Blue Monday to najbardziej depresyjny dzień w roku. Tak mówią. Dlatego kanał Comedy Central Polska razem z Klubem Komediowym postawili przed sobą wyzwanie, aby wyrwać swoich widzów i fanów ze smutku, chandry oraz narzekania.

W poniedziałek, 26 stycznia 2015 roku, włączając Comedy Central nikt nie będzie się nudził, a wszelkie smutki znikną po kilku minutach. Już od rana będzie można pośmiać się z takimi serialami jak “Różowe lata siedemdziesiąte”, “Pingwiny z Madagaskaru”, “Futurama”, “Community”, “Jeden gniewny Charlie”, “Jak poznałem waszą matkę”, “Dwie spłukane dziewczyny”, “Przyjaciele” czy “Teoria wielkiego podrywu”. Na pewno każdy załamany, pogrążony w smutku widz, znajdzie dla siebie coś, co od razu podniesie go na duchu.

To jednak nie koniec atrakcji. W ten sam dzień dwóch znanych polskich stand-uperów z Klubu Komediowego, Wojciech Fiedorczuk i Maciej Buchwald przejmą facebookowy fanpage Comedy Central. Co się wtedy wydarzy? To wiedzą tylko oni. Na pewno nie będą to zwykłe posty, a dobry humor przekroczy wszelkie granice.

Dodatkowo na stronie stacji, specjalnie na okazję Blue Monday, wystartował konkurs. Warto wejść i sprawdzić o co chodzi. Nagroda jest oryginalna, bo oprócz gadżetów Comedy Central, do wygranych zadzwoni znany stand-uper Michał Kempa, który w charakterystyczny dla siebie, pełen poczucia humoru sposób, doradzi jak przetrwać najczarniejszy dzień w roku.

comedycentralratujeblue

Źródło: VIMN Poland