4FUN.TV z koncesją na kolejne 10 lat

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji decyzją z 21 lutego 2014 roku udzieliła spółce 4fun Media S.A. koncesji satelitarnej na nadawanie muzyczno-rozrywkowego programu telewizyjnego pod nazwą 4FUN.TV, dostępnemu na drugim i trzecim lokalnym multipleksie, przez okres kolejnych 10 lat.

Zgodnie z zapisami koncesji program 4FUN.TV będzie nadawany codziennie przez całą dobę i adresowany do osób w przedziale wieku 16-49 lat. Specjalizację programową realizować będą audycje prezentujące muzykę rozrywkową (58%), audycje publicystyczne (2%), rozrywkowe (5%) oraz inne, wynikające z aktualnego zapotrzebowania widzów (5%). Audycje powtórkowe zajmą około 30 % w tygodniowym czasie nadawania programu. Audycje wytworzone pierwotnie w języku polskim mają stanowić 33%, a audycje europejskie 51% w kwartalnym czasie nadawania programu.

Nowa koncesja dla 4FUN.TV będzie obowiązywała od 19 maja 2014 roku do 18 maja 2024 roku. Spółka 4fun Media S.A. za otrzymaną koncesję wniesie opłatę w wysokości 10.370 zł.

Warto przypomnieć, że koncesja satelitarna jest niezbędna do nadawania poprzez lokalne multipleksy Naziemnej Telewizji Cyfrowej.

Źródło: Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *