Comedy Central ratuje Blue Monday

Blue Monday to najbardziej depresyjny dzień w roku. Tak mówią. Dlatego kanał Comedy Central Polska razem z Klubem Komediowym postawili przed sobą wyzwanie, aby wyrwać swoich widzów i fanów ze smutku, chandry oraz narzekania.

W poniedziałek, 26 stycznia 2015 roku, włączając Comedy Central nikt nie będzie się nudził, a wszelkie smutki znikną po kilku minutach. Już od rana będzie można pośmiać się z takimi serialami jak „Różowe lata siedemdziesiąte”, „Pingwiny z Madagaskaru”, „Futurama”, „Community”, „Jeden gniewny Charlie”, „Jak poznałem waszą matkę”, „Dwie spłukane dziewczyny”, „Przyjaciele” czy „Teoria wielkiego podrywu”. Na pewno każdy załamany, pogrążony w smutku widz, znajdzie dla siebie coś, co od razu podniesie go na duchu.

To jednak nie koniec atrakcji. W ten sam dzień dwóch znanych polskich stand-uperów z Klubu Komediowego, Wojciech Fiedorczuk i Maciej Buchwald przejmą facebookowy fanpage Comedy Central. Co się wtedy wydarzy? To wiedzą tylko oni. Na pewno nie będą to zwykłe posty, a dobry humor przekroczy wszelkie granice.

Dodatkowo na stronie stacji, specjalnie na okazję Blue Monday, wystartował konkurs. Warto wejść i sprawdzić o co chodzi. Nagroda jest oryginalna, bo oprócz gadżetów Comedy Central, do wygranych zadzwoni znany stand-uper Michał Kempa, który w charakterystyczny dla siebie, pełen poczucia humoru sposób, doradzi jak przetrwać najczarniejszy dzień w roku.

comedycentralratujeblue

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *