26 października – 1 listopada w TV Puls

W tygodniu 26 października – 1 listopada TV Puls znowu zaskoczy swoich widzów. Premierę na antenie będzie miało kilka świetnych filmów, w tym hit tygodnia „Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły”, pierwsza część rewelacyjnej sagi pirackiej z Johnny’m Deppem w roli kapitana Jacka Sparrowa. Po raz pierwszy na antenie stacji będzie też można zobaczyć filmową wersję jednego z najpopularniejszych seriali animowanych, czyli film „Inspektor Gadżet”. Całe rodziny przed telewizory powinien też przyciągnąć bardzo głośny kiedyś, polski film „Mów mi Rockefeller” z udziałem Wojciecha Malajkata.

W omawianym tygodniu znajdzie się również gratka dla fanów gwiazdora ciężkiej muzyki i fana horrorów w jednej osobie Roba Zombiego – TV Puls pokaże wyreżyserowany przez niego horror „Halloween 2”. W innym filmy z tej serii, w „Halloween: Powrót”, wystąpi znany raper Busta Rhymes.

„Magiczny duet”
familijny, USA 2005, reż. Stuart Gillard, wyst.: Tia Mowry, Tamera Mowry-Housley, Kristen Wilson, Joanna Kudelska (głos), Agnieszka Matynia (głos), Anna Sroka (głos)
Film z wytwórni Disney. W magicznym królestwie Coventry przychodzą na świat bliźniaczki – Alex i Camryn. Aby uniknąć niebezpieczeństwa ze strony sił zła, czarodziejki zaraz po narodzinach zostają rozdzielone i wysłane na Ziemię. Dziewczynki zostają adoptowane i wychowywane są w dwóch różnych rodzinach, nie wiedząc nawzajem o swoim istnieniu. Wszystko się zmienia, gdy Alex i Camryn spotykają się przypadkowo w swoje 21 urodziny i zdają sobie sprawę z posiadania nadprzyrodzonych mocy… Teraz, muszą uratować Coventry przed siłami ciemności i odnaleźć prawdziwą matkę…
Emisja: sobota, 26 października, godzina 10:10

„Urodzony zwycięzca”
akcja, USA 2011, reż. Alex Ranarivelo, wyst.: Joseph Cross, John Pyper-Ferguson, Brando Eaton
Zbuntowany nastolatek – Danny Krueger – bierze udział w nielegalnych wyścigach samochodowych. Podczas jednego z nich ulega wypadkowi. Po tym incydencie zostaje wysłany do małego miasteczka, by zamieszkać z ojcem, którego nie zna.
Emisja: sobota, 26 października, godzina 20:00

„Królewna Śnieżka”
fantasy, Kanada/ USA/ Niemcy 2001, reż. Caroline Thompson, wyst.: Kristin Kreuk, Miranda Richardson, Tyron Leitso, Vincent Schiavelli, Michael J. Anderson
Samotnie wychowujący córkę – John – pewnego dnia nieświadomie pomaga tajemniczej, zielonookiej kreaturze, która w zamian spełnia jego trzy życzenia. W ten sposób chłop zostaje królem, mieszka we wspaniałym pałacu, a swojej córce – Królewnie Śnieżce – może zapewnić wszystko. Niestety, bajka niedługo ma się zamienić w koszmar. Tajemniczy potwór już przygotował szatański plan, który na tron ma wprowadzić jego własną córkę – Elspeth. Królewna Śnieżka jest w wielkim niebezpieczeństwie…
Emisja: niedziela, 27 października, godzina 10:30

„Zakonnica w przebraniu”
komedia, USA 1992, reż. Emile Ardolino, wyst.: Whoopi Goldberg, Maggie Smith, Kathy Najimy, Bill Nunn
Piosenkarka z podrzędnego baru – Deloris Van Cartier – przypadkiem staje się świadkiem morderstwa, którego sprawcą jest jej kochanek – gangster Vince. Mężczyzna wyznacza nagrodę za głowę swojej ukochanej, więc Deloris musi zniknąć. Policja proponuje jej schronienie w… klasztorze! Od tej pory Deloris staje się jedną z zakonnic i poznaje zupełnie inny świat, w którym być może odnajdzie najważniejsze wartości w życiu. Ta urokliwa, przepełniona śmiechem i przebojami firmy Motown, komedia dostarczy niezapomnianej zabawy całej rodzinie!
Emisja: niedziela, 27 października, godzina 16:55

„Czas zemsty”
akcja, USA/ Aruba 2003, reż. Michael Oblowitz, wyst.: Steven Seagal, Michelle Goh, Corey Johnson
Naukowiec przypadkowo zostaje wplątany w aferę narkotykową. Sąd skazuje go na pobyt w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Z troski o swoją rodzinę, której życie jest zagrożone, postanawia uciec z zakładu i opracować plan zemsty.
Emisja: niedziela, 27 października, godzina 20:00

„Atak dinozaurów”
horror, USA 2010, reż. Colin Ferguson, wyst.: Raoul Trujillo, Kirsty Mitchell, Steven Brand
Małe amerykańskie miasteczko. Miejscowy uniwersytet zakupuje dodatkową ziemię, zajmując tereny uznawane przez Indian za święte. Indiański aktywista i właściciel muzeum Dakota jest bardzo zirytowany i postanawia poszukać zemsty w białym człowieku. Aby osiągnąć cel odprawia magiczny rytuał, w którym ożywia szkielety trzech dinozaurów – velociraptora, tyranozaura i pterodaktyla. Szczątki tych gadów zaczynają siać panikę w miasteczku. Lokalny szeryf Jake z pomocą żony Emmy, która jest paleontolożką próbuje opanować sytuację.
Emisja: poniedziałek, 28 października, godzina 20:00

„Halloween 2”
horror, USA 2009, reż. Rob Zombie, wyst.: Scout Taylor-Compton, Tyler Mane, Malcolm McDowell
Kontynuacja kultowego horroru „Halloween” w reżyserii samego Roba Zombie! Mija rok od tragicznych wydarzeń w Haddonfield. Nadchodzi kolejne Halloween. Michael Myers powraca z nożem w rodzinne strony… Pragnie dokończyć przerażające sprawy ze swojej mrocznej przeszłości. Czy mieszkańcom Haddonfield uda się powstrzymać psychopatycznego mordercę?
Emisja: poniedziałek, 28 października, godzina 23:55

„Alarm dla Paryża”
katastroficzny, Francja 2006, reż. Charlotte Brandstrom, wyst.: Claire Borotra, Thierry Neuvic
W Paryżu trwa strajk służb oczyszczających miasto z odpadów komunalnych. Wśród zalegających na ulicach śmieci grasują szczury, a do miejskiego szpitala trafiają pierwsze ofiary tajemniczego wirusa. Na tamtejszym oddziela chorób zakaźnych i tropikalnych pracuje Laurence Renoux, która z czasem zaczyna podejrzewać, że odpowiedzialne za epidemię są gryzonie. Sytuacja staje się dramatyczna, gdy ofiarą szczurów pada jej córka, Lola. Kobieta szybko musi wynaleźć szczepionkę, by uratować dziecko przed śmiercią. Pomoc uzyskuje ze strony specjalisty od deratyzacji, Alexa Cirellego, którego ojciec również trafił na oddział szpitalny…
Emisja: wtorek, 29 października, godzina 20:00

„W królestwie smoków”
przygodowy, USA/ Czechy 2000, reż. Courtney Solomon, wyst.: Jeremy Irons, Bruce Payne, Justin Whalin, Marlon Wayans
Wielki czarnoksiężnik – Profion – pragnie zawładnąć tronem baśniowego królestwa Izmer. W tym celu zabija jego prawowitego króla. Władzę po nim przejmuje jego córka – księżniczka Savina – która prędzej poświęci swoje życie, niż pozwoli na to, by Profion zasiadł na tronie. Nie wie jednak, że aby go pokonać, będzie musiała zmierzyć się z całą armią przerażających smoków.
Emisja: środa, 30 października, godzina 20:00

„BANKOMAT. Wyścig z czasem”
reality show, Polska 2013
Szósty odcinek programu „BANKOMAT. Wyścig z czasem”, nowego reality show TV Puls, w którym można wygrać duże pieniądze. Gospodarzem programu jest aktor Rafał Cieszyński, a głosem programu – aktorka Weronika Książkiewicz. W tym wyjątkowym reality show liczy się spryt i szybkość. Akcja nowego programu TV Puls dzieje się w „miejskiej dżungli”, wśród samochodów i gąszczu budynków. W każdym odcinku zamknięty w bankomacie bohater programu musi tak kierować wybranymi przez siebie pomocnikami – swoimi znajomymi lub przypadkowymi przechodniami – by ci znaleźli w różnych zakątkach miasta każdą z czterech cyfr kodu PIN. Gracz jest wyposażony jedynie w smartfon, który umożliwia mu kontakt ze światem zewnętrznym. Cztery cyfry, cztery zadania, czterech różnych pomocników. Wygraną daje dopiero wprowadzenie kodu PIN. Ale to nie wszystko: z każdą minutą upływającego czasu stan konta w bankomacie zmniejsza się. „Bankomat. Wyścig z czasem” przytrzyma w napięciu tak, jak dobry film akcji!
Emisja: środa, 30 października, godzina 22:10

„Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły”
przygodowy, USA 2003, reż. Gore Verbinski, wyst.: Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Geoffrey Rush, Jonathan Pryce
Pierwsza część rewelacyjnej sagi pirackiej, której specjalnie przedstawiać nie trzeba. Niezapomniany Johnny Depp jako kapitan Jack Sparrow, a obok niego m.in. Geoffrey Rush, Keira Knightley i Orlando Bloom. Karaiby, XVIII wiek. Kapitan Barbossa kradnie piracki statek kapitana Jacka Sparrowa – „Czarną Perłę” – a następnie atakuje miasto Port Royal i porywa córkę gubernatora – Elizabeth Swann. Sparrow zawiera sojusz z przyjacielem z dzieciństwa Elizabeth – Willem Turnerem. Na pokładzie najszybszego okrętu brytyjskiej floty „H.M.S. Interceptor” obaj wyruszają w pościg. Ci natomiast są ścigani przez narzeczonego Elizabeth – komandora Norringtona. Barbossa zmierza na tajemniczą wyspę – Isla de Muerte – gdzie dojdzie do ostatecznej rozgrywki. Okazuje się, że Barbossa i jego ludzie po zachodzie słońca przeistaczają się w armię żywych szkieletów. Związane jest to z klątwą, ciążącą na ukrytym skarbie.
Emisja: czwartek, 31 października, godzina 20:00

„Mów mi Rockefeller”
familijny, Polska 1990, reż. Waldemar Szarek, wyst.: Magdalena Zawadzka, Wojciech Malajkat, Kamil Gewartowski, Małgorzata Markiewicz
Państwo Malinowscy wybierają się do pracy za granicę. Przed wyjazdem poszukują dla swoich dzieci – Michała, Bączka i Anety – odpowiedniej gospodyni. To świetna okazja dla pary oszustów – Jagody i Matrosa. Kobieta otrzymuje posadę gosposi i nazajutrz po wyjeździe Malinowskich okrada mieszkanie. Dzieci nie zgłaszają jednak kradzieży na policję. Zamiast tego postanawiają zarobić pieniądze, by odkupić zrabowane rzeczy. Okazują się wyjątkowo utalentowanymi biznesmenami…
Emisja: piątek, 1 listopada, godzina 7:00

„Casper: początek straszenia”
familijny, USA 1997, reż. Sean McNamara, wyst.: Steven Hartman, D’Juan Watts, Logan Robbins
Casper to niezwykle dobrotliwy duszek, który straszeniem pomaga ludziom w ich kłopotach. Tym razem musi stawić czoła diabelskim stworom Kiboshowi i Chlipaczowi oraz ich demonicznej drużynie. Skrętek, Smrodzik, Grubcio to wyjątkowo wredne kreatury. Casper wraz z nowym przyjacielem obdarzonym niezwykłą mocą pomoże przegnać intruzów, uratować miasto i… przyjaźń bliskich osób. Wartka akcja filmu, wspaniała animacja wpleciona w znakomitą grę aktorów, dostarczą wiele znakomitej zabawy całej rodzinie.
Emisja: piątek, 1 listopada, godzina 10:45

„Inspektor Gadżet”
komedia, USA 1999, reż. David Kellogg, wyst.: Matthew Broderick, Rupert Everett
Wspaniała, aktorska wersja jednego z najpopularniejszych seriali animowanych, zrealizowana przez studio Walta Disneya, z całą właściwą mu fantazją i rozmachem. John Brown zatrudniony jest jako strażnik w laboratorium profesora Artemusa Bradforda – słynnego wynalazcy pracującego nad skonstruowaniem robota przyszłości. Pewnego dnia do laboratorium włamuje się demoniczny Dr Claw i wykrada najnowszy wynalazek. Podczas napadu ginie profesor a nieustraszony John Brown, który rusza w pościg za złoczyńcami, zostaje wysadzony w powietrze. Błyskotliwa Dr Brenda Bradford, kontynuując pracę swego ojca, ratuje Johna Browna przy pomocy eksperymentalnej techniki i wszczepia do jego ciała 14 000 najróżniejszych akcesoriów, przeobrażając go w super policjanta znanego jako Inspektor Gadżet – najbardziej uniwersalne i wszechstronne narzędzie w walce z przestępczością. Aby pochwycić złowieszczego Dr. Clawa i ocalić świat przed jego niecnymi zamiarami Gadżet musi wykorzystać wszystkie swoje nowe umiejętności i stoczyć śmiertelną walkę ze swym sobowtórem złym RoboGadżetem.
Nieprzerwana akcja, efekty specjalne najnowszej generacji, humor i fantazja sprawiają, że Inspektor Gadżet jest wspaniałą komedią dla całej rodziny.
Emisja: piątek, 1 listopada, godzina 17:15

„Ostateczna rozgrywka”
akcja, Kanada 2004, reż. Sidney J. Furie, wyst.: Dolph Lundgren, Polly Shannon, Donald Burda
Policjantka Billie rozpoczyna współpracę z Frankiem Gannonem w specjalnym oddziale nowojorskiej policji. Podejrzewa, że jej nowy partner wspiera przestępców. Gdy Frank zostaje uprowadzony, Billie pomaga mu i zabija porywaczy. Wśród ofiar są policjanci. Okazuje się, że w oddziałach dochodzi do korupcji i zabójstw niewinnych ludzi. Frank chce ujawnić FBI to, co wie na ten temat. Zapada na niego wyrok śmierci. W ciągu jednego dnia musi znaleść dowody przestępstw skorumpowanych kolegów.
Emisja: piątek, 1 listopada, godzina 20:00

„Halloween: Powrót”
horror, USA 2001, reż. Rick Rosenthal, wyst.: Jamie Lee Curtis, Busta Rhymes, Tyra Banks, Brad Loree
Grupa studentów wybiera się do domu, w którym przed latry mieszkał Michael Myers.To właśnie tam, zabójca w wieku sześciu lat dokonał swojego pierwszego morderstwa… Studenci od początku swoją wyprawę transmitują na żywo za pomocą internetowych kamer. Planują spędzić tam noc. Po przybyciu na miejsce okazuje się, że dom nie jest opuszczony, a Myers żyje i postanawia uśmiercić, zakłócających mu spokój, nieproszonych gości…
Emisja: piątek, 1 listopada, godzina 23:55

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *