Święta w Nickelodeon

Zima w tym roku zapowiada się naprawdę przebojowo. Dla swoich widzów kanał Nickelodeon przygotował specjalne filmy i programy o tematyce bożonarodzeniowej. Poznamy Alexa, Zoey i Richarda – trzech kuzynów, którzy będą dzielnie bronić magii Bożego Narodzenia. Na żądnych wrażeń widzów czekać będą szalone przygody Drake’a i Josha. Z kolei Barbie zabierze nas w magiczny świat Opowieści Wigilijnej, a wcielając się w rolę wróżki Mariposy nauczy wartości prawdziwej przyjaźni. By jeszcze bardziej wczuć się w wigilijny nastrój, Nickelodeon przygotował maratony z ulubionymi kreskówkami oraz świąteczną odsłonę filmu o Timmym i Wróżkach Chrzestnych. Świąteczny tydzień z pewnością będzie pełen niespodzianek.

„Mr Stink”
Bohaterką filmu jest dwunastoletnia Chloe. Dziewczynka kocha swojego tatę, ale nie potrafi nawiązać relacji z zapatrzoną w siebie siostrą i mamą, przez co czuje się bardzo samotna. Chloe w drodze do szkoły spotyka na swojej drodze bezdomnego. Mr Stink, który całe dnie spędza siedząc na ławce z swoim psem Duchess. Starszy Pan dopytuje się o przekąskę dla swojego pupila. Następnego ranka dziewczynka przynosi w świątecznym podarunku paczkę z kiełbaskami i oferuje pomoc w postaci schronienia w mieszczącej się w ogrodzie altanie. To będzie początek pięknej przyjaźni oraz wielu wyzwań i przygód.
Premiera: poniedziałek, 22 grudnia, godzina 10:30
Powtórka: piątek, 26 grudnia, godzina 17:10

„Santa Hunters”
Alex otrzymał od swojego wujka Charliego wymarzony prezent na święta – wyjątkowy przedmiot dzięki któremu może udowodnić, że Święty Mikołaj istnieje. Wraz z swoimi kuzynami – Zoey i Richardem planują stworzyć skomplikowaną konfigurację pułapek, mających na celu uchwycenie Świętego. Misterny plan legnie w gruzach, kiedy przyjaciele uświadomią sobie, że ich tajna broń może przyczynić się do pozbawienia Bożego Narodzenia czaru i magii. Dzieciaki postanawiają pilnie strzec skonstruowanej pułapki, aby nie wpadła w niepowołane ręce. Czy uratują święta i przekonają innych, że uwierzyć jest ważniejsze niż zobaczyć?
Premiera: poniedziałek, 22 grudnia, godzina 17:10
Powtórka: wtorek, 23 grudnia, godzina 10:30

„Barbie w Wigilijnej Opowieści”
„Barbie w Wigilijnej Opowieści” to adaptacja klasycznej powieści Dickensa, pełna świątecznych kolęd i niezwykłych strojów. Tym razem rezolutna Barbie wciela się w postać Eden Stirling, wspaniałej śpiewaczki operowej i divy występującej na deskach londyńskiego Victorian Theatre. W dniu Bożego Narodzenia przekonana o swojej wielkości Eden zmusza pracowników teatru do zrobienia próby przedstawienia, co cieszy jej bufonowatego kota, Chuzzlewita. Wtedy do akcji wkraczają Duchy Świąt i zabierają Eden w niezwykłą podróż, dzięki której pozna radość dawania i poczuje magię Świąt. „Barbie w Wigilijnej Opowieści” to wspaniała historia dla całej rodziny.
Premiera: wtorek, 23 grudnia, godzina 17:10
Powtórka: środa, 24 grudnia, godzina 10:30

„Wesołych Świąt, Drake i Josh”
Nadchodzą święta Bożego Narodzenia. Drake pracuje w centrum handlowym jako Święty Mikołaj, a Josh jako jego pomocnik. Pewna słodka, mała dziewczynka prosi Drake’a, aby sprawił, że będą to najpiękniejsze święta dla jej rodziny. Drake nie zwracając uwagi na konsekwencje obiecuje spełnić jej życzenie. Wkrótce po tym Josh zostaje aresztowany i trafia do więzienia. Po nieudanej próbie ucieczki obaj zostają postawieni przed sądem. Sędzia zgadza się ich uwolnić pod jednym warunkiem… że spełnią złożoną dziewczynce obietnicę.
Premiera: środa, 24 grudnia, godzina 17:10
Powtórka: czwartek, 25 grudnia, godzina 10:30

„Wróżkowie chrzestni: Timmy ratuje święta”
To, co Timmy Turner najbardziej w swoim życiu kocha robić, to spełniać marzenia innych ludzi. Niestety jego dobre serce postawiło go w niezręcznej sytuacji. Spełnił tyle życzeń, że przed zbliżającymi się Świętami pozostało niewiele pracy dla Świętego Mikołaja. Aby uratować Święta, Timmy musi wyruszyć w niebezpieczną, śnieżną podróż do Lodowatej Krainy, aby odwiedzić groźnego elfa Elmera i usunąć swoje imię z listy niegrzecznych dzieci. Wróżkowie chrzestni muszą stanąć na wysokości zadania i pomóc Timmy’emu. Czy bohater uratuje Święta zanim będzie za późno?
Premiera: czwartek, 25 grudnia, godzina 17:10
Powtórka: piątek, 26 grudnia, godzina 10:30

„Pingwiny z Madagaskaru”
Na fanów Kowalskiego, Rico, Szeregowego i Skippera czeka nie lada gratka – wielki weekendowy maraton. Bohaterami kultowej już kreskówki są pingwiny – komandosi, których misją jest przejęcie panowania nad zoo w Central Parku. Największym problemem pingwinów jest Król Julian – samolubny i zakochany w sobie lemur, który uważa się za prawowitego króla zoo. Wraz ze swoimi zwolennikami, ciągle przeszkadza pingwinom w objęciu władzy. Niebanalne misje, niebezpieczne zadania i zabawne dialogi sprawiają, że każdy odcinek jest wyjątkowy i pełen humoru.
Emisja maratonu: sobota, 27 grudnia, od godziny 12:00

„SpongeBob Kanciastoporty”
Zwieńczeniem świątecznej ramówki Nickelodeon będzie cowieczorny seans ze zwariowanym SpongeBobem Kanciastoportym. SpongeBob to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka na dnie oceanu w miejscowości Bikini Dolne w domu z ananasa. Ma ślimaka Gacusia, z którym każdą wolną chwilę spędza na zabawie: puszczaniu baniek i łowieniu meduz. Nadmiar wigoru SpongeBoba i jego roztrzepanie nie zawsze podobają się otoczeniu. Jednak od czego są przyjaciele – Patryk Rozgwiazda i Sandy Pysia są zawsze gotowi podnieść na duchu i towarzyszyć SpongeBobowi w kolejnych zwariowanych przygodach!
Emisja maratonu: poniedziałek-piątek, godzina 18:30 (dwa odcinki)

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *