej oraz najnowsza adaptacja książki Marka Twaina „Tom Sawyer i Huckleberry Finn”.

„Trzej muszkieterowie”
przygodowy, Rosja 2013, wyst.: Yuri Chursin, Alexei Makarov, Pavel Barshak, Rinal Mukhametov, Anna Starshenbaum
Kolejna adaptacja dzieła Aleksandra Dumasa. Głównym bohaterem serialu jest młody i żądny przygód – D’Artagnan, który przybywa do Paryża, by stać się królewskim muszkieterem. Poznaje tam wiernych przyjaciół – Atosa, Portosa i Aramisa. Czeka na niego wiele pokus i prób, które będzie musiał przejść. Pomocne będzie więc motto „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”.
Premiera 3. i 4. odcinka: sobota, 20 grudnia, godzina 12:05 i 13:10

„Grobowiec diabła” – PREMIERA
akcja, USA 2009, reż. Jason Connery, wyst.: Cuba Gooding Jr., Ray Winstone, Ron Perlman
Zaginęła grupa naukowców, prowadząca tajne badania archeologiczne głęboko pod pustynią na Bliskim Wschodzie. Na ratunek wyrusza grupa najemników pod dowództwem weterana wojennego Mack’a. Towarzyszą im agentka CIA Elissa oraz tajemniczy ksiądz Fulton. Zapuszczając się w głąb obiektu, Mack i jego ludzie dowiadują się coraz więcej na temat makabrycznych zdarzeń, które miały tam miejsce. Poznają sekret skrywany przez pustynię od tysięcy lat. Tajemnicę, która nigdy nie powinna zostać odkryta.
Emisja: sobota, 20 grudnia, godzina 22:00

„Nieuchwytny cel”
akcja, USA 1993, reż. John Woo, wyst.: Jean-Claude Van Damme, Lance Henriksen, Yancy Butler, Wilford Brimley
Bezrobotny marynarz, pomagając kobiecie w poszukiwaniu jej ojca, naraża się grupie przestępczej organizującej śmiertelne polowania na ludzi.
Emisja: niedziela, 21 grudnia, godzina 20:00

„Wujaszek Buck”
familijny, USA 1989, reż. John Hughes, wust.: John Candy, Macaulay Culkin, Jean Louisa Kelly, Garrett M. Brown
John Hughes jest jednocześnie odtwórcą głównej roli, scenarzystą i reżyserem. Tytułowy wujaszek Buck to stary, bezrobotny kawaler o złotym sercu, który zarabia na życie obstawiając wyścigi konne. Jego zdesperowany brat prosi go o opiekę nad dziećmi. Beztroski, zabawny i pełen miłości wujaszek z ochota się zgadza, choć jest ostatnia osobą, której ktokolwiek chciałby powierzyć dzieci…
Emisja: poniedziałek, 22 grudnia, godzina 8:20

„Beethoven: Świąteczna przygoda”
familijny, USA 2011, reż. John Putch, wyst.: Kyle Massey, Robert Ricardo
Kolejna część przygód sympatycznego bernardyna o imieniu Beethoven. Wszystko zaczyna się gdy elf Henry leci saniami Świętego Mikołaja z Bieguna Północnego z magicznym workiem pełnym zabawek i niefortunnie rozbija się na drzewie na przedmieściach. Niestety drogocenny ładunek ląduje w złych rękach i teraz wszystko zależy od bohaterskiej postawy Beethovena oraz jego nastoletniego przyjaciela, Masona. Bohaterowie postanawiają uratować Henry’ego i odzyskać zabawki Świętego Mikołaja a tym samym uratować Święta wszystkich dzieci na świecie!
Emisja: poniedziałek, 22 grudnia, godzina 13:20

„Szczęki”
horror, USA 1975, reż. Steven Spielberg, wyst.: Roy Scheider, Robert Shaw, Richard Dreyfuss, Lorraine Gary, Murray Hamilton
Akcja filmu rozgrywa się w okolicach Amity Island, niewielkiego nadmorskiego kurortu. Wkrótce zaczyna dochodzić tam do przerażających wydarzeń. Pewnej nocy ginie młoda dziewczyna, a jej zmasakrowane zwłoki zostają odnalezione na brzegu. Miejscowy szeryf – Martin Brody odkrywa, że sprawcą zabójstwa jest rekin ludojad. O wszystkim powiadamia burmistrza, który nie zgadza się na zamknięcie plaży, aby nie odstraszyć turystów. Gdy giną kolejne ofiary, szeryf Brody wynajmuje Quinta, znanego w okolicy rybaka i łowcę rekinów. Wraz z nim na polowanie wyrusza ichtiolog, Matt Hooper.
Emisja: poniedziałek, 22 grudnia, godzina 20:00

„Przyjaciel Świętego Mikołaja”
familijny, Kanada 2010, reż. Robert Vince, reż. wersji polskiej Agnieszka Zwolińska, wyst. Madison Pettis, Bonnie Somerville, Wendi McLendon-Covey
Święty Mikołaj oraz jego nowy przyjaciel – Łapa – dowiadują się, że dzieci na całym świecie przestały czerpać radość ze świąt Bożego Narodzenia. Wyruszają więc w podróż do Nowego Jorku, aby to zmienić. Podczas wyprawy Święty Mikołaj traci jednak pamięć! Łapa wraz z sierotką o imieniu Quinn, jej nowym przyjacielem Willem oraz wspaniałą grupą gadających psiaków będą musieli sami uratować święta.
Emisja: wtorek, 23 grudnia, godzina 13:00
Powtórka: czwartek, 25 grudnia, godzina 8:05

„Family Man” – PREMIERA
komedia, USA 2000, reż. Brett Ratner, wyst.: Nicolas Cage, Téa Leoni, Don Cheadle, Jeremy Piven
Główny bohater filmu ma wszystko. Jest prezesem jednej z największych firm na Wall Street, ubiera się tylko w najdroższe garnitury, jeździ sportowym Ferrari… i jest samotny (nie licząc pięknych kobiet, które przewijają się przez jego sypialnię). Czasami wspomina swoją byłą narzeczoną, z którą rozstał się 13 lat wcześniej wybierając drogę kariery. W wigilię Bożego Narodzenia Jack zasypia w swoim ekskluzywnym apartamencie, aby obudzić się jako mąż Kate, ojciec dwójki dzieci i sprzedawca opon samochodowych na przedmieściach New Jersey… posmakuje życia, które byłoby jego udziałem gdyby na pewnym etapie nie wybrał inaczej…
Emisja: wtorek, 23 grudnia, godzina 20:00

„Przyjaciel Świętego Mikołaja 2: Świąteczne szczeniaki”
familijny, USA 2012, reż. Robert Vince, wyst.: Cheryl Ladd, Danny Woodburn, Kaitlyn Maher
Biegunem Północnym zawładnęło najmłodsze pokolenie niesfornych gadających szczeniaczków. Po zdemolowaniu warsztatu Świętego Mikołaja słodkie psiaki chcą się zrehabilitować, więc zaczynają na własną… łapę spełniać świąteczne życzenia dzieci. I znowu wpadają w tarapaty, kiedy pewien chłopiec życzy sobie, żeby świąt w ogóle nie było. Szczeniaczki automatycznie spełniają jego prośbę, a duch świąt Bożego Narodzenia zaczyna znikać z powierzchni planety. Małe rozrabiaki i Pani Mikołajowa muszą znaleźć sposób na to, by cofnąć czar i uratować święta.
Emisja: środa, 24 grudnia, godzina 9:35
Powtórka: piątek, 26 grudnia, godzina 8:00

„Dziewczynka z zapałkami”
baśń, Niemcy 2013, reż. Uwe Janson, wyst.: Nina Kunzendorf, Jörg Hartmann, Oliver Korittke
Historia małej dziewczynki, sieroty – Ingi, która musi ciężko pracować na rzecz dyrektora sierocińca. Podczas Świąt Bożego Narodzenia, Inga, jej przyjaciel Emil i inne dzieci zostają wysłane do pobliskiego miasteczka, by sprzedawać zapałki. Emilowi nie udało się nic sprzedać, więc Inga oddaje mu jedyne zarobione przez siebie pieniądze, by ten mógł wrócić do sierocińca. Sama zostaje na mrozie i usiłuje sprzedać zapałki. Poznaje obcego mężczyznę, który kiedyś znał ją i jej rodziców. Idzie do domu, w którym kiedyś mieszkali, a mężczyzna szuka dla niej schronienia. Żeby się ogrzać, dziewczynka zapala kolejne zapałki. Niestety, przegrywa z przeraźliwym zimnem…
Emisja: środa, 24 grudnia, godzina 14:00
Powtórka: czwartek, 25 grudnia, godzina 10:05

„Opowieści z Narnii: Książę Kaspian”
przygodowy, USA/ Wielka Brytania 2008, reż. Andrew Adamson, wyst.: Ben Barnes, William Moseley, Anna Popplewell, Skandar Keynes
„Opowieści z Narnii: Książę Kaspian” to druga część ekranizacji kultowej powieści C.S. Lewisa. Od przygód Łucji, Zuzanny, Edmunda i Piotra Pevensie w Narnii minął już rok. Zgodnie z obietnicą Aslana, dzieci powracają tam, jednak w czasie ich nieobecności w Narnii minęło ponad 1000 lat i wiele się zmieniło. Magiczne stworzenia i mówiące zwierzęta stały się jedynie legendą, a rządy sprawuje okrutny uzurpator Król Miraz. Narnijczycy kryją się przed bezwzględnymi wojskami. Prawdziwy król – tytułowy Książę Kaspian – siostrzeniec Miraza, zostaje zmuszony do ucieczki. Rodzeństwo musi pomóc mu w pokonaniu tyrana i zdobyciu tronu.
Emisja: środa, 24 grudnia, godzina 20:00
Powtórka: piątek, 26 grudnia, godzina 16:00

„Tom Sawyer i Huckleberry Finn” – PREMIERA
familijny, USA 2014, reż. Jo Kastner, wyst.: Val Kilmer, Jake T. Austin, Joel Courtney, Katherine McNamara
Film opowiada o przyjaźni Toma Sawyera i Hucka Finna. Pewnego dnia chłopcy są świadkiem morderstwa na cmentarzu. Przysięgają sobie nigdy nikomu nie mówić o tym, co się wydarzyło. Jednak gdy niewinna osoba zostaje oskarżona o popełnienie morderstwa, chłopcy przerywają milczenie.
Emisja: czwartek, 25 grudnia, godzina 15:20
Powtórka: wtorek, 30 grudnia, godzina 9:55

„Kłamca, kłamca” – PREMIERA
komedia, USA 1997, reż. Tom Shadyac, wyst.: Jim Carrey, Cary Elwes, Jennifer Tilly, Maura Tierney
Dla ambitnego prawnika Fletchera Reede’a (Jim Carrey) kłamstwo jest czymś naturalnym. Jego jedynym celem jest wygranie kolejnej sprawy. Aby to osiągnąć, na sali sądowej ucieka się do najbardziej wymyślnych podstępów. Niestety, również w życiu osobistym bez przerwy oszukuje. Przeszkadza to jego synkowi, Maksowi (Justin Cooper). W czasie urodzinowego przyjęcia chłopiec wypowiada życzenie. Chce, aby tata chociaż przez jeden dzień mówił tylko prawdę. Nieoczekiwanie jego marzenie się spełnia i to w dniu, kiedy Fletcher ma ważną rozprawę, od której zależy jego dalsza kariera.
Emisja: piątek, 26 grudnia, godzina 20:00

„Mickey: Bardziej baśniowe Święta”
animacja, USA 2004, reż. wersji polskiej Joanna Wizmur
Kolejna, po „Mickey: Baśniowe święta”, świąteczna animacja ze studia Disney, w której występują znani i kochani Kaczor Donald, Myszka Miki, Goofy, Kaczka Daisy, Myszka Minnie i wielu innych.
Emisja: niedziela, 21 grudnia, godzina 11:35
Powtórka: wtorek, 23 grudnia, godzina 8:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *