3. edycja „Odchudzania na śniadanie” w TVP2 HD

Konrad Gaca, specjalista ds. leczenia otyłości, zaprasza do udziału w kolejnej odsłonie projektu „Odchudzanie na śniadanie”. Emisja w każdą środę, w „Pytaniu na śniadanie”, na antenie TVP2 HD.

Aby wziąć udział w projekcie Konrada Gacy i „Pytania na śniadanie” wystarczy wysłać list ze zgłoszeniem. Należy opisać w nim swoją historię walki z dodatkowymi kilogramami, stosowane dotąd diety, programy treningowe, prowadzony tryb życia, a także uzasadnić, dlaczego to właśnie Wam potrzebna jest pomoc Konrada Gacy. Warto dołączyć zdjęcie lub krótki film. Zgłoszenia należy wysyłać poprzez stronę www.pytanienaśniadanie.tvp.pl, gdzie można znaleźć dodatkowe szczegóły na temat akcji.

Spośród wszystkich zgłoszeń Konrad Gaca wybierze 8 osób, które zaprosi do studia. To właśnie one będą miały szansę porozmawiać z ekspertem na żywo, w studio „Pytania na Śniadanie”. Konrad Gaca doradzi i zainspiruje do nowych wyzwań związanych ze zdrowym stylem życia. Każdemu przydzieli też specjalne zadanie, na realizację którego kandydat będzie miał 2 tygodnie. Po tym czasie każdy z uczestników zostanie ponownie zaproszony do studia „Pytania na śniadanie”, by porozmawiać o tym, jak poradził sobie z wyzwaniem.

Osoba, która wykaże się największą determinacją i wolą zmiany, weźmie udział w specjalnym projekcie telewizyjnym. Otrzyma wsparcie i osobistą opiekę Konrada Gacy. Będzie to szansa na bezcenne doświadczenie, poprawę stylu i komfortu życia, a także przygodę.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *