3-9 października w TV Puls

W tygodniu 3-9 października 2015 roku premierę w TV Puls będzie miał film przygodowy „Grobowiec smoka”, z udziałem takich gwiazd kina akcji, jak Dolph Lundgren i Scott Adkins. Grany przez Adkinsa uzdolniony kryptozoolog będzie musiał nie tylko rozwiązać tajemnicę pewnej chińskiej wioski, ale i stoczyć bój ze swoim dawnym antagonistą… TV Puls zaprasza też m.in. na francuski thriller „Purpurowe rzeki”, w którym występuje genialny aktorski duet Jean Reno-Vincent Cassel oraz komedię „Zemsta cieciów” z Benem Stillerem i Eddiem Murphym.

„To moje życie!”
serial obyczajowy, Turcja 2015, reż. Hamdi Alkan, dystrybutor: FOX International Channels, wyst.: Ahu Sungur, Ceren Moray, İclal Aydin, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Sinan Albayrak, Süleyman Atanisev, Yeşim Bozoğlu
„To moje życie!” to współczesna wersja Kopciuszka. Główną bohaterką serialu jest piękna Bahar, która mieszka w Stambule wraz ze swoimi przybranymi rodzicami i okropną, wiecznie zazdrosną siostrą Efsun. Bahar wiedzie skromne życie, a z powodu braku pieniędzy rezygnuje nawet z edukacji. Jednak los jest dla niej jeszcze bardziej okrutny. Dziewczyna, która w rzeczywistości jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira i zamożnej, zmarłej przy porodzie kobiety, nie zdaje sobie sprawy, że jej adopcyjna matka ma wobec niej nikczemny plan. Zamierza okłamać Mehmeta i powiedzieć mu, że to Efsun jest jego prawdziwą, dawno zaginioną córką… Czy prawda wyjdzie na jaw i ojciec z ukochaną córką będą mogli być znowu razem? Czy współczesny Kopciuszek będzie mógł wieść życie, jakie było mu pisane?
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 12:35

„Motyw”
serial kryminalny, Kanada 2013, wyst.: Brendan Penny, Kristin Lehman, Lauren Holly, Louis Ferreira
Nietypowy serial kryminalny, którego każdy odcinek rozpoczyna się od ujawnienia mordercy. Zadaniem detektyw Angie Flynn jest zebranie poszlak i odpowiedzi na pytania „jak” i „dlaczego” zabito, a nie – jak w tradycyjnym kryminale – „kto zabił”. Co łączy ofiarę i mordercę? Jaki był motyw zabójstwa? Angie Flynn i jej zespół zrobią wszystko, by rozwiązać każdą zagadkę.
Premiera 6. odcinka: wtorek, 6 października, godzina 22:50

„Wojciech Cejrowski. Boso” – Meksyk i Paragwaj
podróżniczy, Polska 2015
Tym razem Wojciech Cejrowski udaje się do Meksyku i Paragwaju, by przybliżyć widzom niesamowity koloryt tych krajów. W swojej podróży odwiedzi m.in. najważniejsze zabytki Majów, plantację kukurydzy oraz prawdziwy odpust na meksykańskiej prowincji. Skosztuje także wyjątkowej yerby i opowie o tym jak wyrabia się naczynia do jej picia.
Emisja: niedziela, godzina 10:20

„Za głosem serca”
telenowela, Meksyk 2013, dystrybutor: Televisa, wyst.: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel
Pochodząca z szanowanej rodziny piękna Montserrat wiedzie życie usłane różami. Wszystko zaczyna się komplikować, kiedy bohaterka wbrew woli swojej matki zakochuje się w pochodzącym z biednej rodziny przystojnym kapralu marynarki José Luisie. Jednak matka Montserrat – kobieta wyżej ceniąca pozory i status społeczny niż szczęście własnego dziecka – rozdziela parę kochanków. Żeby ratować majątek i reputację rodziny zmusza Montserrat do ślubu z bogatym Alejandro. Gdy wydaje się, że wszystko zaczyna się układać, w życiu Montserrat znowu pojawia się José Luis… Czy rozdarta między dwoma mężczyznami kobieta dokona właściwego wyboru i zazna prawdziwego szczęścia? Czy Montserrat pójdzie za głosem serca?
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 11:30

„Mike i Molly”
serial komediowy, USA 2010, wyst.: Melissa McCarthy, Billy Gardell
Serial opowiada o sympatycznej parze z nadwagą. Puszysty oficer Mike jest dobrodusznym policjantem, który pragnie schudnąć. Pomaga mu szczupły i przemądrzały partner Carl McMillan. Molly to krągła nauczycielka z dużym poczuciem humoru. Mieszka z siostrą Victorią i matką Joyce, które są chude i nie ułatwiają Molly zrzucania zbędnych kilogramów. Odkąd Mike i Molly poznali się na spotkaniu „Anonimowych Łakomczuchów”, zapałali do siebie gorącym uczuciem! Jedną z głównych ról gra Melissa McCarthy, nagrodzona za rolę Molly statuetką Emmy Award.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 18:00

„Purpurowe rzeki”
akcja, Francja 2001, reż. Mathieu Kassovitz, wyst.: Jean Reno, Vincent Cassel, Nadia Farès
Purpurowe rzeki to film opowiadający o dwóch pozornie nie powiązanych ze sobą śledztwach. Tego samego dnia, trzysta kilometrów od siebie, dwóch policjantów zaczyna prowadzi dwie różne i wyjątkowe sprawy. Pierre Niemans (Jean Reno) z nieomylnym instynktem śledczym zajmuje się sprawą morderstwa, które miało miejsce w Guernon – uniwersyteckim miasteczku położonym wysoko w górach. Tymczasem młody samotnik Max Kerkerian (Vincent Cassel), były złodziej samochodów, który wszedł w szeregi policje ze względu na swoje umiłowanie niebezpieczeństwa, bada sprawę profanacji grobu młodej dziewczyny, pochowanej przed dwudziestu laty. Policjanci zaczynają działać wspólnie, gdy ich sprawy łączą się w jedną…
Emisja: sobota, 3 października, godzina 20:00

„Turniej”
akcja, Wielka Brytania/ USA 2009, reż. Scott Mann, wyst.: Robert Carlyle, Scott Adkins, Ving Rhames, Kelly Hu, Ian Somerhalder
Co siedem lat w przypadkowo wybranym angielskim mieście dochodzi do spotkania 30 najlepszych zawodowych zabójców świata. Przyjeżdżają, aby wziąć udział w turnieju, którego zasady nie zmieniają się od lat. Jego celem jest eliminacja pozostałych uczestników. Zwycięzca otrzyma 10 milionów dolarów oraz tytuł najlepszego zabójcy świata. Tym razem w śmiertelną rozgrywkę przypadkowo zostaje wplątany pewien pechowiec…
Emisja: sobota, 3 października, godzina 22:05

„Battleship: Bitwa o Ziemię”
akcja, sci-fi, USA 2012, wyst.: Liam Neeson, Rihanna, Taylor Kitsch, Alexander Skarsgård
Alex Hooper nie ma pojęcia, co zrobić ze swoim życiem. Zakochuje się w Sam, córce dowodzącego Flotą Pacyfiku admirała Shane’a. Postanawia pójść w ślady swojego starszego brata Stone’a i wstępuje do Marynarki Wojennej. Mija kilka lat. Do Ziemi zbliża się formacja złożona z pięciu niezidentyfikowanych obiektów. Jeden rozbija się w Chinach, a pozostałe cztery wpadają do Oceanu Spokojnego. W okolicy trwają właśnie zakrojone na szeroką skalę międzynarodowe manewry wojskowe. Admirał Shane wysyła patrol złożony z dwóch amerykańskich niszczycieli i jednego japońskiego. Na jednym z okrętów oficerem jest Alex, drugim dowodzi Stone. Po dotarciu na miejsce okazuje się, że przybysze z kosmosu nie mają przyjaznych zamiarów. Wróg podnosi barierę, oddzielając patrol od reszty floty. Japońska jednostka i niszczyciel dowodzony przez Stone’a zostają zniszczone. Z powodu śmierci kapitana i pierwszego oficera Alex jest zmuszony objąć dowodzenie na ostatnim okręcie. Musi teraz odrzucić wątpliwości, podjąć walkę z wrogiem i powstrzymać go przed ściągnięciem posiłków.
Emisja: niedziela, 4 października, godzina 20:00

„Grobowiec smoka” – PREMIERA
przygodowy, Chiny, Wielka Brytania 2013, reż. Eric Styles, wyst.: Dolph Lundgren, Scott Adkins, James Lance, Le Geng, Lydia Leonard, Nathan Lee, Yi Huang
Uzdolniony kryptozoolog Travis pragnie znaleźć dowód na istnienie prehistorycznej bestii, siejącej spustoszenie w pewnej chińskiej wiosce. Miejscowi wierzą, że to demon zabija ludzi. Travis razem z kilkoma współpracownikami dociera w rejon, gdzie znaleziono ślady po zaginionych pracownikach firmy budowlanej. Okazuje się, że na miejscu ma szansę spotkać się nie tylko z bestią, ale też ze swoim zaciekłym antagonistą, bezwzględnym łowcą Harkerem. Jego celem jest zgładzenie tajemniczego stworzenia – a jeżeli trzeba, to i ludzi, którzy staną pomiędzy nim a jego ofiarą.
Emisja: środa, 7 października, godzina 20:00

„Tower Heist: Zemsta cieciów”
komedia, USA 2011, reż. Brett Ratner, wyst: Alan Alda, Ben Stiller, Casey Affleck, Eddie Murphy, Matthew Broderick
Obsługa luksusowego apartamentowca przy Central Parku zwanego „Tower” dowiaduje się, iż miliarder, właściciel penthousa w tym wieżowcu zdefraudował pieniądze odkładane przez nich na emeryturę. Pracownicy decydują, iż musi to zostać pomszczone i planują wariacki skok aby odzyskać swoje pieniądze.
Emisja: czwartek, 8 października, godzina 20:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *