7-13 lutego w PULS 2

W okresie 7-13 lutego 2015 roku PULS 2 proponuje widzom wiele interesujących pozycji. Stacja rozpocznie emisję nowego serialu – „Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya”, w którym to słynny restaurator przybędzie na ratunek upadającym, amerykańskim restauracjom. Będzie to już drugi program z udziałem Gordona Ramsaya na antenie PULS 2. Na widzów będą czekały także premierowe odcinki dwóch telenowel „Królowa serc” i „Sekret”. Dla najmłodszych stacja przygotowała wiele pełnometrażowych animacji, takich jak: „Madeline zaginęła w Paryżu”, „I Ty możesz zostać bohaterem”, „Magiczny kamień”; „Barbie Wróżkolandia” oraz kultowa animacja Disneya „Bambi”. Pojawią się także nowe odcinki animacji „Parauszek i przyjaciele”, „Baranek Shaun” i „SpongeBob Kanciastoporty”.

„Królowa Serc”
telenowela, USA 2014, wys. Catherine Siachoque, Eugenio Siller, Juan Soler, Paola Nunez
Akcja telenoweli „Królowa serc” rozgrywa się w Las Vegas. Główna bohaterka – Reina zarabia na życie jako szwaczka i asystentka znanego projektanta sukien ślubnych. Żyje wraz z macochą i przyrodnimi siostrami, które nieustannie jej dokuczają i traktują jak kopciuszka. Jej szare życie nabiera barw, gdy poznaje Nicolasa – przystojnego parkingowego, którego bierze za milionera. Zakochana para postanawia się pobrać. Sytuacja komplikuje się, gdy mafioso Víctor Rosas w zemście za swoją córkę zleca zabicie Nicolasa. Niedopowiedzenia i tajemnice rozdzielają zakochanych na lata. Dziwne zawiłości losu powodują, że kolejny raz ich drogi się krzyżują, jednak w zupełnie nowych okolicznościach…
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 22:30

„Sekret”
telenowela, Hiszpania 2011
Serial „Sekret” to historia burzliwej, nieszczęśliwej miłości i rozpaczliwej walki o dziecko głównej bohaterki – Pepy. Dziewczyna zakochuje się w swoim panu, z którym zachodzi w ciążę. Niestety, dziecko zostaje jej odebrane, a ona sama zostaje wypędzona. Po tułaczce, przybywa do miasteczka Puente Viejo, by pracować tam jako położna. Na swej drodze spotyka Franciscę Montenegro, właścicielkę ziemską i macochę Carlosa Castro – byłego ukochanego i ojca jej dziecka. Pepa myśli, że jej synek umarł, jednak wkrótce uświadamia sobie, że on wciąż żyje. Od tego momentu Pepa rozpoczyna dramatyczną walkę o odzyskanie, tego co do niej należało, znajduje także wsparcie w ramionach ukochanego – Tristana.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 23:30

„SpongeBob Kanciastoporty”
animacja, USA 1999, reż. Artur Tyszkiewicz(reżyser wersji polskiej)
SpongeBob Kanciastoporty to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu, w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest bycie najlepszym kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu każdego dnia spełnia swe marzenie. Pełen optymizmu i inicjatywy, zawsze potrafi po mistrzowsku wpakować się w tarapaty, wciągając w nie przy okazji wszystkich wokół. W wolnych chwilach SpongeBob poluje na meduzy, puszcza bańki mydlane i doskonale bawi się w towarzystwie swoich przyjaciół – rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 8:20

„Parauszek i przyjaciele”
animacja, Polska 2013
Animacja „Parauszek i przyjaciele” opowiada o przygodach mieszkańców krainy zwanej Naszym Lasem. Oprócz tytułowego Zajączka Parauszka, widzowie poznają Zajączkę Usię, Łosia Łopatka, Bobra Klepka, Misia Benka, Srokę Madzię, Wiewiórkę Kitkę, Lisa Fredka i Wilka Waldka. Perypetiom bohaterów przygląda się Sowa Uhu, która daje widzom wskazówki na temat właściwego zachowania. Bohaterowie serialu wspólnie przeżywają niesamowite przygody, ucząc się przy tym czym jest przyjaźń, współpraca i poszanowanie przyrody.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 10:40

„Baranek Shaun”
animacja, Wielka Brytania 2007
Baranek Shaun to bystry i sympatyczny przywódca żyjącego na farmie stada owiec. Często wpada w tarapaty, ale wychodzi z nich bez szwanku dzięki swojej pomysłowości.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 11:50

„Madeline zaginęła w Paryżu”
animacja, USA 1999, reż. Marija Miletic Dail
Zaginiony wujek przybywa po wielu latach z niezapowiedzianą wizytą do Madeleine. Jej marzenia o prawdziwej rodzinie spełniają się. Szczęście dziewczynki nie trwa jednak zbyt długo. Musi ona wykazać się inteligencją i sprytem, aby nie została rozdzielona z rodziną, której do tej pory nie miała.
Emisja: poniedziałek, 9 lutego, godzina 13:50

„I ty możesz zostać bohaterem”
animacja, Kanada, USA 2006, reż. Christopher Reeve, Dan St. Pierre, Colin Brady, Marek Robaczewski(reżyser wersji polskiej)
10-letni chłopiec, na którego wszyscy wołają „Mały” jest fanem pewnej drużyny sportowej. Podczas włamania do szatni jego ukochanego zespołu ginie bezcenny sprzęt, bez którego drużyna nie ma szans w nadchodzących mistrzostwach. Zdeterminowany chłopiec postanawia za wszelką cenę go odzyskać i rusza tropem złodzieja. Tak zaczyna się jego wielka wyprawa po Stanach Zjednoczonych czasów Wielkiego Kryzysu. W tej szalonej podróży towarzyszy mu rozbrykana gadająca Piłeczka, która swoim poczuciem humoru potrafi dodać otuchy nawet w największych tarapatach. Na swej drodze spotykają wielu prawdziwych przyjaciół, Mały poznaje swoje słabe i mocne strony oraz uczy się, czym jest nadzieja, przyjaźń i rodzina. Zabawna i wzruszająca opowieść o potędze marzeń, niezwykłej przyjaźni i o tym, że jeśli pragniesz wielkiej przygody to i ty możesz zostać bohaterem!
Emisja: wtorek, 10 lutego, godzina 13:45

„Magiczny kamień”
animacja, Hiszpania, Niemcy 2004, reż. Holger Tappe, Ilona Kuśmierska(Reż wer polskiej), Lenard Fritz Krawinkel
Mieszkańcy magicznej krainy – Gai – wysyłają drużynę, złożoną ze swoich najzdolniejszych przedstawicieli, aby wzięli oni udział w pewnym wyścigu. Sześciu sympatycznych młodzieńców o niewielkim wzroście i imponujących uszach wygrywa szalony wyścig. Wkrótce okazuje się, że jest to dopiero początek ich niezwykłej przygody! Muszą bowiem wykonać niebezpieczne zadanie: odzyskać magiczny kamień – Dalamit – który jest w posiadaniu złego profesora i szybko wrócić do Gai, której grozi zagłada…
Emisja: środa, 11 lutego, godzoma 13:40

„Barbie Wróżkolandia”
animacja, USA 2004, reż. William Lau, Walter P. Martishius
Po drugiej stronie tęczy, w magicznej krainie zwanej Wróżkolandią, w jednym z kolorowych kwiatów piwonii, mieszka piękna kwiatowa wróżka Elina. Jej największym marzeniem jest posiadanie skrzydeł, których jeszcze nie otrzymała. Pewnego dnia, podstępna Laverna rzuca zły czar na kolorową Wróżkolandię. Skrzydlate wróżki tracą umiejętność latania, a kwiaty usychają. Tylko Elina może uratować bajeczną krainę. Na grzbiecie pięknego motyla rozpoczyna fascynującą podróż. Czy uda jej się udaremnić plany nikczemnej Laverny?
Emisja: czwartek, 12 lutego, godzina 14:00

„Bambi” – PREMIERA
animacja, USA 1942, reż. Ben Sharpsteen, David Hand
Kultowa animacja Disneya! Wraz z pierwszym słonecznym blaskiem poranka, oświetlającym zieloną łąkę w środku lasu nowy książę puszczy przyszedł na świat. Tak rozpoczyna się „Bambi” – ponadczasowa opowieść o niewinności i marzeniach, ukazująca piękno natury i nieposkromioną siłę miłości i przyjaźni. Jelonek Bambi będzie się nauczyć, jak żyć w lesie, zwłaszcza gdy na świecie zabraknie jego mamy.
Emisja: piątek, 13 lutego, godzina 14:00

„Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya” – PREMIERA
dokumentalny, Wielka Brytania, USA 2012
Najsłynniejszy kucharz świata – Gordon Ramsey, w programie „Kuchenne koszmary Gordona Ramsaya” zrobi wszystko, by uratować upadające restauracje. Wprowadzi do życia rygorystyczny plan naprawczy i stoczy prawdziwą batalię z właścicielami. To będzie niezwykła rewolucja!
Premiera: niedziela, 8 lutego, godzina 12:00

„Piekielny hotel Gordona Ramsaya”
dokumentalny, Wielka Brytania, USA 2012
Słynny szef kuchni – Gordon Ramsay odwiedza najgorsze hotele w Ameryce. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, pomoże właścicielom sprowadzić ich biznes na właściwą drogę. Zwróci uwagę na każdy, najdrobniejszy szczegół: plamy na łóżkach, kurz, czy nieświeże jedzenie. Sprawi, że omijane szerokim łukiem przez potencjalnych gości przybytki, zmienią się w przyjazne i chętnie odwiedzane miejsca. Jednak czy uparci i zadufani właściciele hoteli naprawdę przyjmą z pokorą rady tego bezkompromisowego restauratora?
Emisja: poniedziałek, godzina 20:30

„Łowcy okazji”
dokumentalny, USA 2010
Program przedstawia perypetie dwóch handlarzy – Allena Haffie i Clintona Jonesa, którzy przemierzają Stany Zjednoczone szukając wyjątkowych towarów z magazynowych wyprzedaży. W Stanach bowiem, znajduje się mnóstwo opuszczonych magazynów, które zostają wystawione na publiczną aukcję. Każdy z nich może stać się wartościową gratką dla kupującego.
Emisja: poniedziałek, godzina 19:00

„Aukcja w ciemno”
reality TV, USA 2013
„Aukcja w ciemno” to program przedstawiający ludzi, którzy żyją z kupna i sprzedaży przedmiotów wylicytowanych podczas aukcji w całych Stanach Zjednoczonych. Przedmioty te pochodzą z kontenerów, za które przestano opłacać czynsz. Właściciel magazynu ma prawo wystawić je na aukcję. Wtedy pojawia się grupa łowców skarbów. Konkurencja jest niezwykle zacięta, a udział w licytacji to ryzykowne przedsięwzięcie. Do chwili otwarcia, zawartość kontenerów pozostaje tajemnicą, a znaleźć w nich można dosłownie wszystko.
Emisja: wtorek, godzina 19:00

„Handlarz doskonały”
dokumentalny, Kanada 2013
Bohater programu „Handlarz doskonały” – Jeff Schwarz jest właścicielem olbrzymiego lombardu, który mieści się w magazynie na przestrzeni 30 000 stóp kwadratowych. Wewnątrz, nie dość, że można znaleźć wszystko, od najróżniejszych dziwactw, artykułów gospodarstwa domowego po artefakty miejskie, to dodatkowo wciąż wszystko się zmienia – jedne rzeczy przychodzą, inne odchodzą. Jeff wierzy, że wszystkie te „skarby” sprawią, iż stanie się bogaty.
Emisja: środa, godzina 19:00

„Gwiazdy lombardu”
dokumentalny, USA 2011
Serial dokumentalny „Gwiazdy lombardu” przeniesie widzów do Las Vegas, gdzie trzypokoleniowa rodzina Harrisów, dziadek Rochard, syn Rick i wnuk Corey, prowadzi wspólnie lombard „Gold & Silver”. Ich życie kręci się wokół rodzinnego biznesu, gdzie sprawnie oceniają wartość przynoszonych przez ich niebanalnych klientów przedmiotów, począwszy od niewiele wartych pamiątek po prawdziwe, drogocenne perełki.
Emisja: czwartek, godzina 19:00

„Walka o bagaż”
dokumentalny, USA 2013
„Walka o bagaż” odsłania kulisy niezwykle lukratywnego handlu nieodebranymi przesyłkami i zagubionymi walizkami. Trzy zespoły – małżeństwo Laurence i Sally Martin, młody przedsiębiorca Mark Meyer i właściciel sklepu z antykami Billy Leroy stają do rywalizacji o nieodebrane walizki. Odwiedzają tysiące aukcji, a każda z nich to prawdziwa niewiadoma, bo zawartość toreb, czy walizek jest nieznana.
Emisja: piątek, godzina 19:00

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *