4fun.tv partnerem medialnym Zatoki Sztuki Beach Club (zdjęcie)

Tradycyjnie, wraz z nadejściem lata, ekipa 4fun.tv opuszcza studio i bawi się razem z widzami na najciekawszych imprezach w naszym kraju. W tym roku 4fun.tv szczególnie upodobała sobie bardzo imprezową nadmorską miejscowość, czyli Sopot. Została głównym patronem medialnym jednego z najbardziej pożądanych miejsc na polskim wybrzeżu, czyli Zatoki Sztuki Beach Club oraz serii eventów w niej organizowanych pod nazwą LOTTO Summer.

Ekipa stacji muzycznej pojawi się na wszystkich najważniejszych wydarzeniach tego lata na sopockiej plaży. Wśród gwiazd występujących w Zatoce Sztuki będą m.in.: Bob Sinclar (12 lipca), Kasia Nosowska (31 lipca), Lulu James (1 sierpnia), Dawid Podsiadło (14 sierpnia), a w ramach koncertów LOTTO Summer zagrają: Brodka (10 lipca), Jessie Ware (26 lipca), Kamil Bednarek (21 sierpnia), Delilah (15 sierpnia). Prezenterzy 4fun.tv poprowadzą imprezy, spotkają się z gwiazdami i zorganizują konkursy dla przybyłych gości. A relacje z tych ekskluzywnych muzycznych eventów będzie można zobaczyć na antenie kanału.

Współpraca z Zatoką Sztuki rozpoczęła się w zeszłym sezonie. Mając na uwadze świetną organizację imprez, artystów, których udało się zaprosić organizatorom na koncerty, postanowiliśmy jeszcze mocniej zaangażować się w to przedsięwzięcie. W tym roku obchodzimy 10. urodziny 4fun.tv, więc będzie nam miło przez całe lato świętować je właśnie z Zatoką Sztuki. Piękna plaża, profesjonalnie przygotowane eventy, popularne gwiazdy polskie i zagraniczne, znakomici dj-e, najlepsza muzyka, tłumy ludzi spragnionych zabawy na najwyższym poziomie – to idealne miejsce na spędzenie wakacji z widzami oraz realizację pełnych energii programów – komentuje decyzję dotyczącą objęcia patronatem serii wydarzeń Ewa Czekała, Prezes 4fun Media S.A.

Wśród innych atrakcji muzycznych pod patronatem 4fun.tv znalazły się największe i najbardziej atrakcyjne festiwale z muzyką elektroniczną. Audioriver w Płocku, prezentujący niemal wszystkie jej odmiany: od techno i house’u, przez drum & bass, dubstep, electro, a na IDM i popie kończąc oraz Audiolake Festival, gdzie na trzech scenach wystąpi ponad trzydziestu artystów z całego świata, w tym czołówka muzyki trance.

Ekipa 4fun.tv odwiedzi również eventy sportowe. Pod jej patronatem znalazły się imprezy wake’owe. Pierwsza z nich to Cropp Wake Cup, cykl zawodów wakeboardowych w sześciu miastach (Bydgoszcz, Katowice, Poznań, Wrocław, Szczecin i Warszawa), przeprowadzanych od maja do sierpnia, połączonych z koncertami hiphopowymi takich artystów jak O.S.T.R. czy Don Guralesko. A druga to Mistrzostwa Europy i Afryki w Wakeboradzie na wyciągu w dniach od 17 do 19 lipca w Ostródzie.

Stacja będzie informować o kolejnych wydarzeniach w swoim wakacyjnym kalendarzu na antenie, stronie internetowej www.4fun.tv oraz na fanpejdżu FB. Widzowie mogą śledzić relacje z letnich wypadów ekipy telewizyjnej w nowych pasmach. Lady Nina, Jagna, Jacek i nowa prezenterka Ola Ciupa wybiorą najciekawsze momenty, oczywiście z udziałem widzów i gwiazd, a następnie przedstawią czyste imprezowe szaleństwo w nadawanych 7 dni w tygodniu: Summer Music (od poniedziałku do niedzieli o godzinie 11:00), Summer Hits (od poniedziałku do piątku o 16:00, a w soboty i niedziel o 9:00) oraz Summer Party (od poniedziałku do piątku o 20:00, a w soboty i niedziele o 18:00). Wszystkie wakacyjne wyprawy ekipy 4fun.tv odbywać się będą oczywiście zgodnie z hasłem stacji, niezmiennym od 10 lat, „Nie bawisz się, nie żyjesz”.

4funtvpartnerem

Źródło: 4fun Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *