20-26 lipca w PULS 2

W tygodniu 20-26 lipca, kanał PULS 2 przygotował dla widzów sprawdzone pozycje programowe oraz kilka nowości. Weekend rozpocznie się porankiem familijnym. W każdą sobotę i niedzielę o godzinie 8:00 startuje pasmo filmów dla dzieci, a w nim najlepsze polskie animacje i niezawodne światowe produkcje: „Przyjaciele z Kieszonkowa”, „Leonardo”, „Milusie”, „Kacper i przyjaciele”, „Mia i ja” (20 i 21 lipca, godzina 8:00-10:00).

Niedzielny wieczór to uczta dla fanów kina grozy. W ramach pasma „Horror nocy letniej”, polska premiera telewizyjna filmu „Władca lalek. Powstanie osi”, czyli kolejna część klasycznej, wieloodcinkowej sagi o marionetkach, ożywionych za pomocą tajemnej, staroegipskiej formuły (21 lipca, godzina 21:00). W poniedziałkowy poranek, na antenie PULS 2 pojawi się legendarny książę złodziei w serialu „Nowe Przygody Robin Hooda” (22 lipca, godzina 7:00). We wtorkowe popołudnie spotkanie z kultowymi bohaterami kreskówek: Królikiem Bugsem, Kaczorem Daffy i Ptaszkiem Tweety, w serii filmów animowanych „Zwariowane melodie” (23 lipca, godzina 16:30). Kolejna porcja zabawnych gagów w środę, w programie „Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie” (24 lipca, godzina 20:00). Piątkowy wieczór należy do wielbicieli mocnego kina. Filmowe spotkanie rozpocznie kolejny odcinek serii dokumentalnej „Kobiety, które niosły śmierć” (26 lipca, godzina 21:55). Emocji dopełni film akcji „Wejdź w moją skórę” z Leelee Sobieski w reż. Roberta Cuttley’a (26 lipca, godzina 00:00).

„Przyjaciele z Kieszonkowa”
Animacja, Włochy 2010
Serial o niezwykłych przygodach pewnej dziewczynki Kate i jej pieska Magic’a, którzy mieszkają w Kieszonkowie. Razem przeżywają niesamowite i magiczne przygody.
Emisja: sobota-niedziela, 20-21 lipca, godzina 8:20

„Leonardo”
Animacja, Włochy 2002 reż. Tomasz Niezgoda
Każdy odcinek przedstawia Leonardo da Vinci jako młodego chłopaka, który czas spędza na robieniu przedziwnych rzeczy w sposób niezwykle wyjątkowy. Wymyśla niesamowite przedmioty, takie jak elastyczny rower, park wodny czy maszyna latająca.
Emisja: sobota-niedziela, 20-21 lipca, godzina 8:50

„Milusie”
Animacja, Włochy 2008 reż. Tomasz Grochoczyński (reżyser wersji polskiej)
Milusiaki to grupa zgranych przyjaciół, która z rodzimej Australii wyrusza do odległej Wenecji. Ich podróż staje się przypadkowo prawdziwą wyprawą dookoła świata. Po drodze poznają wielu przyjaciół, ale również uczą się, jak unikać niebezpiecznych niespodzianek.
Emisja: sobota-niedziela, 20-21 lipca, godzina 9:05

„Kacper i przyjaciele”
Animacja, USA
Przyjazny duszek Kacper szuka przyjaciół. Dorośli się go boją, natomiast dzieci za nim przepadają! Sympatyczny duszek zjednuje sobie najmłodszych widzów na całym świecie. Oprócz niego poznajemy również myszkę Hermana, kota Makary’ego, Wendy, małą dobrą czarownicę, Spooky’ego, małą Audrey, Żółwia Tommy’ego, Zająca Moe i innych.
Emisja: sobota-niedziela, 20-21 lipca, godzina 9:25

„Mia i Ja”
Animacja, Niemcy 2011
Dwunastoletnia dziewczynka Mia, po śmierci rodziców trafia do szkoły z internatem. Pewnego dnia, grając w grę komputerową odkrywa, że może porozumiewać się z jej bohaterką Yuko. To sprawia, że nieoczekiwanie przenosi się do krainy zwanej Centopią -€“ w fantastyczny, kolorowy, animowany świat elfów, jednorożców i smoków.
Emisja: sobota-niedziela, 20-21 lipca, godzina 10:00

„Władca Lalek 10: Powstanie Osi”
Horror, USA, 2012, reż. Charles Band, wyst.: Jean Louise O’Sullivan, Kip Canyon
Danny Coogan, nastoletni niepełnosprawny chłopiec, jedzie uratować miłość swojego życia – dziewczynę o imieniu Beth, porwaną wcześniej przez Klausa. Mimo, że Danny’emu udaje się zabić dwóch Japończyków i dwóch Niemców, lalki zostają skradzione przez jedynego ocalałego – Ozu.
Emisja: niedziela, 21 lipca, godzina 21:00

„Nowe przygody Robin Hooda”
USA, akcja, 1996, wyst. Matthew Porretta, Martyn Ellis, Anna Galvin
Anglia, koniec XII wieku. Legendarny rozbójnik -€“ Robin Hood -€“ i jego kompani: Mały John, Marion i brat Tuck po raz kolejny okradają bogatych, a ich dobra rozdają biednym. Ich zaciekłym wrogiem jest okrutny i podstępny szeryf z Nottingham. Walkę z nim toczą nie tylko przy pomocy łuku i miecza, ale również… magią.
Emisja: poniedziałek-piątek, 22-26 lipca, godzina 07:00

„Zwariowane melodie”
Animacja, USA
Odjazdowe! Odlotowe! Niezapomniane! Zwariowane melodie! Mnóstwo śmiechu i zabawy dostarczą gwiazdy Warner Bros: Królik Bugs, Kaczor Daffy, Tweety, Sylwester, Diabeł Tasmański, Struś Pędziwiatr, Skunks Pepe Le Swąd i inni.
Emisja: poniedziałek-piątek, 22-26 lipca, godzina 16:30

„Najśmieszniejsze zwierzęta. I ludzie”
reality TV, USA
W programie pojawią się najzabawniejsze sytuacje ludzi w towarzystwie zwierząt. Zobaczymy psa, który uwielbia grać ze swoim właścicielem w siatkówkę w basenie, ptaka skaczącego w górę i w dół, czy chomika fikającego koziołki.
Emisja: poniedziałek-piątek, 22- 26 lipca, godzina 20:00

„Kobiety, które niosły śmierć”
Dokument, Austria/ USA, 2009
Mrożąca krew w żyłach seria przedstawiająca sylwetki kobiet, których obsesja, chciwość i żądza zemsty popchnęły do zbrodni.
Odcinek 4: „Mroczne tajemnice”
Na Florydzie seryjna zabójczyni morduje wszystkich kochanków i członków swojej rodziny, by zdobyć pieniądze z ich ubezpieczeń na życie. Po drugiej stronie świata kobieta uwięziona w ciele mężczyzny wiedzie podwójne życie, zabijając wszystkich, którzy odkrywają jej prawdziwą płeć.
Emisja: piątek, 26 lipca, godzina 21:55

„Wejdź w moją skórę”
Akcja, Kanada 2007, reż. Robert Cuttley, wyst.: Lothaire Bluteau, Jacob Tierney, Leelee Sobieski, Ross McMillan, Michael Eklund
Alberta ma problemy finansowe. Obciążona długami, postanawia uciec do innego miasta. Nie ma gdzie zamieszkać, wiec postanawia odszukać starą znajomą i poprosić ją o pomoc. Alberta szybko odkrywa, że jej przyjaciółka ma pewną dochodową profesję. Kierowana motywem finansowym, postanawia pożyczyć jej tożsamość.
Emisja: piątek, 26 lipca, godzina 00:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *